Кардио и силови тренировки в домашни условия-2

  • 34 791
  • 437
# 360
Хора аз направо не издържам Mr. Green 5 мин скачане на въже и 10 мин идеален ханш. Не съм свикнала още,но дано скоро да увелича темповете Mr. Green Вие на въжето как скачате? С подскоци или ляв- десен? Правите ли си почивки или 30 мин примерно без спиране?
...с подскоци Peace..не кръшкай Mr. Green

О Поци ти на въже ли скачаш Mr. Green , а ляв-десен не става ли? по-лесно ми е? Ама аз 5 мин правя и не мога вече да дишам Mr. Green
.скачам и обръч въртя Laughing..ами днес 5 мин утре 5,30..на следващия ден 6 мин..изведнъж не става Hug
Виж целия пост
# 361
О Поци ти на въже ли скачаш Mr. Green , а ляв-десен не става ли? по-лесно ми е? Ама аз 5 мин правя и не мога вече да дишам Mr. Green
.скачам и обръч въртя Laughing..ами днес 5 мин утре 5,30..на следващия ден 6 мин..изведнъж не става Hug
благодаря ти Hug успокои ме Heart Eyes
Виж целия пост
# 362
О Поци ти на въже ли скачаш Mr. Green , а ляв-десен не става ли? по-лесно ми е? Ама аз 5 мин правя и не мога вече да дишам Mr. Green
.скачам и обръч въртя Laughing..ами днес 5 мин утре 5,30..на следващия ден 6 мин..изведнъж не става Hug
благодаря ти Hug успокои ме Heart Eyes
скачай с подходящи обувки Peace
Виж целия пост
# 363
Току що приключих с 55 мин. обръч. Нещо обаче ме понаболява. Mr. Green  Дано утре не съм синя. Sick
Виж целия пост
# 364
vivi07 как си разнообразяваш времето, музика ли може би. Аз едвам издържам 35 мин., като си броя до 3500, имам сили за още, но си умирам от скука.
Виж целия пост
# 365
Не ме пуснаха на стадиона  Joy hahaha

Обаче бягах 30 мин. на игрището на едно училище.Мисля всеки ден да увеличавам с 5 мин.Чувствам се супер от това бягане,направо се изцедих.Училището ми е на 2мин. и мисля винаги когато учениците почиват да бягам там.Целта ми е да издържам по 50 мин. бавно бягане.Мислех,че ще бъде лесно,но краката така натежават....
Виж целия пост
# 366
Аz днес 30 мин коремни преси и лицеви,после 30 мин кростренажор Peace
И на мен ми е скучно,но слушам муzика...нама как... Sunglasses
Виж целия пост
# 367
vivi07 как си разнообразяваш времето, музика ли може би. Аз едвам издържам 35 мин., като си броя до 3500, имам сили за още, но си умирам от скука.
Страшна скука!  Първо преглеждам програмите по ТV ако нищо не ми хареса си пускам някоя музикална програма. То не че е много забавно (почти само реклами дават и тук таме някой клип), ама в името на красотата издържам няма кво да правя. Вчера даже исках повече да въртя, ама взе че заваля из ведро и трябваше да спра да си затварям прозорците.

Аз днес смятах да почивам, ама това хубаво време не е за изпускане и ще ходим с колелета на 11 км. до едно езеро. По една бира с компания в барчето за почивка и обратно. Така, че пак ще е малка тренировка.
Приятен ден!
Виж целия пост
# 368
Здравейте!На 26г съм.Висока съм 172см.,54кг.Не желая да отслабвам повече но искам да стегна малко тялото си в домашни условия,най-вече корема ми е проблем,имам и малко целулит.Според вас ще има ли някакъв ефект,ако всеки ден тренирам по 30 мин. на степер и по 100 коремни преси?
Виж целия пост
# 369
Момичета, първо да споделя голямото ми откритие за днес. Отнася се за тези, които имат проблеми с въртенето на обръч и болките по корема и кръста. То може и да е малко спам, ама.... Та взех колана на съпруга си, от тези дето си ги слагат оперираните/ струва около 6 лв./ и е много добре, какво добре, направо супер. Аз нали напоследък тренирам "от дъжд на вятър", пък се старая да поддържам старото темпо и издържливост, ами май съм още замаяна от дългата тренировка, ама то се забравя направо човек. Не се усеща нищо освен удоволствие от движението. Момичета, това е основно за тези с масажиращите обръчи, за другите нямам мнение. Ако някой се интересува, коланите са на номера. За талия като моята около 68 см. е четвърти номер, това между другото, че като му го купувахме на моя в аптеката си нямаха представа.
Виж целия пост
# 370
Здравейте!
Направих вече 40 мин. кростренажор. За следобяд планирам 1 час Синди.
Сега пък ще излизаме на разходка.

Приятен ден на всички!
Виж целия пост
# 371
Здравейте,Сладурки и разбира се,Поци!Не ви изпускам от поглед ,но не съм писала,защото при мен-нищо ново.Днес 35мин въже и 1час Синди.Скъса ми се въжето т.е. кабела,но поне си изкарах тренировката.Пробвах да продължа без въже,но абсолютно не е същото натоварването.
Виж целия пост
# 372
дали има някакво видео със скачане на въже? В "Стройни и красиви" има няколко серии с имитиране на скачане на въже, но ми се ще някакво фимче ако има да ме насочите Rolling Eyesиначе аз тренирам по 8 минути корем(има такова филмче), гирички около 10 минути, и след това 35 минути кардио упражнения(тае-бо, "стройни и красиви", или "идеален ханш")Лошото е, че отпуснатия корем и пластовете мазнина си стоят. Понамаляха малко, но вече започвам да се питам дали някога ще постигна що-годе желания ефект.Изпих и една окаковка капсули Л-карнитин за 1 месец Tired
Какво да направя-трябва да е нещо ударно, защото явно организмът ми се е приспособил вече на всичко Confused
Виж целия пост
# 373
дали има някакво видео със скачане на въже? В "Стройни и красиви" има няколко серии с имитиране на скачане на въже, но ми се ще някакво фимче ако има да ме насочите Rolling Eyesиначе аз тренирам по 8 минути корем(има такова филмче), гирички около 10 минути, и след това 35 минути кардио упражнения(тае-бо, "стройни и красиви", или "идеален ханш")Лошото е, че отпуснатия корем и пластовете мазнина си стоят. Понамаляха малко, но вече започвам да се питам дали някога ще постигна що-годе желания ефект.Изпих и една окаковка капсули Л-карнитин за 1 месец Tired
Какво да направя-трябва да е нещо ударно, защото явно организмът ми се е приспособил вече на всичко Confused

..бърнър Peace
Виж целия пост
# 374
Поци, мъжа ми вика, че бърнърите много товарели черния дроб и затова не си заслужавало да се пият. Сподели моля те, че определено имам нужда и аз от по-бърз резултат, защото нещо не се получава така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия