Въпроси към модераторите и администраторите

  • 99 947
  • 1 392
# 1 125
А бутончето, в горния ми постинг виждаш ли го?

Това

Виж целия пост
# 1 126
Имам питане, малко тъпичко, но...Дъщеря ми регистрира вчера в БГ мама и сега влизайки в сайта, излиза само нейното потребителско име, аз не мога да пиша от своето си. Аз съм Platinum, а тя е Rosalie. Как да влизам с моето потребителско име. Регистрирани сме от един и същ компютър.
Виж целия пост
# 1 127
Натисни бутона и се логни с твоето потребителско име и парола.
Виж целия пост
# 1 128
OK!Благодаря, това и направих.
Виж целия пост
# 1 129
Може едната да ползва Фире фокс, а другата Интернет експлорер примерно, и няма да има проблеми, да се налага всяка да излиза и влиза.
Виж целия пост
# 1 130
  Мамма,не се вижда бутончето.
  Пробвах от друг компютър.Там се вижда....
  Излиза,че проблемът е в компютъра?
Виж целия пост
# 1 131
   Оп! Rolling Eyes
   Всичките бутони вече са на мястото си!
   Благодаря за разрешението на проблема!  bouquet
Виж целия пост
# 1 132
Нищо не съм направила  Laughing

Явно нещо браузерът се е бил объркал.

Радвам се, че вече всичко е наред.
Виж целия пост
# 1 133
  Така ли....,Мамма? Thinking
  Ако ми се случи отново,поне ще знам,че не е от форума. Laughing Peace
Виж целия пост
# 1 134
Имам въпросче,понеже за първи път публикувам обява, та искам да попитам защо ми е заключена обявата да продажба?Продаден е само един продукт от обявата ми.Отново ли трябва  да я публикувам ,за да е актуална? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1 135
Няма повод да е заключена. Може и Вие по погрешка да сте цъкнали на бутона за заключване. Отключих я.
Виж целия пост
# 1 136
Интересува ме дали увеличаването на лимита на отчетните теми до 50 стр. засяга и темите в "По държави" ?
Виж целия пост
# 1 137
Да, отнася се за всички т.нар. отчетни теми в цялата форум-система.

Изключение са нормалните дискусионни теми, темите за телевизионни реалити формати на седмичен принцип, както и седмичните спамо-чат теми (във форумите, в които има такива), които обаче трябва да съдържат в заглавието си началната и крайната дата на седмицата, за която се отнасят.
Виж целия пост
# 1 138
Да, отнася се за всички т.нар. отчетни теми в цялата форум-система.

Изключение са нормалните дискусионни теми, темите за телевизионни реалити формати на седмичен принцип, както и седмичните спамо-чат теми (във форумите, в които има такива), които обаче трябва да съдържат в заглавието си началната и крайната дата на седмицата, за която се отнасят.


Добре, ще го имаме предвид.
Виж целия пост
# 1 139
Интересува ме дали увеличаването на лимита на отчетните теми до 50 стр. засяга и темите в "По държави" ?

Да. Има и уведомителна тема в подфорума.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=427756.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия