До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 187 631
  • 1 359
# 555
Момичета някой ходил ли е на 4д в Света София,Калчева е в отпуска а не искам да изпускам,даийте мнения  bouquet
Аз  ходих миналия месец-не ми се видя нищо особено,пак черно бял ехограф-тук таме пускаше цветното-определено не е това за което се говори и  това което си мислех...
Моя съвет е не давай излишни пари.Аз си "начесах"крастата и съжалявам-впредвид че и на тези апарати много грешат.Просто в Бургас за съжаление все още няма гинеколог,който да им разбира/дори и Калчева/-то не е само до апаратурата а и  до акъла!
Виж целия пост
# 556
Напълно съм съгласна с мнението на sin4eska !
Преди 3 години като ходих бременна с дъщеря ми половин час докторката, която ме гледа в Света София (млада лекарка, не й запомних името) се чудеше какво да прави с този апарат. Накрая ми даде нещо като сертификат, на който пишеше: пол: момче. Още го пазя!  Mr. Green
Разбира се, пола е последното нещо, което ме интересуваше. На този апарат е много по-важно да се види дали всички органи на бабето са ОК.
Сега по настояване на лекаря ми отидох във Варна, в Майчин дом при д-р Максим Яков и останах изключително доволна от прегледа. Прегледа абсолютно всеки един орган на бебето, с измервания, записки и прочие. Та това, на което ходих преди 3 години и това преди 2 месеца нямат абсолютно нищо общо!  Peace
Та моя съвет е- до Варна се пътува 1 час и половина в едната посока- като ще плащате поне да има за какво!  Peace
Виж целия пост
# 557
За преглед на органите на бебето или Фетална морфология най-добре във Варна, аз ходих началото на юли при доц.Балев и съм много доволна не е от най-приказливите, но пък си знае работата прегледа и измери всичко подробно след прегледа ми връча лист със цялата информация , количество на околоплодни води, гръбначен стълб, пол и т.н... И аз исках 4д, но Балев ми каза, че 4д-то е за тези който неразбират и си е чисто и просто атракция за родителите и сники за семейния албум.
Сега за втората ФМ милсля пак при него, ако се вредя с час. Тук в Бургас няма смисъл да се ходи на такива изследвания само пари на вятъра и най-много да те наплашат  Peace

Виж целия пост
# 558
доц.Балев е наистина много добър лекар-бяха казали ,4е виждат някакви сенки или каквото и да е там в 4ерния дроб на Ники ,отидахме там и познайте-НИЩО .
Виж целия пост
# 559
Момичета някой ходил ли е на 4д в Света София,Калчева е в отпуска а не искам да изпускам,даийте мнения  bouquet
Аз  ходих миналия месец-не ми се видя нищо особено,пак черно бял ехограф-тук таме пускаше цветното-определено не е това за което се говори и  това което си мислех...
Моя съвет е не давай излишни пари.Аз си "начесах"крастата и съжалявам-впредвид че и на тези апарати много грешат.Просто в Бургас за съжаление все още няма гинеколог,който да им разбира/дори и Калчева/-то не е само до апаратурата а и  до акъла!

Аз пък ходих при Калчева (преди ок. два месеца май беше newsm78). Да викажа, прегледа ми траеше ок. час и доста неща ми каза (вкл. инфо за плацента, пъпна връв и т.н.). Искерено ми се иска да вярвам, че всичко е наред Praynig

Виж целия пост
# 560
Искерено ми се иска да вярвам, че всичко е наред Praynig

 Praynig се да е така, защото при мен се случи точна обратното. От нейния преглед освен пола нищо друго не беше видяла явно #2gunfire.
Виж целия пост
# 561
Melly.G: Не оспорвам по никакъв начин какво умее Калчева,тя ми водеше първата бременност и  раждането след това,в общи линии съм доволна от нея,макар че на раждането ми се яви един два пъти,единия от които беше за да ми пукне водите,но за сметка на това пък ме беше оставила в ръцете на много добра акушерка.Но не съм и "кон с капаци",чувам от приятелки,че не са доволни от нея за някой неща.Но пак казвам-аз лично от нея нямам оплакване,мисля че наистина е добър специалист,макар че и тя се понапълни с парички и взе да си "претупва" работата,това си е мое мнение разбира се!  Wink
Виж целия пост
# 562
А колко струва прегледа в Св.София и колко във Варна.Аз смятам да ходя в Ст.Загора,защото една приятелка ходи там и смята там да ражда и като ходи на следващия преглед ще отида с нея,там прегледа с 4Д струвал 30лв.
Виж целия пост
# 563
Фетална морфологие се прави на двуизмерен видеозон,не на триизмерен.Триизмерния е за удоволствие.Доста пъти съм го писала,сега отново,че важното е кой те гледа.
Виж целия пост
# 564
anik79 Преди 8-9 месеца ФМ в Варна при Максим Яков струваше 60 лв мисля,че няма промяна можеш да попиташ на тел.http://www.maichindom-varna.com/article.php?ref=art_contacts
Виж целия пост
# 565
А колко струва прегледа в Св.София и колко във Варна.Аз смятам да ходя в Ст.Загора,защото една приятелка ходи там и смята там да ражда и като ходи на следващия преглед ще отида с нея,там прегледа с 4Д струвал 30лв.

съветвам те да си избиеш от главата частната МБАЛ Св. София на Мазнейкова, това може да ти се случи http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=39258
Ако нямаш проблеми, съветвам те да не се късаш от излишни прегледи. В болниците и практиките има винаги различни резистентни към антибиотици бактерии и други зарази  - там влиза всеки. Не знаеш кой е лежал там преди теб.
В горната болница дори не се сменят чаршафите, пише една майка в темата, „частната клиника на д-р Мазнейкова„
тук има рейтинг на лекарите в българия, гласувайте www.doktorite.com
Виж целия пост
# 566
и ние имаме Св.София но НЕ Е на Мазнейкова та така ,4е става дума за НАШАТА болница,а за другата мисля 4е 4овек прави сам избор достатъ4но теми има на тази .......
Виж целия пост
# 567
и ние имаме Св.София но НЕ Е на Мазнейкова та така ,4е става дума за НАШАТА болница,а за другата мисля 4е 4овек прави сам избор достатъ4но теми има на тази .......


права си. Все пак се питам, как така след като явно българските бременни и родилки се късат от прегледи с най-модерната техника, в България се раждат повече от 10% от децата мъртви. Станата е пъра по този показател не само в ЕС. Статистика за родилките няма. Четохте ли в дневник, че шефът на болницата в Бургас е застрашен от уволнение, но разбира се не заради лошото обслужване на пациентите, а заради дългове newsm78
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/08/11/768818_zdravniiat_mini … chni_direktori_s/
дано го изгонят!!!
Виж целия пост
# 568
В Св.София 4Д струва 60лв. с диск.
Виж целия пост
# 569
искам да питам имам спешна нужда от АГ дето работи с каса-имам един положителен и един отрицателен тест за бременност,уж киста и ми е много лошо-постояннно гадене,аааа МЦ ми свърши преди 3 дни......
къде да отида
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия