Въпроси към модераторите и администраторите

  • 99 957
  • 1 392
# 825
Темата бе ясна от самото начало.
Изроди се след десетото мнение и правилно е премахната.
Про- или анти-, няма значение. Бе крива и двете посоки.
Сега очаквам тема за шотландския събор и "к'ви мъже са тия?", последвана от извадки от прецедентното американски право, забраняващо носенето на чорапогащници от мъже в петък следобед в щата Х.
Виж целия пост
# 826
Темата бе ясна от самото начало.
Изроди се след десетото мнение и правилно е премахната.
Про- или анти-, няма значение. Бе крива и двете посоки.
Сега очаквам тема за шотландския събор и "к'ви мъже са тия?", последвана от извадки от прецедентното американски право, забраняващо носенето на чорапогащници от мъже в петък следобед в щата Х.

Благодаря много.
(т.е. след определено количество размисъл, нашата семейна брънка, сФана, че не всичко може да се пише, просто ей така  Simple Smile )
Виж целия пост
# 827
Добро утро!
Моят въпрос е свързан с Продавалника, така че ако не му е тук мястото, моля да ме извините!
Опитвам се да вляза, но не мога, спомням си, че ника ми е като тук в нашия форум, но не помня паролата, същата като в нашия форум би трябвало да е, но не става. Опитах да се регистрирам наново с ник happymary, но от няколко дни нямам отговор на мейла, който съм дала... Не мога да вляза със стария, с новия също, бихте ли могли да ми помогнете?
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 828
Искам да си отворя лъсътатаааааа, плииииссссс newsm45
Даже и не мога да пиша smile3511

Пробвай сега, моля и пиши какво е станало.
Виж целия пост
# 829
Текс, ако искаш снимката от този линк, моля, публикувай я и от своя профил.
Нещо не ми харесва....
Може и да греша.  Peace

Иначе-няма проблем и някой от нас да я качи в профила ти.


Vivi, извинявм се още веднъж, че ползвах профила на жена ми, разбрах го, след като вече натиснах "изпрати", та после редактирах за да поясня грешката. Пращам линка:

http://www.sofiaphoto.com/d/72726-1/tmpphpOTwHeX.jpg

Проблемът изглежда е в моя сървър, защото не можах да кача и други картинки. Ще съм благодарен, ако някой от модераторите качи изображението на профила ми- Това е снимка на сина ми. Хубав ден!


Виж целия пост
# 830
Ще съм благодарен, ако някой от модераторите качи изображението на профила ми- Това е снимка на сина ми. Хубав ден!

За нищо. Peace
Хубав ден!
Виж целия пост
# 831

  Супер! Hug
Виж целия пост
# 832
Много бих искала и аз да мога да пиша в форума на път,на море, екскурзия, но незнам как.Моля за помощ.
Виж целия пост
# 833
Ако някъде из форума ти хареса и има какво да кажеш, пиши. Някъде се отчитат публикациите, някъде  - не. Като станат 50 отброени в профила ти, можеш да пишеш в На път, море, пранина, почивка.
Виж целия пост
# 834
много ти благодаря
Виж целия пост
# 835
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=208463;sa=showPosts
Някой мод, който не е на море, ще погледне ли това?  Simple Smile
Виж целия пост
# 836
Погледнах. Simple Smile
Виж целия пост
# 837
Здравейте! Искам да попитам ако от един компютър влизат във форума двама души с различни акаунта счита ли се за нарушение? Понеже се случва от време на време моето PC да се ползва от друг човек, който влиза тук. 
Виж целия пост
# 838
Това не е нарушение.
Виж целия пост
# 839
А как разбирате, че не е един и същи човек?
Още в началото, преди да се запозная с правилата бях си направила и друг акаунт, заради който бях наказана. И затова се чудих дали няма да го отнеса пак  Laughing. А дали мога да си деактивирам стария ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия