ДА СПРЕМ ЦИГАРИТЕ заедно!

  • 110 949
  • 932
# 105
И аз се записвам - от днес ги спирам. Мразя този отвратителен навик, като пуша ми става лошо, пада ми кръвното и пак си пуша...ако трябва и кафето ще откажа
Виж целия пост
# 106
freemind , давай, с теб сме Hug!Успех  bouquet!
Виж целия пост
# 107
Макар и само от 4 дни и аз да се запиша.Незнам колко ще изкарам и дали няма да се изкуша по някакъв повод, но поне за сега ще съм с вас.
Виж целия пост
# 108
оф мацки мен нещо много ми се пуши
имам такива моменти направо откачам
Виж целия пост
# 109
И аз се записвам - от днес ги спирам. Мразя този отвратителен навик, като пуша ми става лошо, пада ми кръвното и пак си пуша...ако трябва и кафето ще откажа
Успех!   bouquet Стискаме палци!

Макар и само от 4 дни и аз да се запиша.Незнам колко ще изкарам и дали няма да се изкуша по някакъв повод, но поне за сега ще съм с вас.
Не се изкушавай, зора е в началото! Стискам палци и на теб!

Моята борба продължава и то много успешно! Вече 2 месеца и 8 дена без цигари!  newsm35
Чувствам се страхотно!  Simple Smile
Виж целия пост
# 110
И аз ви стискам палци .
Ралче , star 2  пробвайте  дъвки/никотинови/, табекс или някаква друга занимавка  , важно е да устискате първите 10-тина дни.
После smile3530 цигарките ще са спомен , и ще сте с една победа повече в актива си newsm35
Виж целия пост
# 111
Здравейте момичета! И аз да се запиша, че от четири дни и аз се боря с порока си, но честно да викажа много ми се пуши. Надявам се да удържа.
Виж целия пост
# 112
Дръжте се момичета,никакво отказване Simple SmileЗнам,че мисълта за цигарата е по-силна от всичко, но това е може би около седмица,издържите ли толково почти сте успели GrinningСпирайте кафето,това много помага защото мозъка прави асоциацията веднага - аха кафенце,следва цигарката Mr. GreenАз го спрях за шест месеца,въпреки,че съм хипотоничка.Пиех само един гол чай и това е,но струва си всички жертви,съпруга ми е пушач и само да запали в стаята и започва кавгата,ще му стопя нервите от мрънкане,но ще го накарам да ги откаже Twisted EvilТой още не знае какво го чака де Mr. Green
Виж целия пост
# 113
..............съпруга ми е пушач и само да запали в стаята и започва кавгата,ще му стопя нервите от мрънкане,но ще го накарам да ги откаже Twisted EvilТой още не знае какво го чака де Mr. Green

Те това е - отказал ги е вече  Laughing !! Ако става дума за начини да накараш един мъж да свърши нещо - жените нямате равни  Sunglasses

п.п. Говоря от личен опит  Embarassed
Виж целия пост
# 114
В нашия случай само така се получават нещата,като не ще с добро обръщам другата страна Twisted EvilИмам и друг начин Wink,но той е за по-сериозно размърдване Mr. Green
Виж целия пост
# 115
Има една приказка "няма по-досадно нещо от бившия пушач". Сигурна съм, че преди noni2009 да спре да пуши, двамата с мъжа й са димили в стаята, но сега когато само той го прави - скандал. Нека бъдем малко по-толерантни, това, че ние сме решили да се борим с порока не означава, че целя свят трябва спре да пуши, както и ако сме на диета, значи ли, че цялата къща трябва да гладува?!
Виж целия пост
# 116
Има една приказка "няма по-досадно нещо от бившия пушач". Сигурна съм, че преди noni2009 да спре да пуши, двамата с мъжа й са димили в стаята, но сега когато само той го прави - скандал. Нека бъдем малко по-толерантни, това, че ние сме решили да се борим с порока не означава, че целя свят трябва спре да пуши, както и ако сме на диета, значи ли, че цялата къща трябва да гладува?!
Разликата е там, че ако съм на диета, яденето ще ме изкушава. Докато тютюнът става отвратителен за всеки отказал го, защото сетивата му се обострят.
Не мога да съм толерантна. Не бива да се пуши вкъщи. Вреди и на детето, и на цветята. пердетата стават жълти, а като избършеш екрана на тв- Sick
Виж целия пост
# 117
Аз толерантност в този случай не признавам,щом аз реших да спра да се тровя а и да плащам за това,значи и той ще може.Ако е решил да пуши в стаята,моооже,но след 10 пъти казани от мен - "ако обичаш не пуши вътре тровиш и мен и детето",обикновено изпухтява и излиза навън Mr. Green.А за дименето - димяхме,не си кривя душата - но   разберете ме правилно наистина ми се гади от тази миризма SickМного е неприятно,когато единият от семейството реши да промени начина си на живот, а другият си я кара постарому.Ако той беше спрял да пуши пръв,аз щях да го последвам веднага,между-другото таблетките,с които аз спрях да пуша ги беше купил за себе си newsm784"жена спирам да пуша" - спираш ама друг път #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 118
Моят стимул беше бебето.Преди време пак почнах,още не съм си намерила нов и достатъчно силен .То не е трудно самото спиране,а именно това-намирането на достатъчно стабилен и непоклатим стимул да спреш.Няма ли го него-нито дъвки помагат,нито хапчета, нито нищо.
Виж целия пост
# 119
Колкото пъти съм се опитвала да ги откажа-толкова пъти съм се проваляла.С мъжът ми пушим по кутия и половина цигари на ден, което е доста.........Но мъжът ми си купи електронна цигара и от две седмици пуши по една-две цигари на ден.Мисля и аз да се пробвам с нея, но ме е страх от напълняване..........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия