Дързост и красота 20...или "Ето ти куклите, дай си ми парцалките..."

  • 28 886
  • 445
# 420
Добре,Lana,извинявай за неориентираните въпроси Laughingама в крайна сметка сега ти можеш ли да си пишеш  с нея,след като сте приятели там?
Тя отговаря ли на добавените там?Щото предполагам,че има 3248979373429783497 приятели и вероятно дори и да има желание,едва ли може да си пише с всички.Аз например съм чувал,че в тези официални страници не винаги пишат самите звезди,а някое тяхно доверено лице.
Виж целия пост
# 421
За ККЛ още не знам, засега само Ейми ми е френд, тя пише на стената си, ККЛ също е писала няколко пъти.
Ванко да каже, той нали вече е приятел с нея.
Виж целия пост
# 422
Снимките, за които сте дали линк са от страницата на ККЛ, където е регистрирана като ЛИЧНОСТ и можеш да й станеш само почитател. Снимките там се добавят от фенове. Другият й профил е като обикновен потребител, там има много яки снимки също.
Писах на стената й снощи, но нямам отговор още. Иначе Дона също има профил, Бриджит също. И двете вече ме одобриха. Останаха Ридж, Амбър и още някой.
Виж целия пост
# 423
А кой и е профила на обикновен потребител?
Виж целия пост
# 424
ванко,притряял ти е фейсбука на дедо ти Рич Laughing
Виж целия пост
# 425
Снимките, за които сте дали линк са от страницата на ККЛ, където е регистрирана като ЛИЧНОСТ и можеш да й станеш само почитател. Снимките там се добавят от фенове. Другият й профил е като обикновен потребител, там има много яки снимки също.
Писах на стената й снощи, но нямам отговор още. Иначе Дона също има профил, Бриджит също. И двете вече ме одобриха. Останаха Ридж, Амбър и още някой.

Кажи имената им как са във Фейсбук. Аз се обърках направо ooooh!

http://www.facebook.com/album.php?aid=49511&id=42277734554#/ … viewas=1517437204 - това ли е профила като личност newsm78
Виж целия пост
# 426
Намерете Amy Farina, на снимката е възрастна дама с блуза на червени и бели райета, и оттам от приятелите ́и избираш ККЛ. Това е личният ́и акаунт. Другото според мен са някакви фен акаунти.
Току що ми казаха, че ККЛ е постнала снимки от семейнта ваканция на Таити.
Виж целия пост
# 427
http://www.facebook.com/s.php?k=100000080&id=1287918735& … 78adab9d9c7a4f3d1

Аз на този профил писах..
Виж целия пост
# 428
Това е...нещо не се оправям с този фейсбук...и ще махна снимките...не знам каква им е политиката в момента.
Виж целия пост
# 429
е тука все едно не е тя
лифтинг ли има защо ли е така дръпната и толкова променена и различна  newsm78

http://photos-d.ll.facebook.com/photos-ll-snc1/v1959/122/19/4227 … _1079971_4406.jpg

http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2350/74/17/15569848 … 98857_1920111.jpg

http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2350/74/17/15569848 … 98858_4391157.jpg

Виж целия пост
# 430

Lan4e,може някой път да я посетим с теб и с Мис Арк в L.A. Laughing

Аз имам друга цел- Бразилия.  Heart Eyes  Mr. Green Ама духом ще съм с вас. Hug


Дали са с авторски права? Дали може да ги слагам в нашата тема?
Виж целия пост
# 431
Ами изглежда ти променена,щото си е накъдрила,косата.А така не й отива,ама хич.

Мис Арк и аз обожавам Бразилия и португалския език LaughingАз и там щях да ходя на бригада Laughing
Виж целия пост
# 432


Мис Арк и аз обожавам Бразилия и португалския език LaughingАз и там щях да ходя на бригада Laughing

Тогава чуй двете песни в подписа ми. Имам още доста на компа...Flutter
Виж целия пост
# 433

Lan4e,може някой път да я посетим с теб и с Мис Арк в L.A. Laughing

Аз имам друга цел- Бразилия.  Heart Eyes  Mr. Green Ама духом ще съм с вас. Hug


Дали са с авторски права? Дали може да ги слагам в нашата тема?

Не знам за правата, мацката която ми каза за снимките от Tаити, каза че няма да ги постне заради политиката на фейса...нали имаше някакви скандали скоро.

А иначе за Бразилия и аз искам..кога отиваш?
Виж целия пост
# 434

Според мен си е правила нещо...известно време изглеждаше така, после се оправи...най-вероятно някаква процедура.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия