Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 927 822
  • 14 102
# 3 795
привет да питам за нефлог при койте сте ходили и сте доволни.  bouquet
Ако става въпрос за нефролог съм доволна от д-р Николов от Хипократ. На стационарния тел се записва час http://www.hipokrat-n.com/kontakti.htm И работи с ЗК Peace Моя проблем не беше нефрологичен и общо взето стигнах до него след 6 месеца обикаляне по кабинетите и изпити една торба лекарства. Ми реши ми проблема Peace
Виж целия пост
# 3 796
Момичета, да споделяинфо покрай нас-дано е от полза за други мами:) Днес клипнаха с лазер горната юздичка-френилум на дъщеря ни на 1г. и 1м. Безкрайно благодарна съм на Д-р Николов http://oralpathology.info/assistant-dr-nikolov/  за внимателното отношение и подробните обяснения и успокоения преди процедурата, която наистина продължи точно 7-8 секунди:)) Големият зор беше да удържим малката за това време неподвижна, но таткото и един асистент на доктора помогнаха. Кърмих я за успокоение след това и след 10 минути си излязохме от сградата на денталния факултет с нея ходеща и смееща се. Никаква упойка не беше ползвана, 30лв струваше. Толкова съм подробна, дано не досадя, но е с цел други родители да са по-запознати от нас, за да вземат информиран избор по-рано. Ако ние знаехме колко бързо и почти без зор ще мине /неистов рев, защото бе държана неподвижно, а не от болка/, щяхме да го направим много по-рано, защото просто тогава удържането на детето неподвижно щеше да е много по-лесно:)


Ох, момичета, мога ли да съм толкова отнесена - хем подробна, хем не съвсем:))) Д-р Николов - зъболекар/пиша го, за да излиза по- лесно в търсачката;)/ орална патология в пловдивския дентален факултет:)
Виж целия пост
# 3 797
Здравейте. Искам само да ви попитам нещо. На 14 години съм и имам още млечни зъби (2бр кътници на горната челюст ) Имам 2 кучешки зъба криви пак горни и преди месец отидох при специалист ортодонт. Тя ми каза, че трябва да ми извадят кътниците, да се появят постоянните и след това пак да си взема час и да отида. Чудя се да ги вадя ли или да почакам сами да се разклатят... но пък много искам да започна лечение, че с тези кривите зъби ме е срам да се усмихвам просто ми е гадно с тях... А и още нещо.. ако мислите, че ще е по-добре да се извадят, като ти бият инжекция по венците и като вадят здрав зъб боли ли много? Благодаря  Hug Hug



не се притеснявай, братовчедка ми роди на 23 години с млечен зъб в устата Simple Smile
Виж целия пост
# 3 798
Бихте ли ми препоръчали добър УНГ за дете , проблема е носна сливица. Ходила съм при д-р Петров(отдавна) и д-р Симеонов.
  bouquet
За мен най-добрия е д-р Димов.Изключително внимателен към децата и голям професионалист.Има кабинет в МЦ"Филипополис" на Васил Априлов
Аз също давам своя глас за него.

Иначе за рутинни прегледи ходя при д-р Пейчинова, работи в Селена и в кабинета
на ул. Ангиста, тел. 0899 105110.
Работи ли със ЗК?
Виж целия пост
# 3 799
Да Sea lights, в кабинета на ул. Ангиста съм ходила с направление.
Виж целия пост
# 3 800
Да Sea lights, в кабинета на ул. Ангиста съм ходила с направление.
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 3 801
Момичета, с ММ бебеправим от повече от година, но нещата не се получават. Бях при д-р Пелев За преглед каза че на пръв поглед при мен всичко е ОК, но да направим сперматограма на ММ. Мисля да се обърнем към клиника Селена. Знам че д-р Пелев е добър, но предполагам вече при наличие на бременност. Дали някой знае в Селена добър гинеколог но в областа на проблемно забременяване?
Виж целия пост
# 3 802
merita, след спермограмата ако е наред, ще трябва при тебе изследване на хормони и овулация и цветна снимка на тръбите. аз ходех при Николова когато имах проблем, но при нея независимо, че си с направление, все едно не си-излиза доста скъпичко... а може да се наложи повечко изследвания във времето,пък всичко епари... гледай да не е някой съвсем комерсиален, защото се възползват от проблема нахората да печелят пари... успех и знай, че нещата ще се случат когато най-малко очакваш, спокойствие му е майката  Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 3 803
Парите за сега не са вижни а резултата Simple Smile Николова в Селена ли е?
Виж целия пост
# 3 804
Момичета, с ММ бебеправим от повече от година, но нещата не се получават. Бях при д-р Пелев За преглед каза че на пръв поглед при мен всичко е ОК, но да направим сперматограма на ММ. Мисля да се обърнем към клиника Селена. Знам че д-р Пелев е добър, но предполагам вече при наличие на бременност. Дали някой знае в Селена добър гинеколог но в областа на проблемно забременяване?
Ставрев
Виж целия пост
# 3 805
Щом питаш за Селена. Д-р Минев, д-р Топалова, д-р Матев, д-р Кръшков. Имаш избор.
Виж целия пост
# 3 806
Момичета, с ММ бебеправим от повече от година, но нещата не се получават. Бях при д-р Пелев За преглед каза че на пръв поглед при мен всичко е ОК, но да направим сперматограма на ММ. Мисля да се обърнем към клиника Селена. Знам че д-р Пелев е добър, но предполагам вече при наличие на бременност. Дали някой знае в Селена добър гинеколог но в областа на проблемно забременяване?
Д-р Васил Даскалов също работи в/със Селена: http://www.invitro-plovdiv.com/
Виж целия пост
# 3 807
Спряла съм се на два избора.
Амалиев и Топалова. Май повече клоня към Топалова
Виж целия пост
# 3 808
merita, този Амалиев не го знам, но за мен Топалова не е подходяща за белия списък....
Виж целия пост
# 3 809
Много лекари са и в двата спикъка......Няма еднозначно мнение за никого. Амалиев категорично не е специалист по стерилитет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия