Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 926 719
  • 14 102
# 3 735
Преди седмици бях питала за уролог заММ. Някой ме насочи към Шишков. Обаче забрвих да уточня, че искам да е с направление. Пробвах при Шишков, при Дечев - не работели с направление
В Каспела само Д-р Васил Павлов работи по здравна каса. Не можах да намеря отзиви за него.Моля, дайте съвет към кого да се обърна. Намерих като доктори в нета Д-р Читалов, д-р сарачев , ако някой има отзив нека да сподели

Aз да си подбутна питането
Виж целия пост
# 3 736
Здравейте момичета от Пловдив. Нямам възможност да изчета цялата тема и ще ви питам направо - събирам мнения за болница "Каспела" и доц. Владева и за "Св. Георги" и доц. Орбецова. Моля, ако някой е лежал в тези болници или се е лекувал при тези лекарки да сподели  Praynig
Повтарям си питането - ако някой има впечатления, моля, да сподели.
Виж целия пост
# 3 737
Здравейте момичета от Пловдив. Нямам възможност да изчета цялата тема и ще ви питам направо - събирам мнения за болница "Каспела" и доц. Владева и за "Св. Георги" и доц. Орбецова. Моля, ако някой е лежал в тези болници или се е лекувал при тези лекарки да сподели  Praynig
Повтарям си питането - ако някой има впечатления, моля, да сподели.

Моя позната се лекува при Обрецова,доволна е и най-важното резултата е налице.
Виж целия пост
# 3 738
Моля за мнение за доц. Мошеков - детски хирург в хирургиите на "Пещерско". Предстои ни операция за смъкване на тестис на единия ми син, който е на почити 4 г. Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 3 739
Не се притеснявай .Ще го оправи.Не е сложна операция.Неприятно е излизането от упойката.Бусйстват в повечето слуачаи.Лекаря е добър.
Виж целия пост
# 3 740
Мошеков  е много добър,водила съм дъщеря си за хемангиом при него,слава Богу не се стигна до операция,но е много компетентен и внимателен лекар.Приятелка роди й бебето беше с прекъснат хронопровод,Мошеков го оперира.,сега детето е на 5години- живо и здраво,и се храни нормално  Peace
Виж целия пост
# 3 741
Дами,имам питане за колоноскопия.Знаете ли къде може да се направи без болничен престой?Личната ме прати в Еврохоспитал,но искаха да стоя там 3 нощи! Shocked В София има места,където ти изписват прахче за прочистване,отиваш на другия ден,правят ти процедурата и си тръгваш.Няма ли такова място и в Пловдив?Ще питам в Медлайн,но ако и там не може?Ако някой е минал по този път,моля да сподели Praynig
Колоноскопията е инвазивно изследване, което се прави с упойка и изисква предварителна подготовка - за това е необходима хоспитализация. Може да се получат усложнения след упойката.
Но с декларация, че се отказваш от болничния престой, ти си носиш отговорността и проблем не трябва да има за "тръгването". Peace
Принципно си права,но платено не те държат,може би само половин ден,колкото заради упойката.А по здравната каса 4 дни...няма как да се случи!Нямам нищо против една вечер да стоя,но 3...
Виж целия пост
# 3 742
Стелс,аз си правих колоноскопия в Кастела преди година.Вечерта в къщи пих прахчета  за прочистване.Сутринта отидох в болницата и там ми дадоха още някакво прахче за изчистване.Самото изследване беше някъде към два.След като се събудих, ми включиха система и  към шест вечерта си тръгнах.
Виж целия пост
# 3 743
Креми, Червенокоса Вещица, благодаря за отговорите  Simple Smile
Виж целия пост
# 3 744
Преди седмици бях питала за уролог заММ. Някой ме насочи към Шишков. Обаче забрвих да уточня, че искам да е с направление. Пробвах при Шишков, при Дечев - не работели с направление
В Каспела само Д-р Васил Павлов работи по здравна каса. Не можах да намеря отзиви за него.Моля, дайте съвет към кого да се обърна. Намерих като доктори в нета Д-р Читалов, д-р сарачев , ако някой има отзив нека да сподели

Aз да си подбутна питането

Аз също искам да попитам за добър уролог с ехограф работещ със ЗК.
Виж целия пост
# 3 745
Аз също искам да попитам за добър уролог с ехограф работещ със ЗК.

Клиника Уромедикс
Виж целия пост
# 3 746
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър невролог - понеже съм с мигрена и в последно време доста се е обострила и ми се иска да си направя преглед при специалист. Благодаря предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 3 747
д-р Милвена Коева,приема на "Победа"/като идваш от моста на Герджика,веднага след сфетофарите има една ъглова кооперация-над магазина за алкохол,се падат кабинетите/-много мила,внимателна,разполага с апаратура и прави всички необходими изследвания....
Виж целия пост
# 3 748
Аз търся детски офталмолог, може и на частно. Четох за Петкова, Лесинска. Ако някой има скорошни отзиви за добър очен-детски, моля да сподели.
Виж целия пост
# 3 749
Търся кардиолог, че АГ-то ми ме праща на преглед, заради сърцебиене.
Може и частен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия