бебешката количка- цяла наука за второ висше!!!

  • 149 827
  • 1 614
# 1 185
Не бих препоръчала Chiccо, в началото и аз ги бях харесала като вариант, но като ги гледам сега в градниката, май не си струват парите.
Аз си взех Чико,както и сестра ми.Ще кажа отзиви като дойде време.Сестра ми засега е доволна.

ДесиХ2 , на сестра ти Фор Ми ли е модела, защото и аз много ги харесвах като ги гледах по сайтовете, но в магазина ми се стори много.. как да кажа...открита, в смисъл такъв че бебето няма да е закътано.Та още се чудя за нея  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 186
Не бих препоръчала Chiccо, в началото и аз ги бях харесала като вариант, но като ги гледам сега в градниката, май не си струват парите.
Аз си взех Чико,както и сестра ми.Ще кажа отзиви като дойде време.Сестра ми засега е доволна.

Аз бутам Chicco Trio и съм невероятна доволна,а не е какво да не съм виждала колички-тази ми е 5-та CrazyМислех си,че след Зап-а на Куини няма по маневрена количка,но съм се излъгала.
Виж целия пост
# 1 187
ДесиХ2 , на сестра ти Фор Ми ли е модела, защото и аз много ги харесвах като ги гледах по сайтовете, но в магазина ми се стори много.. как да кажа...открита, в смисъл такъв че бебето няма да е закътано.Та още се чудя за нея  Rolling Eyes
И двете имаме Trio for me,но различки цветове.Говорих с една позната,която бута такава и е много доволна.
Аз бутам Chicco Trio и съм невероятна доволна,а не е какво да не съм виждала колички-тази ми е 5-та CrazyМислех си,че след Зап-а на Куини няма по маневрена количка,но съм се излъгала.
И аз мисля,че  е много маневрена и компактна,дано имам твоите отзиви,след като влезе в експлоатация,живот и здраве.
Виж целия пост
# 1 188
За Триото спор няма  Peace , но тъй като ми идва цената малко височка се бях спряла първоначално на тази дето е само с един кош(пак фор ми модела), че той ми се стори за новородено малко неподходящ, макар че ще раждам края на август и бебето ми няма да е зимно, но аз все имам страх да не го простудя с този кош, който ми се видя много открит, но това ми е първо бебче и изобщо реално не мога да преценя за коша, бебето и студа  Confused
Виж целия пост
# 1 189
Здравейте и от мен!!!
Нека ви разкажа и за моята одисея покрай количките. Първо бях избрала бебе конфорт- триколката, след това се оказа ,че няма да влезе в асансыора на свекървата, затова минах на куини буз. Но нещо ме притесняваше в тези колички струваха ми се тежички въпреки че много ги харесвам на външен вид.

Накрая реших ,че ще си купим Maclaren techno XT и отделно една кошница.През цялото време докато избирах количка исках да е триколка, но след като пробвах в магазина макларъна реших ,че няма какво да се чудя.Сега остава и на добра кошница да се спра, защото пътуваме често и е много важно да е сигурна и удобна за бебеока
Виж целия пост
# 1 190
 Peace Добър избор, според мен!
Виж целия пост
# 1 191
Peace Добър избор, според мен!
Мерси, дано наистина се окаже така Hug
Виж целия пост
# 1 192
Сега остава и на добра кошница да се спра, защото пътуваме често и е много важно да е сигурна и удобна за бебеока
Moжеш да погледнеш резултатите от краш тестовете на по-известните марки столчета тук:

http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/tab.asp?Com … urcePageID=254587

Честита количка,да бутате живо и здраво бебе в нея. Grinning
Виж целия пост
# 1 193
Майчета, знаете ли дали на Pliko P3 Completo 2009 седалката се обръща към майката?
Виж целия пост
# 1 194
Не се обръща. На Switch се обръща.
Виж целия пост
# 1 195
Мерси!  Hug
Виж целия пост
# 1 196
случайлно някои да знае кошницата за кола Concord ION как се закрепва за Neo/Fusion - с адаптор ли е или с нещо друго
Виж целия пост
# 1 197
Сега остава и на добра кошница да се спра, защото пътуваме често и е много важно да е сигурна и удобна за бебеока
Moжеш да погледнеш резултатите от краш тестовете на по-известните марки столчета тук:

http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/tab.asp?Com … urcePageID=254587

Честита количка,да бутате живо и здраво бебе в нея. Grinning
Много полезно линкиче  Hug, аз си мислих за таза на Maxi Cosi
Виж целия пост
# 1 198
случайлно някои да знае кошницата за кола Concord ION как се закрепва за Neo/Fusion - с адаптор ли е или с нещо друго
Аз доколкото знам, директно се щракват върху шасито, на мястото на предпазния борд.
Виж целия пост
# 1 199
Maclaren techno XT- с две ръце съм за нея Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия