
, в скоро време ще го посетя 


просто така си свикнах.
От вчера тичаме по майстрои да видим нов ли ще е, стария ли ще заваряваме, че латото идва , а не се издържа. Пак париииииии ще се дават. 

и като легне отлита в страната на сънищата
Ще ви гледаме задължително в "Горчиво" и на Боби много му харесва и много танцува на музиката

Стискам палци да я оправите бързо и много евтинко да ви излезе.

.Тези дни ще отида да и ги взема, сама
, заедно с още някой други нещица за мен , които фиксирах тайно
Но за Горчиво той сам предложи и аз и аз използвах момента, понеже някой път като гледаме и отговаряме на въпросие и все съвпадам и той предложи да се запишем.
То не ,че и аз бих го направила ,де. Хич не обичам да ме снимат и да съм център на внимание. Абе-риба,какво да ви разправям 

И аз не правя всички покупки с половинчо, че се мръщи а после като ги види ги харесва.Препоръчани теми