Откъде да си купя съд за варене на мляко?

  • 15 901
  • 17
# 15
За пореден път се прецаках с млековарка #Cussing out
Вчера си купих от магазин с немски стоки от рода на тсм.....продавачите ме убеждаваха,че е немска.....прибрах се в къщи и като отлепих един етикет от страни на кутията пишеше : made in india Rage
Виж целия пост
# 16
Върни се да правиш рекламация!
Тия търговци на нищо ни правят значи!
Успех!   bouquet
Виж целия пост
# 17
Върнах продукта,но страшен скандал стана.........когато я купих бяха най-милите продавачи на света, а сега като я върнах скапаната млековарка,толкова злобни бяха ooooh!
Искаха да си избера друго за същата сума от магазина им,но аз отказах......казах им,че съм влязла в магазина именно за млековарка и не желая да купувам от тях нищо друго след като са ме излъгали,че стоката им е директно от Германия Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия