Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 927 482
  • 14 102
# 3 780
Здравейте,хубаво ни е бялото списъче и би било много добре тук да попадат достойни хора.
Не би ли било хубаво да пуснем една нова тема,която да бъде продължение на тази.Понеже тук станаха доста странички.
Хубаво е всеки да споделя мнението си,да казва от кого е доволен за може търсещите помощ да я намират.
В този ред на мисли ако на някой от вас му трябва специалист по обща хирургия,образна диагностика - мамолог,ревматолог,ендокринолог,,гастроентеролог и други специалисти може да пишете на лично за гр.Пловдив ще се опитам да ви насоча към най-добрите стига да знам такива в дадената област.Ако мога с някаква насока бих ви помогнал и за друг град извън Пловдив,стига да познавам специалисти от там по дадена специалност.Освен това когато тук имам възможност ще ви пиша и имена на добри специалисти,от дадени специалности за които вие питате в форума.Всеки от вас би било добре да споделя и той впечатленията от добрите специалисти при които е ходил.
Поздрави!За мен е важно вие да получите най-доброто медицинско и здравно обслужване,да получите грижи и внимание - защото мисля,че няма нищо по-хубаво от човешкото отношение към пациента,а е важно и ние младите които сме в тази сфера да бъдем човечни и да ви помагаме с желание.
Поздрави!
Хубава и спокойна вечер за всички ви.
   bouquet
Виж целия пост
# 3 781
Привет на всички, не съм сигурна дали това е темата, в която да питам за отзиви, но какво мислите за д-р Христова (гинеколог) http://www.dr-hristova.com/ , искам да си запиша час за рутинен преглед. Има ли доста пациенти или няма да чакам със седмици за час? Как работи и т.н., всичко, което се сетите.
Благодаря предварително Peace
Здрасти  Hug.Не мога да ти дам отзиви за часове и така нататък ( не съм ходила при нея ) , но тя ми е клиентка в м-на,в който работя и е много учтива и любезна винаги.Струва ми се много човечна и разбрана.Пак казвам - не знам като специалист как е,но пък си писала,че става въпрос за рутинен преглед,така че мисля,че няма да има проблем. Peace
Виж целия пост
# 3 782
Благодаря много Hug
Виж целия пост
# 3 783
Аз ходя последните 2-3г. при нея.Доволна съм,но наистина има много пациенти.Спазва си горе-долу часовете.
Но в темата имаше и много отрицателни мнения.
Виж целия пост
# 3 784
Аз да препоръчам д- р Тотева, АГ в ДКЦ 3, база 1, бул. „В. Левски“ 144, Кършияка.
Скоро бях за пръв път при нея по препоръка от няколко мои познати. Много внимателна при прегледа, обяснява всичко без да бърза и без да претупва нещата.
Виж целия пост
# 3 785
привет да питам за нефлог при койте сте ходили и сте доволни.  bouquet
Виж целия пост
# 3 786
Моля   Hug
Виж целия пост
# 3 787
Бихте ли ми препоръчали добър УНГ за дете , проблема е носна сливица. Ходила съм при д-р Петров(отдавна) и д-р Симеонов.
  bouquet
Виж целия пост
# 3 788
Здравейте бихте ли ми препоръчали добри ЛЛ и педиатър в Кичук Париж
Благодаря ви    bouquet
Виж целия пост
# 3 789
Здр, някъде назад в темата срещнах питане за АГ- вече работи в Пловдив д-р Атмаджова, която 3-4 год. беше на работа в чужбина, но вече се е върнала в ДКЦ"Свети Георги". Страхотен специалист и човек е, освен това има и Детска гинекология. Горещо препоръчвам!
Виж целия пост
# 3 790
Здравейте бихте ли ми препоръчали добри ЛЛ и педиатър в Кичук Париж
Благодаря ви    bouquet
За педиатър мога да ти препоръчам д-р Печилкова. Плюсовете за мен са, че не бърза да изписва антибиотик, а лекува с хомеопатия- Боаронска. Минуси - винаги се чака по много, а работното време е прекалено малко - по 2- 3  часа на ден. Иначе се намира на "Славееви гори" 23.
Виж целия пост
# 3 791
Бихте ли ми препоръчали добър УНГ за дете , проблема е носна сливица. Ходила съм при д-р Петров(отдавна) и д-р Симеонов.
  bouquet
За мен най-добрия е д-р Димов.Изключително внимателен към децата и голям професионалист.Има кабинет в МЦ"Филипополис" на Васил Априлов
Виж целия пост
# 3 792
четох, че ще откриват нова АГ болница в с. брани поле, интересно ми е кои лекари ще отидат
да работят там. Иначе за рутинни прегледи ходя при д-р Пейчинова, работи в Селена и в кабинета
на ул. Ангиста, тел. 0899 105110.
Виж целия пост
# 3 793
Момичета, да споделяинфо покрай нас-дано е от полза за други мами:) Днес клипнаха с лазер горната юздичка-френилум на дъщеря ни на 1г. и 1м. Безкрайно благодарна съм на Д-р Николов http://oralpathology.info/assistant-dr-nikolov/  за внимателното отношение и подробните обяснения и успокоения преди процедурата, която наистина продължи точно 7-8 секунди:)) Големият зор беше да удържим малката за това време неподвижна, но таткото и един асистент на доктора помогнаха. Кърмих я за успокоение след това и след 10 минути си излязохме от сградата на денталния факултет с нея ходеща и смееща се. Никаква упойка не беше ползвана, 30лв струваше. Толкова съм подробна, дано не досадя, но е с цел други родители да са по-запознати от нас, за да вземат информиран избор по-рано. Ако ние знаехме колко бързо и почти без зор ще мине /неистов рев, защото бе държана неподвижно, а не от болка/, щяхме да го направим много по-рано, защото просто тогава удържането на детето неподвижно щеше да е много по-лесно:)
Виж целия пост
# 3 794
Момичета, да споделяинфо покрай нас-дано е от полза за други мами:) Днес клипнаха с лазер горната юздичка-френилум на дъщеря ни на 1г. и 1м. Безкрайно благодарна съм на Д-р Николов http://oralpathology.info/assistant-dr-nikolov/  за внимателното отношение и подробните обяснения и успокоения преди процедурата, която наистина продължи точно 7-8 секунди:)) Големият зор беше да удържим малката за това време неподвижна, но таткото и един асистент на доктора помогнаха. Кърмих я за успокоение след това и след 10 минути си излязохме от сградата на денталния факултет с нея ходеща и смееща се. Никаква упойка не беше ползвана, 30лв струваше. Толкова съм подробна, дано не досадя, но е с цел други родители да са по-запознати от нас, за да вземат информиран избор по-рано. Ако ние знаехме колко бързо и почти без зор ще мине /неистов рев, защото бе държана неподвижно, а не от болка/, щяхме да го направим много по-рано, защото просто тогава удържането на детето неподвижно щеше да е много по-лесно:)

Много благодаря за полезната информация   bouquet  На нас ни предстой. Ще запазя час за  преглед Д-р Николов, за да видим какво ще каже - кога и как ще процедираме  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия