За бързи въпроси и отговори,за тези,които нещо ги вълнува,но не искат тема

  • 17 674
  • 326
# 165
 Здравейте! Знам, че е питано много пъти, но все пак дали някоя от вас е виждала напоследък вафлени кори?
Виж целия пост
# 166
 Здравейте, искам да попитам използвах част от "бутер млякото" за сладкиш, а сега какво да правя другите 500г.?
 Мога ли да го използвам за нещо  друго, освен за сладкиши и хлябове? Praynig

 Vessela.v при нас в Дъблин ги има по полските магазини, даже се чудих за какво се използват и какво ги правят. newsm78
  Дори ги има и като кръгла, тор тена форма.
 Така, че можеш да споделиш идеята си за тях?  chef
 Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 167
    За първи път чувам за бутер мляко  newsm78, Какво е това и за какво се използва?
Виж целия пост
# 168
и аз имам въпрос - откъде може да се купи във фиксатор за сметана? Въобще, моля малко инфо по темата - ясно е, че втърдява сметаната, но каква е разликата например с желатина? По колко се слага примерно на 100 мл сметана? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 169
    За първи път чувам за бутер мляко  newsm78, Какво е това и за какво се използва?
Предполагам, че е батър милк, на български мътеница, замества се и с айрян, за рецепти, които го съдържат, а в БГ не се продава.
Виж целия пост
# 170
и аз имам въпрос - откъде може да се купи във фиксатор за сметана? Въобще, моля малко инфо по темата - ясно е, че втърдява сметаната, но каква е разликата например с желатина? По колко се слага примерно на 100 мл сметана? Благодаря предварително.

Такова нещо видях в Кауфланд, но не прочетох повече......При продуктите за торти е!
Виж целия пост
# 171
и аз имам въпрос - откъде може да се купи във фиксатор за сметана? Въобще, моля малко инфо по темата - ясно е, че втърдява сметаната, но каква е разликата например с желатина? По колко се слага примерно на 100 мл сметана? Благодаря предварително.

Manzhelka, аз използвам ето този фикс, количеството е за 250 мл сметана. Разбива се заедно със сметаната до нужната консистенция. Купувам го от Билла.

Виж целия пост
# 172
Ще помоля за помощ за няколко неща: първо,ако може някоя мама на испанска земя да ми каже как да открия мая тук...нямам си и идея как ще се казва на испански??? Второ,предполагам че някъде по тортената тема е казано, но аз не успях да го намеря - как се прави шоколадовият борд на тортите,които прави Милена? И последно,много ще се радвам ако някои ми помогне да изкопая рецептата на Умбра за потокаловите муфини,защото не я намирам никъде Sad Благодаря предварително
Виж целия пост
# 173
как се прави шоколадовият борд на тортите,които прави Милена? И последно,много ще се радвам ако някои ми помогне да изкопая рецептата на Умбра за потокаловите муфини,защото не я намирам никъде Sad Благодаря предварително

2. виж тук може би има нещо - http://mka900.blogspot.com/2009/02/kir-royal.html

3. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320407.msg9068629#msg9068629
Виж целия пост
# 174
Ще помоля за помощ за няколко неща: първо,ако може някоя мама на испанска земя да ми каже как да открия мая тук...нямам си и идея как ще се казва на испански???
Levadura
Виж целия пост
# 175
Labrex, Мама Цоцоланка - благодаря ви за бързите отговори. Ще потърся и на двете места. А само да попитам още нещо - понеже смятам да използвам сметаната за крем на торта, каква е ролята на този фиксатор? В смисъл, че ако не го намеря фатално ли е и може ли да се замести с нещо друго? Предполагам, че с него се стяга повече, но ще съм благодарна ако споделите собсвен опит.
Виж целия пост
# 176
...
 Vessela.v при нас в Дъблин ги има по полските магазини, даже се чудих за какво се използват и какво ги правят. newsm78
  Дори ги има и като кръгла, тор тена форма.
 Така, че можеш да споделиш идеята си за тях?  chef
 Благодаря!  bouquet

 Майка ми правеше вафлички с домашен шоколад. Корите се намазват с шоколада докато е още топъл, редят се една върху друга за да стане вафла с пълнеж, например 4-5, след което се нарязват на малки парчета. Топлината размеква малко вафлените кори и после става страшно вкусно. Също така имам и една рецепта за крем с карамелизирани орехи, също става много вкусно. Ако искаш, ще ти ги кажа и двете рецепти.  Peace
Виж целия пост
# 177
Лелеее Мамо Цоцоланке,много ти благодаря за рецептата че се скъсах да я търся ама безуспешно.А колкото до борда...явно ми трябват очила вече.Ако знаеш колко пъти съм влизала да я гледам в блога,но никога не съм се сещала да погледна най-накрая дали там няма нещо Whistling Blush...шамтка! Благодаря и на теб Pety! Оказа че преди 1 месец съм знаела как се казва мая, защото съм я купила,но 30 дни по-късно ако не беше ти нямаше и да знам че я имам в шкафа. Joy Сърдечно благодаря и на двете
Виж целия пост
# 178
Бихте ли ми казали къде продават подложки за точене? Бях чела в една тема, че съществува подобно чудо, но коя беше точно не знам Thinking
Виж целия пост
# 179
Radina, да...силиконови подложки са това, стрували 30лв., и аз ги търся обаче, но не знам къде мога да ги намеря.....Може би в някой по-голям магазин, в Метро със сигурност няма обаче......В други градове има незпознати за мен вериги, така че може би там да има newsm78....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия