Защо не съм ги отказала по-рано 

Понякога и аз се питам, защо съм се тровила толкова много години но отговор немога да намеря. По добре обаче късно отколкото никога.
Защо не съм ги отказала по-рано 

Много се надявам да успея да спра да пуша. Отивам да чета старата тема за стимул.
Много се надявам да успея да спра да пуша. Отивам да чета старата тема за стимул.

Много се надявам да успея да спра да пуша. Отивам да чета старата тема за стимул.

Занимавах се с една друга тема...оставете...да наливаме двама -трима,мозък на 102-ма...Добре,че вие тук сте разбрани!
...и не си мислите с г*** си /с извинение/...Както и да е!Виждам,че добре се движат нещата при вас!Идеята е много хубава за списъка,само,че трябва да помоля модератор,да ми вкара опцията за редактиране.Само ми кажете кой е модератора на този форум здравословния,че не го откривам.
....Аз пък ги отказах цигарите,за да не се излагам пред вас!
...Така ,че може да се каже,че ги отказах благодарение на вас!
Ей ме на, тази сутрин без кафе ами със сокче. 
Как мислите? Иначе днес за сега се държа.

Ей ме на, тази сутрин без кафе ами със сокче. 
Как мислите? Иначе днес за сега се държа. 
Момичета,как сте с килограмите,особено тези които не пушат от 2-3 месеца?Аз от страх да не напълнея,чак не смея нищо да хапна,около мен всички само това повтарят,как съм щяла да се "зашия" от всякъде като спра да пуша...аз пък противно на това ще взема да отслабна,за да докажа,че цигарите не са хапче за отслабване
Препоръчани теми