Да живеем в хармония със себе си - 4

  • 72 805
  • 1 151
# 720
Грейс, аз специално питах хомеапата ни дали има проблем с бебефоните, защото лекарстовто на детето често стои близо до апарата, и той ми каза, че това е като радиото - т.е. излъчването е достатъчно слабо, за да не повлияе на лекарството. Не стоял така въпроса обаче с телевизори, компютри, и особено ГСМ-и...
Виж целия пост
# 721
Еscorial Честит Рожден Ден, пожелавам ти да следваш пъти си, да си все така отзивчива и лъчезарна.Ти си една звездица която лично за мен е много необходима за да се открия важните неща.Прегръдки от мен.

Това филмче и просто умопомарчително..  ooooh!
Виж целия пост
# 722
Цитат
много се притеснявам с този безжичен интернет, който просто е навсякъде. Не стигат антените на мобилните оператори и самите апарати, ми и уай фай навсякъде.
Meн това ми е болна тема. В някои от стаите вкъщи се облъчваме на комшийския безжичен интернет. Не знам дали е вредно, защото  връзката все пак е с парола, но лаптопът ни хваща по 4-5(5 е максимума) черти, което значи яко облъчване нон-стоп.
Цитат
Wifi card. Карта за безжичен нет
Какво точно представлява това? Като рутера ли е? но го гледам, че не изглежда много голямо, предполагам не е и толкова мощно newsm78 Интересно ми е този електросмог детектор дали ще пропищи на място с безжичен интернет...и въобще дали когато има в дадена стая(помещение) безжичен интернет, но не сме свързани към него с лаптоп, дали и тогава пак попадаме под облъчването му или не
Виж целия пост
# 723
Ескориал Честит Рожден Ден!!! Надявам се да си имала весел и незабравим празник  bouquet

Момичета шокирахте ме с тази информация  #Crazy . Ние имаме 2 рутера, компютър, принтер, ЮПС и всякакви чудеса на техниката в стаята, в която спим  ooooh! , нищо никога не изключваме, компютри, принтери всичко си работи денонощно. Всичките ни съседи имат рутери за безжичен интернет и не само, че ние си се облъчваме доволно с нашите 2 рутера, но и те ни помагат  Cry За капак мобилните телефони са ни до главите, защото ги ползваме за аларма. Ще накарам половинката да разкара всичко поне от спалнята  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 724
Тези електромагнитни излъчвания (електросмог) могат да се намалят донякъде, ето как:
http://www.fengshuibg.com/articles/all-articles/34-all-articles/142-emp-guard
Макар че специално за фън шуй символите съм малко скептична, за кристалите във форма на пирамида е по-вероятно да карат полето да се разсее, защото пречупват пътя на електромагнитните полета newsm78
Но съветите за кабелен интернет пред безжичен и ЛСД телевизор пред такъв с кинескоп са съвсем рационални.
Виж целия пост
# 725
M_Nik,
благодаря много за сайта,който прати Simple Smile
вече съм разпечатала символа в края на статията,сложила съм си го на гърба на батерията на телефона и смятам да го лепя на разни уреди и каквото се сетя
успях да сваля всичките символи,които са дадени заедно с този;пише,че могат да се изплзват за медитация,визуализация,рисуване в аурата,зареждане на вода и храна и каквото друго се сетим
от рейки съм научена да работя със символи и това за мен е много интересно
символите представляват живи енергийни полета ,с концентрирана енергия
ако някой го интересува мога да пратя целия пакет изтеглени неща от немския сайт/където ги намерих/
но на лични за да не спамя темата
досега ползвах картите с кристали на Емото за зареждане на вода,сега вече ще включа и тези
Виж целия пост
# 726
Да ви покажа какво сътворих вчера за вечеря. Всичко е сурово.  Wink



Още 5 снимчици от аранжировката. Simple Smile


http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12831352

Хубав ден!  Hug
Виж целия пост
# 727
Браво, Вери Simple Smile Страхотно е  Grinning
Приядоха ми се маслини  Laughing
Виж целия пост
# 728
Вери, фантастично е!!! На това му се казва жива храна! Simple Smile
Чак да ти е жал да го изядеш, толкова е хубаво Simple Smile
Виж целия пост
# 729
Освен вкусно и толкова хубаво украсено, че не ти се разваля... И най-злоядото дете би се впечатлило  Simple Smile

Дайте идеи как да приготвя амарант, че да го хапва малкия?
Виж целия пост
# 730
Аз ви изпуснах,но днес открих пак темата  Grinning

За техниката мисля, че йонизоторите тушират вредното въздействие. Ползва ли някой?

Освен вкусно и толкова хубаво украсено, че не ти се разваля... И най-злоядото дете би се впечатлило  Simple Smile

Дайте идеи как да приготвя амарант, че да го хапва малкия?
Аз го слагам в различни супи. Днес примерно правих спаначена супа с амарант Simple Smile
Виж целия пост
# 731
И аз като Жени - "бутам" го помежду другото, че и без това е толкова малък, даже и като се свари. Иначе проблах да правя каша веднъж, но я овкусих с тиквички и копър и така се прие много добре, ама пък той е бебе все пак, на вашата възраст май ще трябва да "маскираш" или пък да вземеш пуканки от амарант или направо да направиш такива и хлапето сигурно моног ще се впечатли  Grinning
Виж целия пост
# 732
M_Nik, Можеш да направиш табули с амарант или да сервираш със задушени зеленчуци, в сладък вариант с бадеми и (сушени) плодове.

Аз още не съм го предлагала, влюбени сме в киноа, овес и елда.  Simple Smile
Виж целия пост
# 733
Вери, голяма красота! Представям си Маги колко се е радвала.


Аз съм правила амарант в сладък вариант за закуска вместо овесени ядки с плод и канела. Слагах го и на супа. Отказах се да давам, защото не го преработва и заедно с него не се смила и другата храна. Всичко, което беше изяла през въпросните дни излезе в същия вид.
Правих и покълнал амарант, но е голяма играчка. Напоследък не правя никакви кълнове заради жегите. Някой пробва ли дали в хладилник покълват.
Виж целия пост
# 734
Благодаря ви за предложенията!   bouquet А пуканки купешки давах и много ги хареса, вярно че мога да го използвам за домашни. Иначе и той преди беше ял и го изкара несмлян, но се надявам вече да го усвоява по-добре. От пуканките не е имал проблем. Някъде четох за амаранта, че въпреки че има много полезни вещества, те по-трудно се усвоявали отколкото при другите зърнени.
Малкия също предпочита киноа и елда, но в момента в 3 от магазините, които обиколих нямаше киноа, та взех амарант за разнообразие. Една от продавачките ми подметна, че нямало по складовете и може би ще му вдигат цената...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия