




Много здрава и щастлива! 


, че то не може, героите трябва да заредят
И ние с баща й като пием бира, тя иска сок, в стъклено шише, да може да каже наздраве
Вече се притеснявах, че много стиска. Единият път падна и като се удари се напишка, толкова е било на зор вече милото, а напишкването го преживява много зле, плаче чак. Та покрай едно приятелче тук се нави и тя да полее тревичката, че като им хареса, ела да видиш, после през 20 мин има пиш



. Какво е това " извини се" бе тъпанари
. После децата им били виновни, не слушали, диви били. Ми то всичко е от примера, който се дава и от това колко категорични сме в изискванията си
. И на нас постоянно се случва- Кристиян се смее и искрено се радва на компанията на някое дете, а онова се озъби и вземе, че го бутне с все сила.Той душицата пада и не може да разбере как е възможно да се радваш на някой, а той съзнателно да те нарани
. Съответно майката почва да мънка " извини се, маме, извини се" , онова скърца със зъби и вика "няма" и дотам
. За съжаление, има няколко деца, чиято компания търсим, с другите не ми се занимава, няма да ги възпитам аз
, а не желая детето ми да им подражава. Ще порастне, ще си намери приятели с добри сърца, това е
.С две думи, Мацко, с Кристиян ви прегръщаме силно/той би целунал бузката, за да мине веднага
/
. За градината сме за септември, но живот и здраве тогава ще съм си в къщи и е много вероятно той да си е с мен. Прегръдки на всички




И няма абсолютно никакви изгледи за естествено отбиване.



и всъщност доколкото разбрах даже не му бяха започнали зъба.
Да си жива и здрава,много обичана и все така лъчезарна! 
ще има изплющяни. Като цяло манталитета е селяндурски и това са неизбежни сблъсаци ,за съжаление! Препоръчани теми