Да живеем в хармония със себе си - 4

  • 72 805
  • 1 151
# 705
Честит рожден ден на Ескориал  Hug

Бъди лъчезарна и усмихната винаги!
Виж целия пост
# 706
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЕСКОРИАЛ  bouquet  bouquet  bouquet МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И ХАРМОНИЯ  Hug

http://vbox7.com/play:a9cb13e1
Виж целия пост
# 707
Ескориал, много усмивки и здраве на теб и всички около теб! Бъди все така последователна и отстояваща вътрешното си аз! Благодарности за споделените ценни съвети!   bouquet
Виж целия пост
# 708
Ескориал Честит рожден ден и от мен,здраве,щастие,късмет и сбъднати мечти  newsm59  party023 newsm59
Виж целия пост
# 709
Честит рожден ден, eskorial!   bouquet   Пожелавам ти винаги да бъдеш в хармония със себе си  Heart Eyes  и животът ти да е изпълнен с положителни емоции!!! Hug
Виж целия пост
# 710
Честит Рожден Ден, Escorial!. newsm59 bdbaloni  bouquet
Виж целия пост
# 711
Честит Рожден Ден,Escorial !
Бъди хармонична ,цялостна и щастлива с хората,които те обичат и които са до теб.Бъди обичана и обичаща,даваща и вземаща с пълни щепи от приключението наречено живот! baloni baloni baloni baloni baloni
Виж целия пост
# 712
Благодаря Ви, момичета!   bouquet
Прекрасни сте!   bouquet

Благодаря за хубавите пожелания и чувствата, с който ги споделяте.
Радвам се, че съм част от Вас и там, където винаги мога да науча нещо ново Simple Smile

Приятни почивни дни на всички - бъдете слънчеви и усмихнати!
 
Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny
Виж целия пост
# 713
Вижте какво намерих тук:
http://renegadehealth.com/blog/do-cell-phones-emit-harmful-emf-waves/

Едно момче си прави експеримент с устройство, което засича Електромагнитно излъчване.
Покрай принтера му, устройството засече вълни, докато принтера дори не работеше, а само беше включен в контакта.
След това тества мобилния си телефон, лаптопа и wireless картата си.
Накрая се сети, че има един от онези кристали, които уж предпазват от такива излъчвания, докато ги носиш. Сложи го врата си и ефект разбира се нямаше никакъв Simple Smile
Интересно е да се види.
Виж целия пост
# 714
ей, доста са ми странни тия американци как живеят  в такива mobile homes.
Иначе клипа е полезен- на доста голямо растояние облъчват телефоните.
Виж целия пост
# 715
Ескориал, честит рожден ден на патерици! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана  bouquet

Виви, поне за свинската история няма причина да се тревожиш  Peace
Кажи го това на майка ми. Два дена постоянно ме бомбардира със смс-и и съобщения по скайпа за свинския грип. Аз не гледам много тв, но от нея вече знам какво ли не за него. Още отсега започна да ме напуска хармонията, а си представям ако детето се разболее в БГ какво ще бъде. Започнаха да ми се прокрадват съмнения, ами ако нещо стане. Предният път беше истински ад,когато малката се разболя там. Майка ми не се отказваше да прави всичко още по-лошо и да сипе обвинения. Ако имаше на кого да  оставя детето тук, сто пъти по-добре щеше да е да летя направо за Индия, отколкото да се занимавам с баби.
Виж целия пост
# 716
Олее, изумих се!  Shocked За мобилните се знае отдавна, ама  не знаех ,че и принтера излъчва толкова силни електромагнитни вълни... Rolling Eyes Ужас....
Виж целия пост
# 717
Mислех  да си взема такъв електросмог детектор, но бая зле е положението с ГСМ-ите ooooh!
А какво етова накрая на клипа, рутер за безжичен интернет?
Виж целия пост
# 718
Mислех  да си взема такъв електросмог детектор, но бая зле е положението с ГСМ-ите ooooh!
А какво етова накрая на клипа, рутер за безжичен интернет?
Wifi card. Карта за безжичен нет
Виж целия пост
# 719
Да честитя на Escorial на патерица. Желая ти много хармония, мъдрост и всичко, което ти е на сърцето да е пред очите ти!

Да ви кажа, много се притеснявам с този безжичен интернет, който просто е навсякъде. Не стигат антените на мобилните оператори и самите апарати, ми и уай фай навсякъде. Вкъщи си ползваме добрия стар кабел, но около нас масово всичко е безжично. В този смисъл да ви попитам смятате ли, че бебефоните също са вредни?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия