1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 25

  • 38 108
  • 455
# 105
Schmetterling
охоо пак с нов аватар Whistling Heart Eyes

ъъъ, да ...  Blush обичам разнообразието  Crazy Laughing
Виж целия пост
# 106
Шмети ама това не е Джейда на новия аватар нали  newsm78
Да не е -очита са други.
Аз сложих снимките в блога и инфото от Шеф за сега  Whistling
Виж целия пост
# 107
  geradost  -да, това е Джейда - красавица ни е тя... Heart Eyes
Дам,аз лично нея най-си я харесвам! Peace
Виж целия пост
# 108
Здравейте,момичета!Липсвахте ми!!!!Много емоции с другия фору,това е много недостойно!Важното е,че ние сме оригинала
Много хубави и изненадващи снимки-Мелек е наистина красавица,не бях забелязала....Благодаря на всички за труда!Всичко изчетох.И аз като Шмети не смея да гледам в блога на Вярка,като мисля че само инфо с бели букви има,но по-после ще разгледам,явно има много друго инфо.За анкетата мисля че се обичат еднакво-просто го показват и изразяват по различни начини!
Аз също искам да се включа за превода на 1 серия.Какво трябва да направя за това?Приятен ден на всички!Обичам Ви!!! Heart Eyes
Добре дошли на новите момичета!
Виж целия пост
# 109

Дедко Бурхан млад!
Перидето с друга прическа!

Мехрибан млада!

Ялчън млад!

Жале!Тази снимка са и сложили,но не ми прилича хич на нея! newsm78

Много снимки на Мелек!
http://www.sinematurk.com/person.php?action=goToPersonPicsPage&id=7873
Яман!

Ердал:
Виж целия пост
# 110
Вярка не е Джейда този път ... аз съм ... Whistling Outta Joint  Laughing

geradost и на мен тя ми е любимка ... Grinning

kami69 разгледай блога - интересен е - аз, вече минах и проверих, пък и звездичка твори вътре, значи е безопасно  Joy Няма да отваряш само там където пише Бурхан - Надиде и прочие от филма, там е опасното инфо... Joy
Виж целия пост
# 111
И аз да се запиша за първа серия. Simple Smile
Виж целия пост
# 112
kami69 разгледай блога - интересен е - аз, вече минах и проверих, пък и звездичка твори вътре, значи е безопасно  Joy Няма да отваряш само там където пише Бурхан - Надиде и прочие от филма, там е опасното инфо... Joy
и да не е в деня след новия епизод -  че се пуска инфо и снимки Peace и тогава излиза на първа страница на блога Whistling
Виж целия пост
# 113
Учителя по рисуване:Има и снимки на други актьори, но още ги няма във филма.
Виж целия пост
# 114
Според мен Онур обича повече,
но явно повечето мислят така Laughing
Виж целия пост
# 115
Ердал е направо главорез.
Виж целия пост
# 116
 Момичета как сте ????? Който си има домашно за в къщи, да си го върши,нали ! И аз вместо да си слушам музика , и да ви четя - ....

Да продължа с инфото : Предупреждавам- преобладават мои размисли, но подплатени от изнесени в пресата неща за нашите герои !
ПРЕКРАСНА СВАТБА

Преди сватбата на Халит и Гизем- юни, 2007г. – през пролетта – Тан е със сърдечна операрация - поставен е байпас.На сватбата присъства само Берг.
Привечер на крайбрежния пристан  на Ажя хотел, с лодка пристигат младоженците
Бутиков хотел , бивша резиденция на паша от 19в. – с цени на нощувка от 250 до 850 евро .
На сватбата присъстват всички от екипа на сериала, директори  на КаналД и ТМС, приятели, роднини – 300 гости. Младоженецът е облечен от Vakko , а булката - от Zara. Специален гост е Sezen Aksu – приятелка на Халит. Първият танц на младоженците е  на песен на Сезен.
Журналисти и фотографи не са допуснати, а журналистите на поместените снимки от церемонията  в пресата,бяха дадени под съд от Халит. До късно в бар – ресторанта е продължила сватбата – младоженците напуснали тържеството отново със сватбената лодка по море.
Меден месец- неизвестно къде?  За разлика от Джейда, която се омъжва следващата година – всички научиха, че медения месец е остров Санторини. Берг прави рекламна кампания на Pantene.

Продължение ........
Виж целия пост
# 117
kami69 разгледай блога - интересен е - аз, вече минах и проверих, пък и звездичка твори вътре, значи е безопасно  Joy Няма да отваряш само там където пише Бурхан - Надиде и прочие от филма, там е опасното инфо... Joy
Ааа какво е това - безопасно щом звездичка е там  Joy Joy Joy
Споко бе момета - всичко е на 6  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 118
Публикации: 16


   
   
Re: 1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 23
« #444 Петък, 20 Февруари 2009, 21:48 »
   
             Мишел по въпроса за Турската азбука -
   С на турски се чете ДЖ без да има значение в коя част на изречението или думата се намира. Нали Мистик? С това се опитвам да ви привлека вниманието и да мога да се включа в превежданиятата.Знам турски ,но няма с кого да разговарям.Вие е филма сте Новата ми възможност.........

  ç   - Ч
ş - Ш
                                                   ö - ЙО      ğ  - ЮМШАГ  г -

Виж целия пост
# 119
Шмети, Пеперудке, ти голичка ли си на аватарчето ? И тази прекрасна гривна да не е за ол инклузиф с Керемчо? newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия