И з р а е л 27 - маскирани за Пурим

  • 17 270
  • 286
# 75
А в София днес времето е ужасно! Сутринта валеше мокър сняг. Цял ден се опитва да вали... киша...

Добре сте си вие на топло и слънчево!
Виж целия пост
# 76
Бубе, честит рожден ден!Пожелавам ти цялото щастие на света, бъди все така лъчезарна и жизнерадостна!Много здраве, късмет и любов ти желая от цялото си сърце!

Елишева, да е жив и здрав съпруга ти и сестра му!Желая им и на двамата много здраве и късмет!Да сбъднат мечтите си!
Весел празник!
 newsm59  party023 newsm59  Gift newsm59

Момичета, страхотни сте така маскирани Peace все още не мога да ви разпозная всичките Rolling Eyes
Виж целия пост
# 77
А в София днес времето е ужасно! Сутринта валеше мокър сняг. Цял ден се опитва да вали... киша...
Добре сте си вие на топло и слънчево!
За да сме съпричастни към всички в Бг,заповядайте Simple Smile седнете на слънчице,хапнете вкусни портокали и изживейте мига :
Виж целия пост
# 78
А в София днес времето е ужасно! Сутринта валеше мокър сняг. Цял ден се опитва да вали... киша...

Повод да се напиеш  Drunk Пък и Пурим е все пак, направи добро дело - то си е мицва на този ден  Wine Glass

Ние вчера бяхме на кръчма да отбележим празника - ходихме до "Спагетим", защото по случай празника  Mr. Green дават безплатно вино на който си поръча две основни порции. Идва сервитьорът и ни пита "Какво вино?", аз си мисля "Ми, к'вото ни дадеш, нали е без пари" и му казвам "От най-скъпото?!", а той: "Ааа, еее, червено или бяло?". Та, както виждате-  две чаши вино от снощи още ме държат  Mr. Green

Йо-Хо-ХО и бутилка ром, на снимката с пистолета възможно ли е да е сниман мъжът ти?


Аз си знам, че без снимки няма да ми повярвате, че сме отишли маскирани на ресторант, но не се получиха в тъмното - честна пуримска  Mr. Green Но най-важното и най-забавното ще ви покажа - заешка опашка на д-то на половинката:

Виж целия пост
# 79
Аа Пуримке Муна.....как тъй мъжо с заешка опашка ,пък малките чисти мунчета ,нещо .... Mr. Green
 (малката много ти се изкефи на малкото маймунче нето мига,та чак взе да го милва и ме пита''ти бичаш ли мънки? Wink )

Ех тази руса пиратка бее хаха,  hahahaма как добре се
 оправяш с пистолета... newsm78
Виж целия пост
# 80

Йо-Хо-ХО и бутилка ром, на снимката с пистолета възможно ли е да е сниман мъжът ти?


О, не! Просто сутринта не ми остана време да се обръсна  Mr. Green!

Хари, няма да се излагаме я!
Виж целия пост
# 81
Днес нашата Аничка-баничка ще е супер модел  Hug надявам се,че Танчето-барабанчето да не е забравила да попита къде можем да видим снимките на малката красавица  Peace
Виж целия пост
# 82
Погледнете какъв красив букет имам от мъжо

Той ме изненада като се прибра рано от работа  Hug
Отивам на екскурзия в пустинята и ще спим в бедуински лагер...Това е мястото където ще ходим:
http://www.shayarot.com/english/
Ще спим на палатка:
http://www.shayarot.com/upload/tent/tent%20empty%20big.jpg
http://www.shayarot.com/upload/tent/tent%20family%20big.jpg
Ето така Grinning
Виж целия пост
# 83
Боряна, ако имате възможност идете и до Мицпе Рамон. Гледката е невероятна!
Виж целия пост
# 84
Боряна, ако имате възможност идете и до Мицпе Рамон. Гледката е невероятна!
Мъжо каза,че ще ходим и там било в същия район  Peace
Много съм  Crazy  Joy
Виж целия пост
# 85
БОРЯНА , ЧЕСТИТО !!!!

Цял ден не съм влизала , тук е лудо веселие , ще кача снимки после .

Б* Маа Му ! К'во е станало с форума - луда работа   Crazy

До после !
Виж целия пост
# 86
Бубе, весело изкарване Peace
Виж целия пост
# 87
4естит празник на рожденниците! и от мен. bdbaloni baloni

http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=4&pv=3139986


С пожелание за здраве и добри отно6ения с Бога и 4овеците!
Виж целия пост
# 88
Sarrah,страхотна картичка много се забавлявах  Hug
Виж целия пост
# 89
Голяма веселба,е тук Joy Joy Joy
Днес цял ден ,не съм виждала компютър,влизам и гледам -голям майтап съм изтървала Joy Joy

Бубе,на теб благородно ти завиждав за екскурзията в пустинята! Laughing

На другите,нищо няма да пиша,че да ни са изложа Joy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия