Гоблени-54

  • 64 158
  • 432
# 180
samokovi,качих файла в пдф тук:http://depositfiles.com/files/6di5u0rig


dianjeli3 ,ето в картинки.За да ти се отвори в Пм схемата със знаците,виж кой бутон съм оградила (к1). Когато разпечаташ схемата,последния ти лист ще изглежда като к.2.Знаците,цвета и номера на цвета от каталога на съответната фирма.

Виж целия пост
# 181
Привет Hug

Аз имам проблем с  това гобленче http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=31449&AlbumId=1299 … p;PhotoId=7865438
Та молбата ми е ако може да ми дадете ключ с ДМЦ, тъй като се оказа че в комплектовката няколко цвята недостигат Tired и вече втора година стои така.
Благодаря!

Аз пак да попитам Embarassed ако неможе да ми помогнете, здраве да е ще ги намствам някак Mr. Green
Виж целия пост
# 182
Дестини, аз ти предлагам, ако ти е останал по малко от цвета да идеш в някой магазин , да ги сравниш и да си ги купиш . Щото не се знае в твоята комплектовка дали са били ДМС .
Виж целия пост
# 183
Sissak, много ти благодаря  Hug  bouquet Hug.
Точно това лебедче си търсех. Може и някой друг да си го хареса. Peace
Виж целия пост
# 184
благодаря на Зори и sissak   bouquet

така добре сте ми го обяснили, изпробвах и вече ми е ясно, а като си помисля колко съм се чудила каква пък е толкова тази програма, като не ми дава момерата, дава ми само оцветена картинка и цветове, а то какво било...

колко ли много неща още ще науча от вас, радвам се, че ви има Hug
Виж целия пост
# 185
Дестини, аз ти предлагам, ако ти е останал по малко от цвета да идеш в някой магазин , да ги сравниш и да си ги купиш . Щото не се знае в твоята комплектовка дали са били ДМС .

Инче, уж комплектовка с ДМЦ си купих, пък ти сега породи съмнения в мен hahaha
Виж целия пост
# 186
Е дано някой намери и ключ , но все пак като докупуваш, си ги сравни.
На мен така на Мона Лиза ми свърши точно на челото един конец , но си намерих в торбата и то добре , че беше малко.
Виж целия пост
# 187

Ето още една схема за близнаци!
Виж целия пост
# 188
Tasha, извини ме че толкова късно ти отговарям Praynig Този гоблен с червената кола е на Анхор, от серията Лилипутски къщички; някои от тях можеш да видиш в сайта:
http://www.stitchability.co.uk/cross_stitch_cottages.htm
Имам схемата на 14 от тях, в ПМ- качила съм ги тук:
http://dump.ru/file/2530506
Ако ти е проблем да ползваш схемите в ПМ, надявам се че ще може някой да преобразува в pdf (aз лично никога не съм правила тази трансформация; не ми се е налагало); само кажи дали и какво ти харесва Hug То и в графичен вид има много схеми, но нямах време да поразтърся.
Виж целия пост
# 189
Did tag-  Hug да, тези са ,току що си купих конци на ДМС /по 0.80 лв/ и искам да започна едно от тях ,на аида 14 ли и дай  Praynig някакви размери ,не ми се смята  newsm78  bouquet
Виж целия пост
# 190
Да не ми се смеете само, ето какво избродирах за децата, да не забравят, че са и българи (моделът си е мой) :

Sъжалявам за лошото качество на снимката.
Виж целия пост
# 191
Тони и Тото, прекрасен начин си избрала. Идеята и резултатът са страхотни. Поздравления!   bouquet
Виж целия пост
# 192
Здравейте  Hug
Някой дали е срещал схема на Power rangers или нещо такова
Виж целия пост
# 193
Did tag-  Hug да, тези са ,току що си купих конци на ДМС /по 0.80 лв/ и искам да започна едно от тях ,на аида 14 ли и дай  Praynig някакви размери ,не ми се смята  newsm78  bouquet

12/16 см + 8 см /2*4/ външно - краен размер на едното 20/24 см.

Но аз реших да ги шия заедно, като улица - ето резултата:
Виж целия пост
# 194
Здравейте момичета,  Hug
и на мен много ми допадна идеята за азбуката и цифрите. Поздравления!   bouquet
Искам да попитам, къде в сайта на Коутс България могат да се видят цените на гоблените?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия