Препоръчайте ГОЛЕМИ бебешки магазини в София, плийс!

  • 44 153
  • 38
# 15
Магазина на Симеонвско шосе 85 се казва МАЛЕЧКО а не Малчо. И да ви кажа бях  очарована от това което предлагат. Мебелите им са уникални разходи се до там да разгледаш.
Наскоро ходих и до новия на Сим.шосе (Вис Виталис) и да ви кажа няма нищо по различно от останалите магазини.
Но ти препоръчвам да се разходиш до Малечко,и количките им са много добри и качествени.Аз лично си купих моята от там. Simple Smile
Виж целия пост
# 16
Магазина на Симеонвско шосе 85 се казва МАЛЕЧКО а не Малчо. И да ви кажа бях  очарована от това което предлагат. Мебелите им са уникални разходи се до там да разгледаш.
Наскоро ходих и до новия на Сим.шосе (Вис Виталис) и да ви кажа няма нищо по различно от останалите магазини.
Но ти препоръчвам да се разходиш до Малечко,и количките им са много добри и качествени.Аз лично си купих моята от там. Simple Smile

Е това е единственият магазин, от който нищо не съм купила, а и повече няма да вляза .
Виж целия пост
# 17
   Бебе планет
гр. София
бул. Никола Габровски №14
срещу хотел "Дияна"
тел. 02/962 82 00
http://www.bebeplusbg.com

Бебе маркет-иван вазов и плиска
http://www.bebemarket-bg.com/bm/?p=kontakti

Пигис Хаус
http://www.piggyshouse.com/bg/contacts/
http://www.pakostnik.com/bg/promotions.php

Хиполенд
http://www.hippoland.net/display.php?page=shops

9+
http://9plus.eu/shop/index.php?option=com_content&task=view& … id=1&Itemid=5

Малечко
http://www.malechkobaby.com/

За Джъмбо са ти писали - там има и хубави и боклукчави неща повечето на добри цени.

Комсед
http://www.comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1
Виж целия пост
# 18
Е това е единственият магазин, от който нищо не съм купила, а и повече няма да вляза .

И аз! Търсех дрехи (не знаех, че почти не предлагат) и един много самоуверен господин (вероятно собственика) ми пожела на излизане цитирам: "Важното е на детето да му расте пишката всеки ден!".  Shocked Дори съпругът ми се смути, а до нас имаше и други клиенти.
Виж целия пост
# 19
Е това е единственият магазин, от който нищо не съм купила, а и повече няма да вляза .

И аз! Търсех дрехи (не знаех, че почти не предлагат) и един много самоуверен господин (вероятно собственика) ми пожела на излизане цитирам: "Важното е на детето да му расте пишката всеки ден!".  Shocked Дори съпругът ми се смути, а до нас имаше и други клиенти.

 Joy Joy Joy

аз само в малечко в борово съм ходила...нямало е такива изцепки.....малко е скъпичък но има и хубави неща...а и разни неща, които другаде не съм виждала да се продават(имам пред вид като марка).
Виж целия пост
# 20
Магазина на Симеонвско шосе 85 се казва МАЛЕЧКО а не Малчо. И да ви кажа бях  очарована от това което предлагат. Мебелите им са уникални разходи се до там да разгледаш.
Наскоро ходих и до новия на Сим.шосе (Вис Виталис) и да ви кажа няма нищо по различно от останалите магазини.
Но ти препоръчвам да се разходиш до Малечко,и количките им са много добри и качествени.Аз лично си купих моята от там. Simple Smile

Е това е единственият магазин, от който нищо не съм купила, а и повече няма да вляза .

И аз. А като минавам покрай него всеки ден и всеки ден отново и отново се учудвам на визията им за бъдещето на магазина...
Първо - не ми стана ясно защо се преместиха от предишното им местоположение на "К. Величков" - на 200 метра, на много по-подходящо място бяха. Сега нямат и паркинг пред магазина никакъв... Не, че преди имаха отпред, но имаше отзад.
Второ - уникално работно време имат... все едно в магазина работят принцеси и обслужват поне крале и кралици... Отварят от 10:30 или дори 11:00 и затварят към 18 ч. Всеки работещ човек ще "оцени" удобството му! За сравнение - "Пигис"-а е съвсем наблизо и работи от 9 до 21 ч.

Изобщо - струва ми се, че собствениците се чудят как насила да го затворят...
Виж целия пост
# 21
хаха ами те собствениците на "Пигис" и "Малечко" са едни и същи бе сладурки! Joy
Виж целия пост
# 22
хаха ами те собствениците на "Пигис" и "Малечко" са едни и същи бе сладурки! Joy

Нещо си в грешка! На "Пигис" и "Пакостник" са едни и същи. А и тези на "Малечко" живеят май с идеята, че са хванали Господ за шлифера...
Виж целия пост
# 23
Не бих купила дреха за бебе от Джъмбо!
Качеството им е съизмеримо с това на най-евтинкото китайско от Илиенци, че то си е същото де.
По добре от Илиенци поне там и на турско може да попаднеш.
Единственото нещо което съм купила от плат от Джъмбо е едни малки хавлиени кърпи.
Трябваше да са за децата за ДГ - нови, хубави цветове, които след изпирането се ужасих. Бърша вода по кухненския плот само с тях.
Наситено розовата след 10тина пранета вече е мръсно бяла.
Виж целия пост
# 24
хаха ами те собствениците на "Пигис" и "Малечко" са едни и същи бе сладурки! Joy

Нещо си в грешка! На "Пигис" и "Пакостник" са едни и същи. А и тези на "Малечко" живеят май с идеята, че са хванали Господ за шлифера...

 Peace да май си прав -  незнам защо съм се заблудила newsm78
Виж целия пост
# 25
BABY MALL в Люлин, след тунела. Вече има тема за него. За момента ми е фаворит.
Виж целия пост
# 26
Бейби мола в Люлин наистина е много зареден има всички марки колички.Целия първи етаж на Арон.

Виж целия пост
# 27
Бейби мола в Люлин наистина е много зареден има всички марки колички.Целия първи етаж на Арон.


Права си. Много е зареден и продавачките са много любезни, само дето всичко е с 10% по скъпо от на други места.
Виж целия пост
# 28
Вис Виталис и Малечко на Симеоновско шосе (светофара към Студ.град ) - на разстояние 50 м имаш 2 големи магазина! Малко по-надолу от Малечко (посока центъра) има и един магазин за бебешки креватчета (Гръцки), малко са скъпички, ама за информация поне...
Виж целия пост
# 29
мога да тИ предложа магазИнИте на ВенИс КИдс, много съм доволна, мога смело да кажа че Имат може бИ наЙ големИя Избор в града
аз пазарувам от магазИна Им на Гоце Делчев бл 32
Имат И още няколко магазИна в СофИя

дано И тИ да сИ доволна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия