Обичайте и бъдете обичани !!!
Нека Любовта топли сърцата ви през целия ви живот !!!

а за говоренето има време.

Аз много-много не го признавам, но все пак е празник, не че не си обичаммъжа, просто ми е един такъв странен празник.
Това е майката на мулатчето, ако се сещате, има го на много снимки с Мъркоhttp://ewito.multiply.com/photos/album/4/4#9Затова малко ми е тъжно, с нейното момченце така хубаво си играеха, много ще ми липсват,а и семействата ни станаха близки. Но нищо, ще им ходим на гости 

Ама мойта мома е само четвърт македонче, сиреч ще излиза по-рядко да го посреща
А нищо не казваш за занаята??? Да се плашим ли?
Пък за раздялата
... както сама си се сетила - гости по-често
Ако другата зала на клуба, не е заета, а е свободна за игра - бих предпочела да я пусна там да играе, ама се съмнявам, че в неделен ден ще е свободно.
Сега като се замисля за последните 5 години и по други теми съм станала по-знаеща 

Нека чашите с вино са пълни с повод или без повод 


Много ми е странно, но вместо да го водя на клубче някой път може да го заведа там.
- нека ви е живо и здраво името.
и Трифон Зарезан





Но той милия е цял ден на работа (от 9 до 19) и сигурно ще му е само до излизания. Явно скромен празник ще си имаме 
Най му е любимо бюрото, то са дискове, химикалки, листчета
!
... пък после ... Обаче всичко си има хубава страна - утре сме на линия за РД
.
! Препоръчани теми