1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 25

  • 38 143
  • 455
# 180
Мъж ми най-после ме догони(изгледа сериите до сега) и си ги записа Joy.Ставах с 1001 нощи,през деня 1001 нощи и вечер пак 1001 нощи Crazy.По-интересното е,че ги записа и за негов колега,който искал да гледа филма(защото на работа го коментират и той се заинтересувал) bowuu.Този филм привлича всички,които чуят за него. Peace
Виж целия пост
# 181
Звезди,идея за следващата анкета(ако не е пускана разбира се),но мисля че не е-Кой е виновен за черната нощ според нас?Бурхан,Онур,Шехи или нещо друго.
Виж целия пост
# 182
Звездичке Благодаря за разбирането !

Мишел, сана текрар юзюр дилерим, афет бана.
"Преследвах  те" защото твоите изказвания ме впечатлиха приятно .Нали ти сподели за "Чучулигата"?
 Някак си усетих ,че с теб сме със  сродни вкусове.......инан!
Питах много пъти ,но все ме подминавате.
Аз много късно се включих.
 И наистина съжалявам ,че не ме разбра.Не беше ЗАЯЖДАНЕ.нАЙ -ИСКРЕНО ТЕ МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ.
Виж целия пост
# 183
Гласувах с опцията "и двамата еднакво".според мен и Шехи ,и Онур са много горди и силни и в стремежа си да се предпазят,те се нараняват.Не мисля ,че някой обича другия по-малко.
Виж целия пост
# 184
Гласувах за Онур,болезнина обич ,а колкото до Шех тя му е благодарна че той спаси Каан с парите.Не ми харесаха как си крещяха !
Виж целия пост
# 185
момичета, я вижте по канал 1 филма актрисата която играе с Пенелопе Крус не ви ли прилича на Шехи, на мен нещо когато я видех все за нея ми идеше мисълта, че и маниери , абе доста общи  неща?
Виж целия пост
# 186
Също обмислям и субтитри за 1 серия но незнам как се правят и ще ми трябва инфо от по компетенти хакери Laughing
 Hug
ако искаш аз ще разуча, как да сложа субтитри във вибокс и ако искаш, може да ги сложа за първа серия? Thinking
Виж целия пост
# 187
Момичета, защо ми се върти в  главата, че филма може и да свърши  вторник Crossing Arms Thinking

 Shocked недей така.. моля ти се Rolling Eyes
Виж целия пост
# 188
Здрасти !Запис! wavey wavey wavey
МАЛЕЕЕЕЙЙЙЙ, пак не може  да ви насмогне човек !
Виж целия пост
# 189
Също обмислям и субтитри за 1 серия но незнам как се правят и ще ми трябва инфо от по компетенти хакери Laughing
 Hug
ако искаш аз ще разуча, как да сложа субтитри във вибокс и ако искаш, може да ги сложа за първа серия? Thinking

Звезди добра идея помагаи ако имаш време и желание  bouquet
Виж целия пост
# 190
Момичета, защо ми се върти в  главата, че филма може и да свърши  вторник Crossing Arms Thinking

 Shocked недей така.. моля ти се Rolling Eyes

Ама за филма по нова ли става въпрос, или за канал д?!! newsm78

Аз, мисля, че шеф имаше предвит второто  Rolling Eyes Тя ще каже  Hug
Виж целия пост
# 191
  bouquetМомичета досега ви четох! Страхотни сте! Благодаря на всички за инфото и снимките! Преди малко преразказвах на братовчедка ми от Добрич какво се е случило в 82 серия и фрагментите от 83 а утре докато почне серията по Нова тя пък ще я разказва на приятелки с които заедно гледат филма и ..... направо вече не познавам човек който да не го е гледал или поне да не е чувал за него!  Искрено се надявам 83 серия да не е последната защото в ТВ САГА пише че екипа е продължил заснемането на другите серии след паузата направена след 80 епизод! Нова ще излъчи 2 сезон по програма до 24 март след което ще има пауза за обработка на новите серии. Което ме навежда на мисълта че Нова са купили сериите поне до 80 ! Дано да е така и да можем да гледаме и да си споделяме!  За Шеф- ще има ли нещо организирано до Истанбул че още гледам оферти по Интернет и не съм посетила никоя агенция? Желая ви приятна вечер! Hug
Виж целия пост
# 192
Също обмислям и субтитри за 1 серия но незнам как се правят и ще ми трябва инфо от по компетенти хакери Laughing
 Hug
ако искаш аз ще разуча, как да сложа субтитри във вибокс и ако искаш, може да ги сложа за първа серия? Thinking
И нацелих директно последното ...
Ами май тази идея най-добре би паснала на ситуацията. Не всички биха могли да се включат в чат-стаята на СКАЙПА , а и на дали за всички ни ще може да се намери общ удобен час - различни  ангажименти , работно време ..различни държави и континенти ако щете .....Като гледам доста е набабнал списъка с желаещи ....
И аз за съжаление не знам как се правят субтитри , имаше обаче такъв опит с диалога м/у Онур и Шехи от 12 серия във ВБОХа  около Нова година .По-сторо предлагам нещо последователни и комбинирано -
1.Да си се състои срещата в СКАЙПА  , обаче , тъй като вече серията е на запис , да вземем примерно няколко успоредно с превода да го набираме и като текст . Съгласна съм да помагам....Стига времето на "срещата " ми пасне ...
И по друг повод съм казвала , съжалявам ,че този език не го владея че да помагам, но след толкова слушане вече елементарен разговор от типа ЗДРАВЕЙ-ЗДРАСТИ мога да разбера . Големия проблем са дългите и СЕРИОЗНИ диалози , които носят смисъла . Това , предполагам е ПРОБЛЕМА  на масата джанъмки  тук.
2.Когато вече има набран текст , може да се огледа , редактира и  после по решение на цялата група може и във блога на ВЯРКА да се публикува , може и като субтитри да се направи ..../ако дотогава някой научи как /
Друго не се сещам като идея .....
Ерика , ако искаш свържи се с мен на ЛС
Виж целия пост
# 193
Току що се регнах в subs.sab Ще питам и там смятам че ще помогне някои.
Виж целия пост
# 194
момичета, я вижте по канал 1 филма актрисата която играе с Пенелопе Крус не ви ли прилича на Шехи, на мен нещо когато я видех все за нея ми идеше мисълта, че и маниери , абе доста общи  неща?

Не е Пенелопе Крус, а Салма Хайек. Приличат си наистина  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия