За бързи въпроси и отговори,за тези,които нещо ги вълнува,но не искат тема

  • 19 639
  • 368
# 90
Люба, аз не съм много компетентна точно за агнешкото месо Embarassedзатова виж тези неща
http://www.menumag.bg/articles/view/87
http://zadecata.com/vkuhniata/Tankosti_kuhniata/KH_Saveti_prigot … iane_agneshko.htm
Виж целия пост
# 91
delicate ,  bouquet Hug Heart Eyesзлатна си!Благодаря още веднъж!
Виж целия пост
# 92
delicate ,  bouquet Hug Heart Eyesзлатна си!Благодаря още веднъж!
дано съм ти помогнала Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 93


Благодаря ви много! Нямах време да се ровя и исках ако може ...някой друг да потърси заради мен! Благодаря! Наистина за тесто ми трябваше ким-а и ухае един път......  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 94
използвачка! Първо безплатна работна детска ръка, сега вече и форума юрна да ти помага в разгадане на подправките  Laughing
Виж целия пост
# 95
използвачка! Първо безплатна работна детска ръка, сега вече и форума юрна да ти помага в разгадане на подправките  Laughing

Стоева, Стоева, ей за това те обичам.......Знаеш как да стоплиш сърцето ми! Смях се искрено от сърце, а ако знаеш как ме болят краката...забравих поне за миг,че ме болят обаче.......  bouquet  bouquet  bouquet

Да бъде използването ми пълно, наядох се, седнах да си пусна снимките на компа, а оставих робите да прибират масата......
Виж целия пост
# 96
Да бъде използването ми пълно, наядох се, седнах да си пусна снимките на компа, а оставих робите да прибират масата......

някой ден ще започна и аз бързо да се храня, та дано веднъж и аз да стана първа от масата  Twisted Evil Twisted Evil и някой да прибере де тоя късмет, сигурно сутринта ще я сваря пак тая
Виж целия пост
# 97
Моля за рецепта за яйца по панагюрски или друга манджа с яйца. Преинсталират ми компютъра, а всичко ми е там Cry.
Виж целия пост
# 98
Моля за рецепта за яйца по панагюрски или друга манджа с яйца. Преинсталират ми компютъра, а всичко ми е там Cry.
Слагаш да заври подсолена вода.
Малко преди да заври се чукват яйцата и се намалява котлона,за да не врят бурно,а лекичко.

Разбиваш кисело мляко с пресован чесън и сипваш по чиниите.Когато яйцата се сварят до желаната твърдост слагаш по 2-3 яйца върху киселото мляко в чиниите.
Заливаш с загрята мазнина с червен пипер.
Виж целия пост
# 99
Моля за рецепта за яйца по панагюрски или друга манджа с яйца. Преинсталират ми компютъра, а всичко ми е там Cry.

Знам,че яйцата се чупят в кипяща вода,но аз никога не съм го правила.Аз си ги сварявам,после си ги нарязвам и ги заливам със сос от кисело мляко,чесън и сол.Отгоре пак ги заливам с олио,което първо съм цвърнала с червен пипер.
Правила съм това и с пържени яйца,като червеният пипер прибавям малко преди да махна яйцата от котлона.После само ги заливам с млечния сос.
Виж целия пост
# 100
Знам,че яйцата се чупят в кипяща вода,но аз никога не съм го правила.
Ако се сложат в кипяща вода се разпарцальосват....По-точно белтъка ...
Акогато се сложат във водата малко преди да заври си остават целички..

А,да...  аз си ги варя в един по-дълбок тефлонов тиган,та така никога не ми залепват...
Виж целия пост
# 101






Аз чуквам яйцата във вряща посолена и покиселена вода.
Когато има оцет във водата белтъка не се разпльоква.
Важното е яйцето да се пусне от ниско.
Виж целия пост
# 102
Момичета, мяркали ли сте скоро кондензираното мляко Дач лейди? Скъсах се да го търся, в нито един магазин в нашия квартал го няма. Две Европи , цял пазар и сума ти квартални магазичнета... Да не е спряно нещо или тука е куца работата из квартала?
Виж целия пост
# 103
Виве,има си го ....Гледах онзи ден в Пикадили....
Виж целия пост
# 104
Значи явно Европите не го зареждат ... егати  Close Поне имам надежда, че ще направя сладките с кокос, като имам път към други вериги. Мерси мила  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия