Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е темата на анкетата, която обсъждат участниците във форума?
Какви са основните аргументи в подкрепа на отговор „Да“ в анкетата?
Какви са основните аргументи в подкрепа на отговор „Не“ в анкетата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е темата на анкетата, която обсъждат участниците във форума?
-
Какви са основните аргументи в подкрепа на отговор „Да“ в анкетата?
-
Какви са основните аргументи в подкрепа на отговор „Не“ в анкетата?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума освен анкетата?
-
Какви теми се обсъждат в публикациите?

Ама, че ще нарани малки деца, че Рич така или иначе няма да е щастлив като знае колко ще страдат сем.Брукови, на кой му пука. Тя да си вземе парцалките, пък след нея да пропада света. Този образ не ми е допадал никога, но сега сценаристите съвсем ме раздразниха с такава безчувствена психоложка ли е не я знам...

...гледа ми се челен сблъсък с влака,
беше позатихнала войната, но сега..
попаднах на откъс от серия : Ридж ще напусне Тейлър, заради аферата и с Джеймс преди сто години
, то бива простотия, бива елементарен сценарии.. ама това..
.., но от видеото, което дадох единствено забежката на Тейлър с Джеймс се споменава..
ипчето!!!То не са обиди,то не е чудо
!Много са се вживяли там,а ние тука каквото и да си казваме винаги в добрия тон!!!Ама тия са полудели ви казвам...