Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е разликата между подложка и парче при използването на пелени за многократна употреба?
Какви са разликите в доставката на поръчки от различни онлайн магазини за пелени за многократна употреба?
Какви са различните видове пелени за многократна употреба?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е разликата между подложка и парче при използването на пелени за многократна употреба?
Подложката и парчето, ако са от една и съща марка и тип, имат само разлика в дебелината. Подложката се състои от 3 слоя супер абсорбиращ микрофибър, докато подложката за допълнително попиване се състои от 2 слоя супер абсорбиращ микрофибър. Парчето обикновено се поставя върху подложката, например за през нощта. Обикновено парчето абсорбира по-малко течност от подложката.
-
Какви са разликите в доставката на поръчки от различни онлайн магазини за пелени за многократна употреба?
-
Какви са различните видове пелени за многократна употреба?
Пелените за многократна употреба се предлагат в няколко варианта, включително пелени от 2 части, тип джоб, ол ин уан (всичко в едно) и хибридни пелени. Пелените от 2 части имат непромокаеми гащички и памучни пелени за смяна при всяко преобличане, докато гащичките се сменят няколко пъти дневно. Тип джоб представлява пелени с една основна част, като вътрешната е памук/микрофибър/коноп, а външната е непромокаема. Ол ин уан пелените са всичко в едно с абсорбиращите части или пришити към тях или включени в пелената. Хибридните пелени са комбинация от ол ин уан и тип джоб, като също имат непромокаем външен слой и абсорбиращо парче вътре в джоба.
-
Какви са данните за общата поръчка от днес?
-
Какви са мненията за пелените от Екомма?
В момента оттам е много изгодно да се пазарува зарави ниския курс на лирата (малко над 2 лв), а и доставката е макс 6 лири, като при над 150 е безплатна. 
аз също ги ползвам от почти месец (без 4,5 дни), но нашите (все още) не миришат. не знам дали защото ползвам дезинфектанта или защото до вчера не бяхме захранени. освен слабата миризма на урина след 12ч.(с памперс миришеше повече
дано и някой с повече "стаж" се включи!
!
.
Иначе са много хубави, с подходяща форма, допълнително усилени на крачетата, с весела щампа и пр., и ще ги ползвам за нощни. Ама пусто пак не улучих размера. За следващата тема ще взема да напиша един трактат по повод размерите... :xarms