АПРИЛ и МАЙ - пети купон без край

  • 58 039
  • 401
# 315
 Joy ех, това Кети Joy
Виж целия пост
# 316
Аз да се оплача, че Гого е със скарлатина. Дано мине бързо и не зарази Ники.

Кети е голяма сладурана - така ще е, стягай се Жени.
Виж целия пост
# 317
Еми, добре ни запозна ти със сватята. Посмяхме си се с нея. Обаче тате Сашо как ревнува.... смяла съм се със сълзи с него. А Кети си защитава гаджетата. Дума не дава да се издума против тях. Най-интересното е, че Никола знаел за Илийчо, но Илийчо не знаел за Никола   Grinning
За куклен театър съм ЗА! В неделя, нали?
Силве, няма как да не се разболее. Хубавото е, че като малки изкарват по-леко, лошото е, че скарлатината повтаря.
Виж целия пост
# 318
Силве, няма как да не се разболее. Хубавото е, че като малки изкарват по-леко, лошото е, че скарлатината повтаря.

Жени, ми всъщност педиатърката ни каза, че деца под годинката доста рядко се разболяват от скарлатина. Взехме му гърлен секрет, резултатите ще излязат във вторник, но засега няма никакви признаци да е болен, а Гошко от сряда е болен, т.е. вече са 4 дни в контакт - така че по-скоро предполагам, че няма да се разболее.

Белинда е стара и желязна форумка-кърмачка, надявам се да се спогодите, щом ще се сродявате  Mr. Green
Виж целия пост
# 319
Ние с нея няма къде да ходим, ще се спогодим, но младите нещо не се разбират.  Mr. Green
В петък Кети ми каза, че Никола не искал вече да бъдат гаджета, но тя му казала цитира "Аааа не може така, ние вече сме се целували - гаджета сме".
Малко оффф
всички вкъщи сме се натръшкали болни. ужас просто. А на Тони вчера му изтече гной от ушето.
Виж целия пост
# 320
Дамен, идвам за препоръки и предложения.
Понеже Мая ще отсъства 1 м от градина, а оставането вкъщи е свързано с голяма скука, пък и възрастта й напредна... Та рекох да започна да я ограмотявам. Но изпитвам затруднение каква методика да приложа, какво точно да я уча и с какви помощни книги да се разположа. Смятам, че основополагащи са азбука и цифри, та вероятно утре ще посетя книжарница с помагала да предучилищна.
Но понеже някой вече е минал по този път, моля споделете как обучавате у дома децата си.
Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 321
Небесничке, помагала за предучилищна ще ти предложат в книжарницата, а аз ти подхвърлям идея за оформяне на фигурки от глина, изпичане и оцветяване с темперни бои. В момента Дария е на последната фаза и много се забавлява.
Фигурки от плодове и зеленчуци със сигурност ще изгонят скуката. Една вечер направихме "снежен човек" от ябълки и морков. Толкова много го хареса, че пожела да го занесем в ДГ за къта с плодове и зеленчуци, чак госпожата препоръчала на другите родители да си направят...
Очертаване с шаблончета, изрязване и апликиране на фигурките също много я забавлява.
Правили сме и апликации с есенни листа. Разходката за събирането им е много по-интересна Wink

Пожелавам бързо оздравяване на всички малки и големи приятелчета Hug
Да чукам на дърво, Дария мина първата 10-ка БРОНХОВАКСОМ и за сега е добре. Днес нещо й се е запушило нослето, не пръскахме/капахме нищо. Забърках й мед, лимон и орехи, лапа с апетит "незабравимата вкусотия на мама".
Виж целия пост
# 322
Много млазя това преходно време... чувствам се непрекъснато като болна, а обикновено съм пълна с енергия.
Марти вече трета седмица си е в къщи - нито здрав,нито болен. И тъй като имам алтернатива предпочитам да си остане в къщи.
Силве, бързо оправяне...
Виж целия пост
# 323
Дария иска да напише на наборчетата си нещо Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace :ce: Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace :pepeaace: Close Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses :party  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes: Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty

Виж целия пост
# 324
Е, пак замря темата...

Ние сме добре вече, Гого мина много леко със скарлатината, правихме и изследвания след това и всичко е ОК (само гърленият секрет чакам да излезе в понеделник). Ники не се зарази, никой от нас също, така че съм доволна.
Виж целия пост
# 325
Ние също сме добре, децата не са пропускали градина досега, пу пу...Маритн е новак, но вече се е адаптирал по- добре и от батко си. Ходят и двамата на футбол и английски, а дребното се е самозаписало и на приложни изкуства, но няма лошо.

Аз пък да се похваля, имам си нова работа  Hug Започвам другия понеделник, хем съм щастлива, хем леко притеснена, като преди всяко ново нещо...
Виж целия пост
# 326
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ bg

Веси, честита ти нова работа! Спорна и доходна  bouquet

Мили, мъжки майки, пазете си синовете Wink
Дария също обяснява на баща си, че иска да си има 2 гаджета, защото не иска да зареже Стельо, но и новото дете в групата - Петър й харесва...

Бъдете здрави и усмихнати Hug
Виж целия пост
# 327
А, за гаджетата и нашите вече са на линия. И Мартин се прегръща гальовно с една Моника, а Виктор щял да се жени за Жени, много я обичал каза  Mr. Green
Виж целия пост
# 328
Ето ме и мен пак! Аз напоследък само от дъжд на вятър се вясвам.....

Веси, честито! Пожелавам ти приятна, спорна и доходна работа!

Небесна, мисля, че можеш да потърсиш и книжки с малки стихчета за всяка буква от азбуката.... Онзи ден в Пингвините видях и книжка с приказки за всяка буква. В началото се заинтересувах, но после се оказа, че на П отговаря Пепеляшка..... Ние купихме български книжки, защото по случай деня на будителите имаше отстъпка 20%. Взехме Патиланско царство, 333 гатанки и една книжка за Вярно и Грешно...
Попаднах и на много приятен магазин за дървени неща като часовници, лампи, табелки за врати и т.н. Намира се на "Графа", точно до Ориндж център. Мислех, че е български, но се оказа на италианска фирма Bartolucci (http://www.bartolucci.com/Default.aspx). Купихме табелка за стаята на Бобо. Надписват ги безплатно.
Момичета, това с гаджетата от миналата година го тресе Боян. Първо беше Естел, после Анабел, после Кристиана и Весела, сега не знам вече.... Питам го защо така ги сменя, а той отговори, че Естел му казала, че е луда глава и затова.....  Shocked
Питам го не е ли малък още да се интересува от момичета, а той направо шашнат ми отговаря:"Е, как ще е рано, я виж какви косми имам по краката.... " Shocked Shocked Shocked Shocked И наистина, забелязвам обезпокоително множество косми по краката му....
Вчера пък ме пита защо хората имат гърди...

Виж целия пост
# 329
ООО аз суперкомичен роман мога вече да напиша с нашите гаджета, но не искам да обсебвам темата.
Веси честито, успех. Хиляди благодарности за аквасорс. За сега съм мн доволна. АЗ я пия и тя влияе на Тони.  Hug а с Кети в момента, в който я усетя, че позакашля, дан 4 капсулки и е ОК

Зориииии, къде си? А и Катето не се явява никаква.  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия