ООД "112 Арабски петролни кладенеца" с БГ участие

  • 24 790
  • 289
# 105
ЕЕ ама защо съм такава ревла Cry.Одеве като влезнах тук мислех да ви поразкажа още историйки от моите пътувания по Пакистан и бях в едно такова готино настроение.Обаче се загледах в един филм-Кite runner по книгата на Кхалед Хосейни и ми стана едно такова тъжно .Хубав фил-ще взема книгата да я прочета .Растрои ме Cry Cry
Виж целия пост
# 106
аз все още се надявам,че при мен няма да е такова положението със семейството. но като ви прочетох една от темите преди половин година,установих,че явно не е задължително женените за мюсюлмани да са нещастни жени,заключени в чужди страни и това някак си много ми вдъхна вяра,че животът по тези географски ширини е прекрасен наистина. лошо е когато човек не намира разбиране в роднините си,семейството и приятелите. аз не съм му споделяла на любимия,че е толкова крайно мнението на роднините (леля ми,баба ми и дядо ми). не искам да го настройвам нещо или да го карам да се чувства по някакъв начин неудобно по този повод.
арабски блясък - а при теб какво е положението? я разкажи малко. Simple Smile
Виж целия пост
# 107
Добро утро на всички!

not stubborn enought, специално да ти кажа, че преди 2 нощи сънувах, че трябва да изпращам голямата ти дъщеря някъде - с едни автобуси.  Голямо причакване беше. Шзпратихме я най-накрая, но ти беше седнала на парапета на един подлез и ни гледаше.

Ами незнам кой ме попита - аз не съм искала разрешение от родителката ми да се омъжвам да този човек, нито той от своята майка. Запознахме се в трета страна и по вързаст, социален статус, образование и живот до преди брака, и двамата не отговаряме на "общите представи" за нито една страна - моята или неговата, но имаме други по-важни неща за нас от "общите представи".

Досега моята майка не е харесала нито един мой приятел - не че съм имала много. За една предишна връзка имам да се срамувам много - тя по тираничност, насилие и незачитане, че и прибиране на спестените ми пари, докато бях на мисия, надминава романите за нещастните европейки, омъжени за араби, дори мъжът не беше арабин. Трябваше ми много време докато "се събера" и си замина с 2 чанти багаж. Накратко, тази връзка ме научи на много неща.

Майка ми не иска да дойде в Мароко, при все, че ще й хареса.
Когато стане съвсем непоносим спор, тя ми казва "Аз едно време като ти се роди с увреждане, трябваше да те оставя в някой дом, а не да си посветя живота на теб и сега ти си ми длъжна!" И аз го знам, че е така, правя каквото мога, че и повече дори, но вече на 35 години и невероятната ми работа, не позволява нито да се моткам още и да не работя за бебе, нито пред вратата са се наредили мъже, свободни, по-големи от мен, с пари и бизнес, необременени от бивши връзки, католици, интелектуалци и готови да гледат моята милост и майка ми в очите.

А и да речем, че и двамата с мъжа ми харесваме връзката си, въпреки разликата в годините ни. Това пък е най-малкия проблем.

А за това "какво ще стане след години?" Че то и днес някой откачен може да мине през базата ни да ни поопърли с нещо.

Е, не е всичко в живота на мен и мъжа ми безоблачно, но къде ли е?
             
Виж целия пост
# 108
ДобрЮтрУУУУУ Hug
Хайде на закуската от още една лоша дъщеря

Ей и аз си мислех, че съм от малкото които имат проблеми със семейството си newsm78
ПАУЛИНЧИ-хич не му и споменавай на твоичкото момче какво мислят вашите. То на тебе ти е дос татъчно тежко.
МАКТУБЧЕ- Гушай го Конничето и да не ти пука. Ами болно ще ти е за това какво прави майка ти но немаже да обърнеш гръб пък на любовта си. Много пъти родителите незнаят, че вместо да изпишат вежди, вадят очи. Те и моите все съм им длъжна въпреки, че детство все едно нямах-братята си гледах все. Да играя със децата направо забрави, пък за лагер или на плажа да ида, че морето от нас на 10 мин пеш това е голяма екстра. Лагер не видях. Добре, че спорта ми беше във късните часове та можех поне там да видя, че освен Cindarella-мога да съм и дете. За другите неща не искам да говоря, че чак намене не ми се вярва сега, че го е имало. Тате ми беше уж по....ама и той се промени.....Та така де. Добре, че Дядо Божко ми прати това момче до което съм сега Wink Дала съм им игнор да ме прости Господ......
Виж целия пост
# 109
Привет на всички  Hug
Вени, мерси за линка...
Тук или има инвазия на нови арабелки, или е паднала масова смяна на никове  newsm78
Как сте, драги? Има ли новини за мароканското Кате- нали и тя искаше бебе? Тук ли са Другарчето, Иман, Деси, Пустинната принцеса...? Кате1- какво става с теб и твоя младеж? Само не ме пращайте да чета назад из другите теми  Shocked
Хайде- разказвайте как сте...И дали няма да правите някоя среща в София, че на мен ми се очертава едно сравнително дълго пребиваване там- живот и здраве...
Виж целия пост
# 110
добро утро на отбора!  bouquet нафасима, тъкмо те заварих   bouquet,докато пиша,4е си постнала! радвам се ,4е намина, я кажи ти как си ? да не би да си 4акаме пак бебе ,пък да не знаем? за4езна много ти!
няма да слагам кафе аз, да ви удавя! но от 6 съм будна !за какво ли, ама като в 7 ми защъкат майсторите и все едно ми са в стаята! ве4е им те4е усърден 4уков ден! ooooh!
пожелавам лек ден, много слънце и една камилка за превоз, стабилна работа ,хем няма да  се загуби, пък аз може и да дремна ,докато е свежо! Party
Виж целия пост
# 111
Марси, привет, радвам се да те видя  Hug не съм бременна все още, младежът е при майка си и баща си, а аз ще пия противозачатъчни, но  не за да се предпазвам от забременяване, а за да нормализирам хормоните...Та...стискайте палци всичко да е наред.
Виж целия пост
# 112
Утро Добро  Heart Eyes,
Днес станах с един час по рано по вина на шефа,от далечният край на България се обади да ме пита дали сме поръчали кашони за един вид сладолед на клечка,явно много се харчи тия дни  newsm78,ей вие ядете ли сладоледи,ако не марш веднага към магазина  Mr. Green
Дядо Хаджи ти нали си ходил по Велико Търново в старата част на града,там има едно магазинче където правят кадаиф,всеки път като идем вися пред витрината да гледам как се прави,на една огромна въртяща се омазнена тава с реотани отдолу се изсипва на каналчета от специален уред сместа (мляко,яйца и подробности),като се изпече се събира,изстива след което се разпределя в торби по килограм май беше,изглежда много лесно  Crazy
NSE добре завърнали се,какво ни донесохте  Flutter
Панда  Laughing браво на мъжо ,току виж се научил да тропа хорце дори по добре от родата
Болната тема за одобрението на родителите към връзката с арабин не подминава никоя от нас,всеки е минал по този път,на мен ми омръзна да слушам приказки, затова не отварям дума или пък ако стане въпрос сменям елегантно темата , докато не се запознаят физически, роднините винаги ще са в опозиция пък дори и след това Rolling Eyes
Виж целия пост
# 113
нафасима добре дошла отново  Hug  bouquet

момичета ще ви рзкрия една тайна-за да не се чудите кой кой е-когато се появи нов ник-просто натиснете на профил-там отгоре над новото име се вижда старият ник-ако има такъв  bowuu

либра ти не се стискай-я раздай по един кашон  сладолед на всички-моя обаче да е смесен-че ,аз съм по шоколадовия-дреби -само ягодов,каките без претенции   Laughing

нсе щях да те обявявам за издирване  Grinning

магде вашите изпити кога са  newsm78 . Боже как мразя това време #2gunfire,поне математиката научих-че и останалите предмети на арабски Mr. Green
Виж целия пост
# 114
  Добро утро и  от мен!

  Делтаичка- благодаря за закуската!

  Панда- браво на твоето момче! Моят мъж също се беше научил да играе хоро , много преди сватбата ни по собствено желание... на самата сватба игра толкова много, но и  много страда после- понеже някак си се опитва да пружинира с колената и много ги натовари,накрая не можеше дастане от стола SadА бях меко казано шокирана когато единият му брат,който беше на сватбата със семейството си , поръча специално хоро за поздрав и поведе хорото Laughing- една моя приятелка го научила на бързо на стъпките и той решил да ни изненада, а на децата наистина им се отдава най- лесно- пленениците на мъжа ми играеха все едно от години си го знаят!Естествено се повеселихме и на доста арабски любими песни и въпреки притесненията ми , всичко гости се включиха с голямо желание...

  Нафасима привет! Hug И аз се радвам да те видя отново!Относно питането ти- има и от двете- масова смяна на никове и много нови момичета Grinning
  Мароканското Кате е писала точно един пост преди теб- сега е safar_ mactoub, Другарчето ни  е Миг незабравим,Деси е мързел Laughing,
  с това ще помогна аз ,а те ще ти пишат повече за себе си!Успех ти желая и на теб- дано се справиш с проблема много скоро!  bouquet
   Панда,каква диета правиш ти?

   Наде- радвам се за хубавата ви среща-дано имате още мноого такива!
   Теди- заслужена почивка Heart Eyes
   Хубав ден на всички!

   П.С - Деси писала едновременно с мен- добра идея е това с разконспириране на старите никове
Виж целия пост
# 115
مرحبه   كل البنات  حميلات как се справям с арабския ако имам грешка простете

разгледах ви всички сте много интересни след малко качвам мой   bouquet  бягам сега че арабския шейх иска закуска   food002  а после ме чака newsm75 newsm79 newsm28 wash hang 1ironing 1dishes newsm71 clean   и накрая afwitch
Виж целия пост
# 116
مرحبه   كل البنات  حميلات

مرحبا   بكل البنات  الجميلات
Виж целия пост
# 117
Eто ме - приключила с простиране на перални, нареждане и прочие.. Wink
Мързел, що така ще ме издирваш?Аз нали предупредих, че ще липсвам. LaughingКак върви математиката, явно бързо си я овладяла  по неволя Mr. Green, аз пък се надявах да метнеш някоя задачка насам Crossing Arms Майтап...
Нафасима, добре дошла отново при старите дружки, дълго лиспваше.. Sad
Панда, назад в темите сме обсъждали книгите на Хосейни и направените по тях филми.Ти си гледала " Ловецът на хвърчила", нали?! Прочети и романа, няма да съжаляваш..Другата му книга е "Хиляда сияйни слънца" - също много добро четиво. Peace Даже си я носих с мен през почивните дни, препрочетох я с удоволствие. Понеже трудно се събираме в един автомобил всички - приятелското семейство и сина им, аз и моите 3 щерки, затова навръщане аз и една от близначките се возихме на влак..Там, прочитайки края на книгата, очаквано се разревах..Добре че нямаше много пътници около нас  да ми гледат сеира ooooh!
Ябълчице,гледам не си се разписвала.. Sad Драсни редче, дай знак, че всичко е наред HugСъс сигурност си се развихрила и в кулинарията, похвали се с някое ново творение Party
Което ми напомня зя жалост, колко много ядохме през въпросните почивни дни... Confused
И сега, за да не съм капо, пак отивам да похапна и се връщам насам...
Либра, сладолед ядем на корем.. Mr. Green Колкото до това, какво сме ви донесли newsm78
Торби, пълни с коприва вършат ли работа.. Thinking Така се отървавахме от младежта, връчвахме им по един плик, един чифт ръкавици и ги изпращахме на копривобер.. WinkХем те доволни, на плик получаваха по левче, хем ние щастливи, че  ни оставяха задълго на мира.. Laughing
То едно свръхнатрупване на желязо ще си докараме с яденето на толкова зеленяк.. Naughty
За темата с родителите, и преди съм казвала, едва ли има роднини на момиче, супер доволни от избора му да се обвърже с арабин..Но споко, с времето нещата се оправят.. Peace Лично за себе си ще кажа, че не си представям да прекратя всякакви контакти с близките си..Но всичко е строго индивидуално, разбира се Peace
Виж целия пост
# 118
Запис !

Много от нещата, които сте писали ме развълнуваха, но нямам никакво време да се обръщам поименно към всеки, така че един общ букет за компанията....

  bouquet newsm51 smile3525 newsm51 smile3525  bouquet
Виж целия пост
# 119
مرحبه   كل البنات  حميلات

مرحبا   بكل البنات  الجميلات
Извинете ама ние дето не знаем арабски това как да го четем от ляво надясно или обратно и какво всъщност пише.  Laughing

Апропо още ли като си одите на гости се разпитвате за родата до девето коляно как що е и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия