СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" VII

  • 25 509
  • 415
# 120
  ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ- И НА МАЛКИ И ГОЛЕМИ!
Много здраве и късмет!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 121
Днес с мен се свърза едно 18-годишно момиче от Училището по изкуства (това бившето Музикално ли трябва да е?).
Тя и приятелите й имат желание да помагат по някакъв начин на децата от домовете.
Едното им предложение е да ходят периодично да ги занимават с рисуване.
Другото предложение е да направят коледни картички, които да се продават.

Което ми напомни, че така или иначе на Коледния Карнавал обикновено тече продажба на картички. Само дето май още нищо не сме почнали да организираме за него?

Ако някой има идея как да оползотворим желанието на младежите да помогнат, да свирка.
Виж целия пост
# 122
   ЗДРАВЕЙТЕ!
Може с  децата от Училището по изкуства да СЕ НАПРАВИ БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КОНЦЕРТ и средствата да отидат за децата в социалните домове.Също може по време на карнавала да участват с талантите си!Мисля,че ще се отзоват доста хора и ще има успех,защото имаме много талантливи деца!  bouquet
Виж целия пост
# 123
Идеята е чудесна!
По карнавала се работи. Датата за карнавала е 6.12. и когато доизбистрим тазгодишният му облик ще пуснем информация .
Виж целия пост
# 124
С нетърпение очаквам традиционния карнавал и тази година ще направя всичко възможно да научат за него майки, които до момента не са знаели.
Много се надявам съвпадането с големия християнски празник да не повлияе на посещаемостта.

За децата от училището по изкуства- ако има със специалност изобразително изкуство биха могли да нарисуват коледни картички, които да се продават на карнавала и средствата да отидат за подпомагане на домовете.
Виж целия пост
# 125
Момичета здравейте.Ходим доста често в дома във Виница-имам дрехи и играчки които са много запазени от моите дечица.решила съм да ги занеса направо там но към кого да се обърна,и до каква възраст трябва да са дрешките,защото имам и якенца за около 4-5 год детенце
Виж целия пост
# 126
Ние лично с дома във Виница не работим, но там са бебета - макс до 3 годинки. По-големи деца има в Овчарово и Другарче (до спирка Електрон) - там са деца от 3 до 7 години
Виж целия пост
# 127
Вчера с помощта на фирма Магре осигурихме 109 кг замразени зеленчуци на дом "Княгиня Надежда".

Много, много специални благодарности на Ценка от офиса на фирмата в София, която ни предложи продуктите безвъзмездно.   bouquet
Виж целия пост
# 128
Прекрасно! БЛагодарим на фирмата!   bouquet  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 129
Идеята е чудесна!
По карнавала се работи. Датата за карнавала е 6.12. и когато доизбистрим тазгодишният му облик ще пуснем информация .

Това съобщение търсех.  Peace
Ако ще се продават картички на карнавала, и аз мога да направя (за количества не обещавам) - ето тези, които правих миналата година за благотворителния базар в Русе:
http://chockolina.blogspot.com/search?updated-min=2008-01-01T00% … amp;max-results=6
Виж целия пост
# 130
Картички са задължителни! Традиция е да продаваме такива прелести, всеки творец е добре дошъл!  Hug
Виж целия пост
# 131
Май не е лошо и да напечатаме пак...
Виж целия пост
# 132
ОК, почвам да правя тогава. Peace
Виж целия пост
# 133
  Ей, СТРАХОТНИ картички!Освен за покани,желая да закупя и за Поздравления, а също и да се включа в разпространението им!  bouquet
Виж целия пост
# 134
В Звеното в Аспарухово имат спешна нужда от памперси  и 1 и 2 и адаптирано мляко 1.
Ако някой има възможност да помогне, да ми пише на лични откъде да мина да ги взема утре, за да не ви затруднявам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия