КГБ = Клуб на Готините Баби - 68

  • 22 466
  • 444
# 240
Добро утрооо... Hug Hug Hug Hug

Гледам срещичка коментирате  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Като решите къде ще бъде и кога....И аз ще видя дали ще мога да дойда....Че и мойта е мътна и кървава подобно на Зичето  Whistling Whistling Whistling

Зичеееей   animal085 newsm57....пак си имала перипетии с децата  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Айде дано се пооправят вече!  fingerscrossed fingerscrossed

Наборе много ти отиват очилата... Hug Hug Hug Ти пък си мисис КГБ  Wink я каква си тънка фиданчица  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мимка,дано се оправят по-скоро мъж ти и синчето  fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 241

 Добро утроооо и от мен!

Зиче,дано тази нощ да си спала па-спакайно!и дано днес ти е по-спокоен деня!

Хайде,варненки,от 17,30 на спирката зад храма (дето ме чакахте миналия път)!Пък като решим къде да седнем ще се обадим на Делта.Този път ще бъда сама,че Мелчето е на работа.

Благодарско за кафенцето и закуската на ранобудничките!
Виж целия пост
# 242
Янушка, не съм ви чела от снощи, видях че си писала, затова най-напред ти отговарям.
Добре аз ще дойда в 17.30ч. на спирката зад Катедралата. После ще се обадим на Делта за да и кажем къде сме седнали, че нали преди 18ч. тя не може да се присъедини към групата. Ти имаш нейния джиесем нали?
Аз съм тук до обяд, така че ако има нещо, ще си го напишем.
Доби, вземи фотото, и друга която има също да го вземе, от много глава не боли.
Момичета, като се видим Варненската група+Янчето, ще обсъдим и мястото за срещата.
Приятен ден, милички!
Виж целия пост
# 243
Весела среща и много поздрави на Варна от мен!!!  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 244
А така Танче , браво.   bouquet
Обсъдете , решете пък ние ще се присъединим към вас .  Hug
Весела среща и да се наприказвате на воля.  Peace
Виж целия пост
# 245
Мастерче, обезателно ще поздравим Варна от теб,  ама ти много рядко си идваш бе мила, сега поне с колата е лесно, като те стегне шапката- сядаш натискаш педала и  след шест часа си във Варна. Даже и по пътя да ни позвъниш, докато пристигнеш, смятай че сме се събрали и срещата е станала!
Жабче, че от Русе по моста, по моста.....и в Румънско  можем да отидем, само Марси да провери цените на нощувките, да сме хаберлии и сигурни че няма да сме под звездите.
Делта пише ли от работата си?
Доби, Светле, Желязна лейди, Делта, обадете се! Да не пропуснах някое девойче, че тя нашата група се разрасна.
Виж целия пост
# 246
    Здравейте момичета!Нямам време ни за четене,ни за писане.Само се обаждам да не се чудите.Аз съм ЗА Русе,за 6-7 юни.Лек ден и приятни емоции!
Виж целия пост
# 247
Добро утрооо!Хайде и от мен по кафенце Grinning



Зиче, пожелавам бързо оздравяване на дечицата!Верно много ти се събра на теб ooooh!
И Дидиа не пише, какво ли става с нея newsm78Не звучешех много добре напоследък Flutter

Варненки, ще чакаме снимки от срещичка. Peace

Наборе,благодаря, но  чак "фиданчица"... Mr. Green Wink

Айша, това надолу  е дънков пола-панталон.Излизат едни плохи и се разтварят надолу.Много е удобен и практичен PeaceЕто тук се вижда малко по-добре:
http://s44.radikal.ru/i106/0904/fc/5fcf7a661846.jpg
http://s56.radikal.ru/i152/0904/a2/ac927e28ea6a.jpg

Хайде, отивам да поработя.После пак Wink

Виж целия пост
# 248
Колко му Танче , луд умора нЕма , само се поти.  Joy
Ето и Яжка е за Русе.  Peace
Марси , ще я натоварим да провери за хотел , нЕма начин.  Hug

