Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц. Байкова/ - 23

  • 33 495
  • 457
# 120
добър ден красавици!  bouquet

Stephy,днес ми е 6-ти ден, т.е. имам още една седмица на първото режимче. До сега съм свалила килограм, килограм и половина, надявам се през втората седмица малко да се активизират тези килограми Peace Пожелавам ти страхотни резултати утре с кантарчето Hug

 Ykk, може би се движим по-бавно с килограмите надолу, защото сме в период на/около МЦ. По-важно е, че не се предаваме!  newsm10

Диетката е СТРАХОТНА, според мен! Радвам се, че ви открих и съм сред вас!   bouquet
Виж целия пост
# 121
 Joy
Пак сама си пиша - няма лошо!  Wink
Хапнах с голямо удоволствие пържолката - не бях яла месо от няколко дни. Краставичките бяха с лук, но малко.

Как върви диетката при вас?
Виж целия пост
# 122
Нямам никаква идея как върви, не съм се мерила. Трети ден ми е, въобще не ми е трудно, не съм гладна, само се притеснявам за разтоварващите дни, защото не обичам плодове. Дали мога вместо плодове да ям зеленчуци тогава? Thinking
Виж целия пост
# 123
Нямам никаква идея как върви, не съм се мерила. Трети ден ми е, въобще не ми е трудно, не съм гладна, само се притеснявам за разтоварващите дни, защото не обичам плодове. Дали мога вместо плодове да ям зеленчуци тогава? Thinking

Ами незнам дали може само на зеленчуци  Thinking Като калории даже е по-добре, но може да имат някаква друга фунция плодовете ... Ти за разтоварващите дни от втората диета питаш, нали?
Ще ми е интересно да споделиш колко си отслабнала, когато се премериш!  Peace
Виж целия пост
# 124
Здравейте,момичета   Simple Smile
За обяд и вечеря-сирене с домати
плод за деня-грейпфрут и чай
Клеми,и аз не обичам плодове ама се мъча да ги ям  Crazy
За дните с кис.мляко и плод/зеленчук ли питаш?Можеш да ядеш таратор цял ден например.
Виж целия пост
# 125
дам, и аз го отдавам на МЦ и затова гледам да не се потискам. само дето МЦ вече закъснява и се изнервям много( при мен ПМС-то е доооста силно изразено Joy)

И аз смятам, че диетата е супер, не съм гладна, ям любимите си храни и очевидно има резултати, макар и по-бавно Hug

 spam2може ли да ви се оплача, хич не е по темата, но всички сте толкова мили, че ми се иска да споделя и с вас. възпалила ми се е една бемчица и мислих да ходя на дерматолог следващата седмица, когато установих, че здравноосигурителната ми карта е изтекла ooooh! сега фактически не съм здравноосигурена и или трябва да чакам да ми дойде новата карта от БГ (което ще стане горе-долу когато стане време да се прибирам към България), или да отида на лекар като "частен пациент" и да си дам парите за целия месец само за единия преглед Confused в понеделник се запътвам към лекаря, за да се информирам колко точно ще ми струва и ще видим оттам нататък.. Praynig
Виж целия пост
# 126
spam2може ли да ви се оплача, хич не е по темата, но всички сте толкова мили, че ми се иска да споделя и с вас. възпалила ми се е една бемчица и мислих да ходя на дерматолог следващата седмица, когато установих, че здравноосигурителната ми карта е изтекла ooooh! сега фактически не съм здравноосигурена и или трябва да чакам да ми дойде новата карта от БГ (което ще стане горе-долу когато стане време да се прибирам към България), или да отида на лекар като "частен пациент" и да си дам парите за целия месец само за единия преглед Confused в понеделник се запътвам към лекаря, за да се информирам колко точно ще ми струва и ще видим оттам нататък.. Praynig

 Hug Дано да не е толкова скъпо, колкото очакваш ... Мога ли да ти помогна с нещо (да ти изпратя картата по-бързо или нещо друго)?  Thinking
Виж целия пост
# 127
Stephy много си мила  bouquet Hug
Аз веднага възложих на нашите да проверят как стоят нещата с преиздаването и ако има възможност, те ще ми я донесат тъй като след седмица ми идват на гости family
в понеделник ще видим какво ще стане, надявам се най-вече да нямам здравословен проблем Praynig

 lovekiss
Виж целия пост
# 128
Stephy много си мила  bouquet Hug
Аз веднага възложих на нашите да проверят как стоят нещата с преиздаването и ако има възможност, те ще ми я донесат тъй като след седмица ми идват на гости family
в понеделник ще видим какво ще стане, надявам се най-вече да нямам здравословен проблем Praynig

 lovekiss

Хора сме - трябва да си помагаме! Wink И аз стискам палци да няма здравослен проблем!  Hug Представям си как ги чакаш да дойдат ... За кратко и аз живеех извън страната и беше голяма тръпка някой да ми дойде на гости!

Ти в кой немски град живееш, ако не е тайна? 
Виж целия пост
# 129
в Мюнхен. много красив град Hug нямам търпение да дойдат, подготвям сега туристически план хахаха photo
Днес най-накрая времето е страхотно, аз цял ден съм на айранче и се чувствам превъзходно! тази диетка е точно за това време от годината Hug
Виж целия пост
# 130
ООО и аз съм на таратор в млечно-плодово/зеленчукови/ дни, аз питам за тези, които са чай+плод. Явно ще се мъча. Thinking
Виж целия пост
# 131
Яж домати или пий доматен сок. Доматът е плод!
Виж целия пост
# 132
Привет!
Благодаря на всички, които ме приеха и разясниха въпроса за месото Hug. Днес ми е 3- ти ден и се чувствам добре, но още не съм се теглила. Днес съм на мляко и ябълки.Не знам за вас, но мен плодовете повече ме засищат.
 Krem4eto, аз домата го броя за зеленчук, даже мислих за белтъчен ден да си направя пиле с доматен сос newsm78. Ще взема да го сготвя със зеле.
 Успех на всички и да се похвалите с резултати  bouquet
Виж целия пост
# 133
Здравейте и от мен, момичета!   bouquet

Да ви се похваля - вече съм 66кг!!!!!  Party

Много, ама много съм доволна!  Wink

Ykk, ееееееееее как!!! Аз пътувам по няколко пъти в годината до там   Grinning Много, ама много ми харесва!  Hug
И аз мисля, че уцелихме правилният период за тази диета! Долятото ще сме се вталили и ще сме станали за чудо и приказ!   bouquet

krem4et0, лелееееееее  ooooh! и аз го броих за зеленчук и в белтъчни дни си хапвах доматки с пиле. Добре, че вчера реших да заменя домата с краставица  Blush

PEPANP, браво!  Peace Аз не си падам много по плодовете, но добре че ги има в диетката за да мога да си разнообразявам менюто!

Успех и от мене много минусчета!   bouquet
Виж целия пост
# 134
Аз цялата диета на домати я изкарах...Просто нямаше кака да си мъкна на работа портокали(това ми беше плода) и си вземах кутия доматен сок. По захарност и киселинност доматите са плод, а пъпешът и динята-зеленчук. Ядях си доматите като зеленчук, но просто в разтоварващи дни го удрях на доматен сок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия