Алое вера от Форевър ливинг

  • 315 090
  • 1 317
# 465
Няма ли си срок на годност?
Виж целия пост
# 466
На дъното на всяка бутилка е посочен срокът на годност.
Виж целия пост
# 467
Мерси.
Виж целия пост
# 468
Здравейте!  Hug Записвам се и аз при вас Simple Smile
Дистрибутор съм (по-скоро консуматор с отстъпка) и ще се радвам ако мога да науча нещо и от вас, или и аз да съм полезна на някой с нещо  Hug
Виж целия пост
# 469
Ако се не лъжа срока, след отваряне на бутилката, беше 4-6 седмици.
Да споделя, че Алое Вера с боровинки е по-приятно за пиене ( в сравнение с чистото алое), мисля че има някакъв подсладител обаче... понеже много ми сладнее.

На мен обаче ми се повдига като го пия сутринта, голямо мъчение ми е  Sad
Виж целия пост
# 470
Ако се не лъжа срока, след отваряне на бутилката, беше 4-6 седмици.
Да споделя, че Алое Вера с боровинки е по-приятно за пиене ( в сравнение с чистото алое), мисля че има някакъв подсладител обаче... понеже много ми сладнее.

На мен обаче ми се повдига като го пия сутринта, голямо мъчение ми е  Sad

Ще свикнеш. На мен пък ми действа много освежаващо сутрин. Нектарът с праскова е най-приятен за пиене от всички. Дъщеря ми го пие с кеф (на 4г е)
Виж целия пост
# 471
Ако се не лъжа срока, след отваряне на бутилката, беше 4-6 седмици.
Да споделя, че Алое Вера с боровинки е по-приятно за пиене ( в сравнение с чистото алое), мисля че има някакъв подсладител обаче... понеже много ми сладнее.

На мен обаче ми се повдига като го пия сутринта, голямо мъчение ми е  Sad

След отваряне ако се съхранява в хладилник, да за срокът.
Сладостта в напитката е от ябълковият пектин.
А, какъв е повода за да ползвате, тази напитка.
Виж целия пост
# 472
Да интересен въпрос, няма ясно-изразена-причина да пия алое, по-скоро очаквах нещо да се подобри.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 473
Щом сте с толкова чувствителни вкусови рецептори, може да се започне със съвсем малко количество и на 2-3 дни да се увеличава, докато се стигне нужното количество и се свикне с  вкусът.
Виж целия пост
# 474
На дъщеря ми боровинката също и е сладка и пие натуралният гел. Относно сладостта се разрових в материалите си , които имам от последното си посещение във фабриката на Форевър, в алое бери нектар и в прасковата има по 7,5 гр захари на 100 мл гел, заради екстракта от ябълка и праскова, в натуралния гел има 0гр, а във форевър фрийдъм 3 гр захари в 100мл, заради екстракта от портокал. Съответно в 100мл натурален гел има 17 калории, в 100мл бери има 50 калории , в 100мл праскова има 42 калории и в 100мл фрийдъм има 30 калории.
С вкуса лесно се свиква, скоро боровинката ще ти стане любим продукт Simple Smile
Виж целия пост
# 475

А, какъв е повода за да ползвате, тази напитка.

Защо трябва да има конкретен повод, за да го пие? Може да се пие и за профилактика на уриналния тракт. Вкъщи го пием първо за това, и второ, защото е по-приятния от жълтия, а е малко по-евтин от прасковата. Ние ги редуваме де. Аз ги харесвам и трите, но дъщеря ми и ММ са малко по-претенциозни  Blush
Виж целия пост
# 476
Аз досега съм пила само натуралния гел, сега мисля пак да си взема, но не знам дали ще мога да пробутам на детето. В момента е с кашлица и искам малко да му повиша имунитета.
Виж целия пост
# 477
Сисето, вземи си боровинката, тя е по-добра при и след прекарани възпаления на дихателната система Simple Smile
Виж целия пост
# 478

А, какъв е повода за да ползвате, тази напитка.

Защо трябва да има конкретен повод, за да го пие? Може да се пие и за профилактика на уриналния тракт. Вкъщи го пием първо за това, и второ, защото е по-приятния от жълтия, а е малко по-евтин от прасковата. Ние ги редуваме де. Аз ги харесвам и трите, но дъщеря ми и ММ са малко по-претенциозни  Blush

Имах случай, когато жената, която ползваше напитката беше с остър гастрит и когато я приемаше преди храна имаше болки, пиеше алое с праскова.
След консултация с д-р Евтимова, 1 час след храна, болките отшумяха и с две опаковки пробиотик и 4ри бутилки алое с праскова, гастрита изчезна.
Виж целия пост
# 479
Всъщност сега разгледах съдържанието на алое с боровинка и съдържа Сорбитол -
като за този стабилизатор има следната информация:

САЩ отнасят Е 420 към опасните за човешкото здраве вещества.

Защо са го добавили се питам  newsm78

Не помня в натуралното алое да го е имало. Май ще се върна към натуралното...

извинявам се за отклонението, но исках да споделя
Скрит текст:
Принципно сутрин трудно приемам храна... повдига ми се. Мога да пия вода и към 9-10 мога да хапна нещо. Алоето се налага да го пия сравнително рано, преди храна и без вода. Едвам го изпивам меря си по 50-60 мл, запушвам нос, сълзят  ми очите, да ме питат защо си го причинявам  ooooh! Sick
Но ще пробвам още малко за да видя как ще се развият нещата.
Но това е само при мен.
Пробвах да го дам на приятели и те си го изпиха без проблем и даже им хареса
(за натуралното говоря)  Mr. Green Laughing

коя е д-р Евтимова?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия