Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява арабската дреха шамия?
Какви теми се обсъждат във форума?
Какви са изискванията за получаване на парола за албум със снимки във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява арабската дреха шамия?
-
Какви теми се обсъждат във форума?
Форумът обсъжда различни теми, включително лични преживявания, семейни отношения, пътувания, проблеми с визи и пресстой в чужбина, както и културни разлики между различни страни. Освен това форумът обсъжда теми като организиране на срещи, кулинарни изживявания, здравословни проблеми и лични откровения. Участниците споделят своите мнения, опит и се подкрепят взаимно в различни ситуации.
-
Какви са изискванията за получаване на парола за албум със снимки във форума?
-
Какви са разликите в културите на различните страни, обсъждани във форума?
-
Какви са изискванията за получаване на виза за Египет?
.Одеве като влезнах тук мислех да ви поразкажа още историйки от моите пътувания по Пакистан и бях в едно такова готино настроение.Обаче се загледах в един филм-Кite runner по книгата на Кхалед Хосейни и ми стана едно такова тъжно .Хубав фил-ще взема книгата да я прочета .Растрои ме


Дала съм им игнор да ме прости Господ......
нафасима, тъкмо те заварих 
,



,поне математиката научих-че и останалите предмети на арабски
А бях меко казано шокирана когато единият му брат,който беше на сватбата със семейството си , поръча специално хоро за поздрав и поведе хорото
а после ме чака
и накрая
Майтап...
Даже си я носих с мен през почивните дни, препрочетох я с удоволствие. Понеже трудно се събираме в един автомобил всички - приятелското семейство и сина им, аз и моите 3 щерки, затова навръщане аз и една от близначките се возихме на влак..Там, прочитайки края на книгата, очаквано се разревах..Добре че нямаше много пътници около нас да ми гледат сеира
Така се отървавахме от младежта, връчвахме им по един плик, един чифт ръкавици и ги изпращахме на копривобер.. 