Жаки , супер ти е пола-панталона , а ти още по.  Hug
Виж целия пост
# 249
....Жаки , супер ти е пола-панталона ....[/color][/i][/b]

Като гледам колко си олабила и на теб ще ти стои супер Peace
Виж целия пост
# 250
Здравейте  Hug
Аз чак сега ставам ,че не спах цяла нощ и си легнах към 5:30 ч Тони се мяташе и бълнуваше но сега мисля че е по добре поне не е ходил на тоалетна още Praynig..
Здравун и той е по добре абе ще се оправят ама  ooooh!

Аз също съм за Русе   за 6-7юни тогава поне Тони няма да се прибира ......
ЖАКИ АМА ГОЛЯМА СИ СЛАДУРКА БРЕЕЕЕЕ Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
На момичетата от Варна приятна ви срещичка  Hug Hug Hug

РИМАР  предполагам коя е съфорумката която има дълг към теб ,И НЕ И ПРАВИ ЧЕСТ.... Naughty
Аз се отървах защото и аз бях на пангала но ти незнам с какъв акъл си и помогнала .....
Мен ме тормози три дни ама аз не се връзвам на такива
Щом е упряла да иска от хора които не познава представи си колко хора е завлякла... ooooh! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Явно пита всички под ред и ти излезна най наивната в случая   newsm78
Пак се произнесох  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green АМА МНОГО МЕ ЯДОСВАТ ТАКИВА ХОРА БЕЕЕЕЕЕЕ #Cussing out #Cussing out


Виж целия пост
# 251
Здравейте, кокетки Heart Eyes!
Жива съм, бях много заета тези дни, та не писах!
Ще ви чета, но трябва да се върна от предишната тема...много сте писали и изписали Flutter!
Виждам - среща се заформя във Варна!И други е имало! И много нови придобивки за визията Hug!
И болнички...Зиче, да оздравяват по-бързо малчуганите, че ти се чудя от къде душа имаш и да се шегуваш!
Танче, не пропускай екскурзията. В събота и неделя ходихме до Солун, но посетихме и Рупите, Мелник, Рилския манастир...Прекрасно е! Отдавна не ми се беше случвало да имам толкова време само за нас със Стефан!
Сега съм на тема цветя в двора...
Гушкам ви, пак ще пиша, но вечер при свекъра ми нямам интернет, та в работата каквото мога да попрочета, това е!
Приятен ден, с много слънце и усмивки  bouquet  bouquet  bouquet!
Виж целия пост
# 252
....Жаки , супер ти е пола-панталона ....[/color][/i][/b]

Като гледам колко си олабила и на теб ще ти стои супер Peace

Joy Да , но след като сваля още килца.  Embarassed
Иначе моя дето бях на срещата ни , вече го стесни свеки. Peace
Та и аз се фръцкам със самочуствие вече.  Blush

Зиче , баш същия човек е.  Peace
И аз затова писах , че ме е яд , а и на Римар , че мълчи толкова месеца.  ooooh!
Не е въпроса за тез пари , а за отношението... и колко и да си добронамерен и
усложлив , все нЕкой ще ти удари шамар или ще се чуди как да те измами. #2gunfire

Арита , радвам се , че си починала и изкарала добре.  Hug
Виж целия пост
# 253
 Танче,тя делта не е на работа,но е на курс,който свършва към 18ч. имам й номера. пиша с една ръка,че сме две - затова съм без главни букви.
жаки,много си хубава
Виж целия пост
# 254
ЖАБЧЕ ама то никой не и е длъжен бе що да няма значение парите ,тя Римар да не работи за такива като нея  Mr. Green Тя прерови форума да се върже някой на въдицата и  ooooh! ooooh!
А за отношението да не говорим и има очи и да пише даже бати наглоста  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия