Не би ли било хубаво да пуснем една нова тема,която да бъде продължение на тази.Понеже тук станаха доста странички.
Хубаво е всеки да споделя мнението си,да казва от кого е доволен за може търсещите помощ да я намират.
В този ред на мисли ако на някой от вас му трябва специалист по обща хирургия,образна диагностика - мамолог,ревматолог,ендокринолог,,гастроентеролог и други специалисти може да пишете на лично за гр.Пловдив ще се опитам да ви насоча към най-добрите стига да знам такива в дадената област.Ако мога с някаква насока бих ви помогнал и за друг град извън Пловдив,стига да познавам специалисти от там по дадена специалност.Освен това когато тук имам възможност ще ви пиша и имена на добри специалисти,от дадени специалности за които вие питате в форума.Всеки от вас би било добре да споделя и той впечатленията от добрите специалисти при които е ходил.
Поздрави!За мен е важно вие да получите най-доброто медицинско и здравно обслужване,да получите грижи и внимание - защото мисля,че няма нищо по-хубаво от човешкото отношение към пациента,а е важно и ние младите които сме в тази сфера да бъдем човечни и да ви помагаме с желание.
Поздрави!
Хубава и спокойна вечер за всички ви.

.Не мога да ти дам отзиви за часове и така нататък ( не съм ходила при нея ) , но тя ми е клиентка в м-на,в който работя и е много учтива и любезна винаги.Струва ми се много човечна и разбрана.Пак казвам - не знам като специалист как е,но пък си писала,че става въпрос за рутинен преглед,така че мисля,че няма да има проблем.