Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 132 824
  • 1 352
# 870
Навих се  Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=IjdCHmQ9xZ8
Виж целия пост
# 871
На втория линк на Зи, както и на линка към официалния сайт се вижда черно на бяло, че не съдържа парабен. А от тук може да се поръча. Допускам обаче, че е възможно тези продукти да са от по-стара партида, демек от ония, дето имат парабен.

Момичета, потвърдиха ми, че Карагинан, който се продава в България е от старата серия произведени - с пропилпарабен и метилпарабен.  Confused
Аз отидох специално до една дрогерия да се уверя с очите си какво пише на опаковката - същото, което и на сайта, че е нова формула и е парабен фрий.
Горчилката, че си пробутват старите, вредни продукти в други страни е голяма. Само заради този факт ги бан-вам тия форевър.  Close
Виж целия пост
# 872
Момичета тотално ме зарибихте и за чашката и за уреда за пишкане  Mr. Green само ви моля който знае как се казват тези два уреда на немски да пише.Предполагам че в аптеките трябва да ги има.
И как я усещате чашката?Като тампон ли?Аз се опасявам да не я усещам като чуждо тяло. Blush
Виж целия пост
# 873
   Menstruationstasse u Urinierhilfe. Няма да ги намериш в аптеките. Търси в сайтове за пелени и т.н.
Моята взех от tragezauber.de. Аз изобщо не я усещам.
Виж целия пост
# 874
Благодаря ти Ярка птица ще ги потърся   bouquet
Виж целия пост
# 875
                           Усеща се като чуждо тяло, когато се сложи за пръв път. Следващите пъти не се усеща. Разбира се, ако си стегнеш мускулите ще я усетиш перфектно, и можеш да си я донаместиш ако е необходимо, без да ползваш ръцете си.
Виж целия пост
# 876
Аз пък цялата първа менструация си я усещах като чуждо тяло  Confused Добре , че на работа има една тоалетна , която се ползва под ключ та поне успявах да си измия  чашката . Иначе ще ми е некомфортно да си я поставя пак неизмита. Но пък и по няколко пъти се връщах докато я наместя за да ми е горе-долу удобна. Точно като в онази реклама за тампоните.
Виж целия пост
# 877
Чашката изобщо не я усещах, ама дръжката  #Cussing out Докато се престраша да я отрежа до дъно, три дни си я усещах Embarassed
Виж целия пост
# 878
и аз усещам дръжката.
но още не съм я отрязала. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 879
Аз искам от уредите за пишкане Mr. Green
Обаче нямат в ибей (поне не точно такива, а не съм имала време да търся други), а поръчка от щатите не знам кога ще пускам пак.
Виж целия пост
# 880
Аз искам от уредите за пишкане Mr. Green
Обаче нямат в ибей (поне не точно такива, а не съм имала време да търся други), а поръчка от щатите не знам кога ще пускам пак.

И аз искам "пишка"  Laughing, но не намирам, май само в официалния сайт има  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 881
...И аз искам "пишка"  Laughing, но не намирам, май само в официалния сайт има  Rolling Eyes
                          Сигурно искат да направят точно преброяване на лудите  hahaha. Не си давайте данните, поръчвайте чрез далечни познати, най-добре пенсионери... (В Русия съм, в Русия съм  Whistling)...
Виж целия пост
# 882
Цитат
...И аз искам "пишка"  Laughing, но не намирам, май само в официалния сайт има  Rolling Eyes
                     
Цитат
   Сигурно искат да направят точно преброяване на лудите  hahaha. Не си давайте данните, поръчвайте чрез далечни познати, най-добре пенсионери... (В Русия съм, в Русия съм  Whistling)...

И аз съм в Русия  Mr. Green  Joy
Виж целия пост
# 883
...И аз искам "пишка"  Laughing, но не намирам, май само в официалния сайт има  Rolling Eyes
                          Сигурно искат да направят точно преброяване на лудите  hahaha. Не си давайте данните, поръчвайте чрез далечни познати, най-добре пенсионери... (В Русия съм, в Русия съм  Whistling)...
Нека си броят Crossing Arms, това ми е една от детските мечти (да пишкам права до дърво  Joy)
В гората съм, в гората съм..!  newsm41
Виж целия пост
# 884
.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия