Италианската седянка за 94-ти път.

  • 19 896
  • 290
# 105
Дирок, веднага след влизане пт вратата искам да сложа една мебел за ежедневно използваните не6а. тоест рябва да е не6о красиво, освен практи4но.  Ина4е, другите 6е са прибрани горе.
Ами отиваш при някой дърводелец и ти го правят по поръ4ка и размери както на теб ти харесва Wink
Виж целия пост
# 106
Дирок, веднага след влизане пт вратата искам да сложа една мебел за ежедневно използваните не6а. тоест рябва да е не6о красиво, освен практи4но.  Ина4е, другите 6е са прибрани горе.
Ами отиваш при някой дърводелец и ти го правят по поръ4ка и размери както на теб ти харесва Wink


по'назад ве4е писах. много ми стават не6ата за поръ4ка на този етап  Peace специално това го търся готово.
Виж целия пост
# 107
Дирок, веднага след влизане пт вратата искам да сложа една мебел за ежедневно използваните не6а. тоест рябва да е не6о красиво, освен практи4но.  Ина4е, другите 6е са прибрани горе.
Ами отиваш при някой дърводелец и ти го правят по поръ4ка и размери както на теб ти харесва Wink

а ако не го искам дървено?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 108
Колкото до бившите, не мога да го обвинявам, че е бил с други преди мен, всеки си има минало.
Абе те бивши бивши ама що го търсят пак тогава Twisted Evil.Има нещо гнило Дезире,не се оставяй да те правят на будала Naughty

аз съм в добри отноШения с вси4ки бивШи  Rolling Eyes
4уваме се, виждаме се (веднъж на петилетка)  Rolling Eyes
и мъжо знае  Rolling Eyes
Еми браво,зна4и мъжът ти много много народен 4овек Peace.На моя мъж  определено няма да му е приятно ако се срещам с бившите ми гаджета Crazy
Виж целия пост
# 109
Еми браво,зна4и мъжът ти много много народен 4овек Peace.На моя мъж  определено няма да му е приятно ако се срещам с бившите ми гаджета Crazy

абе не знам колко му е приятно, като се има предвид, 4е той бивШата си нито я вижда, нито иска да я 4ува  Rolling Eyes
но знае как съм аз и приема.
Виж целия пост
# 110
а ако не го искам дървено?  Rolling Eyes
Що какво го искаш?
Виж целия пост
# 111
Колкото до бившите, не мога да го обвинявам, че е бил с други преди мен, всеки си има минало.
Абе те бивши бивши ама що го търсят пак тогава Twisted Evil.Има нещо гнило Дезире,не се оставяй да те правят на будала Naughty

аз съм в добри отноШения с вси4ки бивШи  Rolling Eyes
4уваме се, виждаме се (веднъж на петилетка)  Rolling Eyes
и мъжо знае  Rolling Eyes

И аз и моя бивШ се лъжехме ,4е уж сме приятели близо две години , добре,4е той по онова време нямаШе гадже.  Twisted Evil Тая работа с приятелството аз не я умея. Rolling Eyes Или да, или не ,тва е.  Crossing Arms

Сонитке,и твоята не е лесна. На мен не ми идва никаква идея за мебел освен неЩо като армадио а муро. newsm78
Виж целия пост
# 112
Колкото до бившите, не мога да го обвинявам, че е бил с други преди мен, всеки си има минало.
Абе те бивши бивши ама що го търсят пак тогава Twisted Evil.Има нещо гнило Дезире,не се оставяй да те правят на будала Naughty

аз съм в добри отноШения с вси4ки бивШи  Rolling Eyes
4уваме се, виждаме се (веднъж на петилетка)  Rolling Eyes
и мъжо знае  Rolling Eyes

И аз и моя бивШ се лъжехме ,4е уж сме приятели близо две години , добре,4е той по онова време нямаШе гадже.  Twisted Evil Тая работа с приятелството аз не я умея. Rolling Eyes Или да, или не ,тва е.  Crossing Arms

И ние и ние Mr. Green
Абсолютно съм съгласна със теб Peace
Виж целия пост
# 113
Колта мисля, че застраховката му е 300-400 евро, в Аурора.
Виж целия пост
# 114
И ние сме към Аурора,цените са добри Peace
Виж целия пост
# 115
а ако не го искам дървено?  Rolling Eyes
Що какво го искаш?

направила съм си едно проект4е, неЩо тип зака4алка (аз не искам затворено), искам го алуминиево ли е там, Що ли?  newsm78
ама не знам кой да търся да ми го прави  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 116
Колта мисля, че застраховката му е 300-400 евро, в Аурора.

Моята е  Sara free, пак много изгодно, особено при малко км. Peace


Сон4е, дай някоя снимка от новия дом дее, не се стискай Grinning

Виж целия пост
# 117
Не знам,не мога да ти помогна Феям,освен да търсиш по Еселюнга,Меркатоне и подобни магазини,където се намират такива мебели и да питаш дали ще ти  направят по размер Rolling Eyes
Виж целия пост
# 118
Соня,неЩо такова си мислех



съобразено примерно със стила на останалото обзавеждане.  Thinking

Виж целия пост
# 119
Драмата с антрето няма лесно решение. При нас е дори никакво, защото аз не харесвам нищо.
Аз не разбрах защо плащате толкова високи застраховки, това да не е пълно авто-каско?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия