СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" VII

  • 25 506
  • 415
# 90
Анета, помагали сме веднъж на този център и познавам директорката от тогава(тоест не сме много познати). Защо е изгонено детето и как(ако искаш и на лични)?
Виж целия пост
# 91
Майката сподели, че предтекста за изгонването е че детето е шумно.
Все пак такива центрове се създават именно поради факта, че децата имат специални нужди от грижи и внимание. В такива случаи персонала би трябвало да се съобрази със спесификата на поведение на детето, а не обратното.Честно казано не съм запозната с работата на подобен вид центрове, но си мисля,че  те са преди всичко за да подпомагат семействата на деца със заболявания и да създават макар и малка радост в тъжното ежедневие на болните дечица.
Виж целия пост
# 92
Анетта, това е работа на социалните работници!
Най-сетне да вземат да се размърдат и те, а не майката да говори с центъра!
Виж целия пост
# 93
Анетта, това е работа на социалните работници!
Най-сетне да вземат да се размърдат и те, а не майката да говори с центъра!
За кои социални работници говориш ?
Виж целия пост
# 94
"....Майката е ходила в агенцията по закрила на детето, посъветвали са я да поговори с директорката на центъра.."
или може би  Дирекция Социално подпомагане
Виж целия пост
# 95
Мария засега даде три учебника, остана да ми каже само и географията и каква е точно
Български език - http://books.svetove.com/c/p-p/c-73/id-23620/%E1%FA%EB%E3%E0%F0% … %E6%E8%E5%E2.html
Психология и логика - http://books.svetove.com/c/p-p/c-73/id-23707/%EF%F1%E8%F5%EE%EB% … %F0%EE%E2%E0.html
Христоматия - http://books.svetove.com/c/p-p/c-73/id-23623/%F5%F0%E8%F1%F2%EE% … %EA%EB%E0%F1.html
Предполагам, че и географията ще е на Анубис. Ако някой ги има и не му трябват, ще сме благодарни
Имам и още едно питане - някой да знае от къде може да се купи за Сание престилка за лабораторните и?

Добавям и последните учебници необходими
География и атлас

http://books.svetove.com/c/p-p/c-406/id-21828/%E3%E5%EE%E3%F0%E0 … %E8%E5%E2%E0.html
http://books.svetove.com/c/p-p/m-558/id-24156/%E3%E5%EE%E3%F0%E0 … %EA%EB%E0%F1.html
Виж целия пост
# 96
Тъй като има много питащи за дрехи и обувки, къде може да ги оставят, адреса на който може да се носят е Сан Стефано 16 - хранителен магазин е. Желателно е нещата да са за възраст от 3 до 18 години. Благодарим предварително на всички отзовали се
Виж целия пост
# 97
Внимание!

На 21.10 - сряда, организираме събиране на дрехи, обувки, както и изброените неща за нуждите на Бързица и преходното жилище. Пункта е на паркинга на Бриколаж. Ще сме там от 18:30 до 19:30.
Виж целия пост
# 98
Здравейте!
по- горе стана въпрос за ботуши, имам много запазени ботуши,естествена кожа №38 но са с доста висок ток.подходящи ли са?Имам и няколко блузи от коприна/ вискоза/ , както и рокля със сако № 38/европейска номерация/
може ли да ги занеса в магазина на Сан Стефано, тъй като не съм шофьор и за паркинга на Бриколаж ще ми е трудно след работа.

С нетърпение очаквам следващия благотворителен карнавал!
Виж целия пост
# 99
Здравейте!
по- горе стана въпрос за ботуши, имам много запазени ботуши,естествена кожа №38 но са с доста висок ток.подходящи ли са?Имам и няколко блузи от коприна/ вискоза/ , както и рокля със сако № 38/европейска номерация/
може ли да ги занеса в магазина на Сан Стефано, тъй като не съм шофьор и за паркинга на Бриколаж ще ми е трудно след работа.

С нетърпение очаквам следващия благотворителен карнавал!

Повечето момичета са ситни за дрехи С и М (34, 36), За ботушите не знам дали е подходящ много висок ток, т.е не знам дали могат да се справят с ходенето Simple Smile

Ето ги и размерите на някои от по-големите - те имат нужда от анцунзи, дънки, анораци, сутиени и обувки

номер обувки/чехли;размер;талия;бюст-обиколка
рада-37-м-84-89;
станислава-37-м-79-85;
магда-39-м-82-75;
стефка-38-л-88-92;
кремена-38-л-93-91;
йорданка-38-м-80-91;
ромео-№39, М

размери само за анцузи на малките (долнища) - 75см;80;85 и 90см, от всяка дължина по 5 броя
Виж целия пост
# 100
да допълня само, че ваши дрехи размери С и М също може да носите за големите момичета. децата нямат и якета. както и ботуши и обувки запазени 37,38-ми номер от вас и всякакви номера от вашите деца
Виж целия пост
# 101
Искам да запитам децата от Бързица имат ли нужда от книжки,имам доста запазени за 4-5-6 годишна възраст.
Виж целия пост
# 102
4-6  годишни деца има в с.Овчарово, така че може за там. В Бързица са над 7г.
Виж целия пост
# 103
здравейте, да попитам някъде имат ли нужда от плюшени играчки.Имам около един чувал - много запазени.Моите деца никога не са си играли с тях.Просто седят за красота.
Виж целия пост
# 104
В малките домове до 7 годинки, не ги искат по ред причини. А в големите никога не сме питали
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия