Гоблени-54

  • 64 158
  • 432
# 285
Момичета при вас колко струват елипсовидните рамки? Гледах в магазинчетата по 1левче ама не видях такива.Някой да е срещал по евтини от 4,50-5лв
Виж целия пост
# 286
И тук форума е приятен,но искам да помоля може би някой от вас е имал регистрация в http://www.goblenite.com/useable.html и е влизал във форума http://www.goblenite.org/ ,но сега имам огромен проблем не мога да вляза,появява ми се Съобщение на форума

    Здравейте, форумите вече работят, ако виждате това съобщение това означава, че виждате стара версия на форума

    За тези от вас, които са редактирали този файл:
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

    Моля, махнете следните редове
    83.148.104.25 goblenite.org
    83.148.104.25 www.goblenite.org

    или заменете само цифрите с тези:
    213.130.72.122
    След това рестартирайте компютъра. След 1-2 месеца ако се сетите влезте пак в него и ги махнете.
    Благодарим за търпението на всички!
но аз нямам такива редове и нямам никакъв достъп,ако някой може да ми помогне
Виж целия пост
# 287
апетитко , аз влизам без проблем. Дори не съм срещала това съобщение. Преди около седмица/две като влизах пишеше, че форума е в профилактика. Но за пръв път виждам такова съобщение. Изглеждами доста сложно. Успех!
  bouquet
Виж целия пост
# 288
И аз влизам без проблем.
Виж целия пост
# 289
този проблем май го имаше само при потребителите на БТК. дай си скайпа, да не спамим тук
Виж целия пост
# 290
Здравейте момичета.Искам да попитам гоблена "Турска сватба"или"Забулването на булката" (дано не съм сбъркала името) някой шил ли го е.Вчера го видях в каталога на Вилер,който е оригинал.Милена стил го предлагат също.Снимката я намерих някъде в нета.Ако някой го е шил,да се обади. Peace
Виж целия пост
# 291
Някой има ли схема и ключ
Виж целия пост
# 292
Mama Vesi, ако не се лъжа в момента този гоблен го шие Скорпио и обеща да го покаже когато е готов.
Виж целия пост
# 293
  261uu  261uu  261uu имам си  жертвичка още от вчера .....
Виж целия пост
# 294
Mama Vesi, ако не се лъжа в момента този гоблен го шие Скорпио и обеща да го покаже когато е готов.
  Мерси KoteVania и аз ще чакам с нетърпеие да го видя.
   newsm44 И аз си има жертвичка от вчера.Само да попитам до кога трябва да разпратим изненадите си? newsm78
Виж целия пост
# 295
Някой има ли схема и ключ
Има го тука - http://handmade.idvz.ru/forum/forum_posts.asp?TID=515&PN=1&TPN=14 - посредата на страницата - даден е линк към схемата , но незнам защо не може да ми се отвори http://dump.ru:8080/file/old/n/n866064657/ Sad
Виж целия пост
# 296
Някой има ли схема и ключ


но нямам ключ




Виж целия пост
# 297
Много благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 298
Unknown_lady, пренабор  http://dump.ru/file/2546945
Виж целия пост
# 299
Mama Vesi, ако не се лъжа в момента този гоблен го шие Скорпио и обеща да го покаже когато е готов.
  Мерси KoteVania и аз ще чакам с нетърпеие да го видя.
   newsm44 И аз си има жертвичка от вчера.Само да попитам до кога трябва да разпратим изненадите си? newsm78
   До 24 май  .  Аз ще изпратя моята към 14 защото след това съм малко заета .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия