2. С боси крака и пижама но в чувал;
3. всичко се пере заедно (то техните са по-мръсни от нашите)

Никитали, до мен слънцезащитен крем не е стигал и не съм го виждала, съжалявам.
Ние също щяхме да сме на Арапя, че там е близо до плажа и с Ева на тази възраст прекарвахме чудесно. Но решихме да сме в Гърция, дано са здрави децата

Днес егати деня - 13-ти
Първо една котка родила на балкона в един кашон 4 котета. И майка ми като излиза случайно на балкона и котката и се хвърля да си ги защитава. После явно се уплаши и си ги отнесе нанякъде, та ни беше съвестно и и сложихме кашона и мляко до къщата, но мястото явно не и хареса. После ходихме на консултация с Жоро. Имаше много хора и една родителка ме пререди по грозен начин ама хайде да и е сладко. Едва удържах Жоро да не заспи в колата, а после забързана да го кача в креватчето и заобикаляйки котешкия кашон, му набутах лицето в едни клони. Че като ревна това дете, че като се уплаших, че съм му извадила някое око, рева и аз
Пълна веселба - за щастие е съвсем леко одраскана едната бузка.


, има доста интересни неща! А сандалките предполагам че и в магазина на "Узунджовска" ще са на тази цена.
, а тия дни ще му сложа къси панталони, че го дават истинско лято
Имам ангажимент през лятото и ще видим как ще го доизмислим с мъжо.А то морето е тук така,че плажче пак ще има.Не съм се пекла от 3 години. 