Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц. Байкова/ - 23

  • 33 493
  • 457
# 105
Втори ден - не съм се мерила, защото очкавам всеки момент да ме връхлети МЦ и по-добре да не си развалям настрроението. Тази диета е толкова лесна, че честно казано се чудя дали ще има резултат... ooooh!
Виж целия пост
# 106
Добър ден, "страхотни" момичета!   bouquet

Бих искала да се похваля, че свалих килце и съм 67кг вече!!!!  newsm44 Много се радвам, че започнах тази диета!!!!   bouquet

PEPANP, ДОБРЕ ДОШЛА  сред нас! Както написах, диетата е страхотна и забърза заспалият ми метаболизъм. Мисля, че не е лош резултат 3 кг за 2 седмици почти, без гладуване.

YkkHug. Направих си теста и съм В, т.е не бива да ям любимите си червени меса, защото трупам бързо мускулна маса.  Peace

Днес хапвам тиквички с кисело мляко!  bowuu

Хубав ден и много минусчета!  Hug
Виж целия пост
# 107
Втори ден - не съм се мерила, защото очкавам всеки момент да ме връхлети МЦ и по-добре да не си развалям настрроението. Тази диета е толкова лесна, че честно казано се чудя дали ще има резултат... ooooh!
Добро утро и от мен мили дами!  bouquet
Аз днес пък точно реших да се претегля не съм свалила,даже леко клоня отново към 68, но и аз като Klemy очаквам всеки момент МЦ и реших да не се тревожа, тъй като не съм прегрешавала нито с вид храна нито с количество.
StaM, ще се възползвам от препоръките ти! Simple Smile Peace
Stephy, и аз съм В, ама аз разбрах, че трябва да ям повече месо ooooh!  Както винаги съм прочела-недочела Joy Whistling
Но това с мускулната маса щеше да е готино, ако бяхме от активно спортуващите цял живот, не мислиш ли Blush
Е, момичета, пожелавам ви страхотен ден и страхотно начало на уикенда!
Поздрави на всички и до по-късно!  bouquet
Виж целия пост
# 108
Здравейте, Страхотни!

Кала не пише, защото е в БГ вече. Heart Eyes

....... Може ли да прибава мааааааалко горчица?  newsm78 ..

Неее Naughty Laughing ..... Всъщност 2 капки , защо не.....

Ykk  Peace Hug

..... Тази диета е толкова лесна, че честно казано се чудя дали ще има резултат... ooooh!

Оооо, ще има, ще има! Ако си стриктна ще има! Само имай предвид, че 5 кг се свалят по -трудно и по - бавно от 15 ... Peace


PEPANP , добре дошла и от мен! Grinning

.... месо всякакво ли може- свинско, агнешко, а кюфтенца на скара от истинска кайма?
....
Може всякакво месо. Може и кайма - истинска - кюфтета, но не слагай хляб, яйце.... в нея като я замесваш... Peace Аз съм си приготвяла само с подправки и лук. Не е лошо.....Но печени във фурната.

И момичета, хапвайте, няма ограничение на количеството, но все пак внимавайте. Не изяждайте вместо 1 порция - две Laughing Особено картофи и спагети....  chef

На всички хубав ден!  bouquet

Виж целия пост
# 109
Здравейте  Simple Smile
Днес съм на череши и кисело мляко.
Тиквичките как ги приготвяте?
Виж целия пост
# 110
Ето ме и мен, отново!    Wink

erota, снощи приготвих тиквичките по следният начин:
Обелих тиквичките, нарязах ги по дължина на резени, съвсем лако ги посолих (ама наистина малко), съвсееееееееем малко зехтин върху тях и ги сложих в тавичка във фурната докато хванат коричка. После слагам пресен чесън и копър в млякото и ги смесвам. Добър апетит!  cook

StaM, благодаря, но ги изядох без ... Притеснявах се да не съгреша - нали съм се хванала сериозно и не бих искала да проваля усилията си ....

Ykk, ще проверя пак .... да не би да съм сгрешила newsm78 и ще кажа!  Peace
Да ти кажа, аз сега не спортувам, защото наистина трупам много бързо мускулна маса. Затова искам да поотслабна и тогава да започна с упражненията.
Виж целия пост
# 111
Ей ме на  и мен Crazy

Бъдете режимни и за мен  Crazy

Успех на новите момичета  Hug Hug Hug

Оооо, Клеми  Grinning

Хайде стимулирайте ме...чета ви  Mr. Green


ПП Я, един старичък стимул...по-лесно ще е вас да стимулирам  Crazy

Виж целия пост
# 112
Kaлa, страхотен стимул, но незнам дали някога бих могла да изглеждам така?!  Whistling

Момичета, гони ли ви глад? Аз осъзнавам, че напоследък не ми се яде както преди, а доста по-малко ...  Thinking
Виж целия пост
# 113
Kaлa, страхотен стимул, но незнам дали някога бих могла да изглеждам така?!  Whistling


И аз не мога,та ако ще 50кг да стана,което също е невъзможно.....
Виж целия пост
# 114
И аз не мога.по широки кокали имам в ханша, а и краката ми не са с такава дължина...

Днес мислех да карам на таратор, но кръвното ми падна 80 на 50 и се отказах. Без0малко да припадна. Диети пазя март-април. После не ми е възможно да оцелея без кола и шоколад...
Виж целия пост
# 115
Ооо,Кала,добре дошла на родна земя   bouquet Липсваше ни  Hug Тия дънки са ми непостижима цел  Crazy
Стефи,мерси за тиквичките,ще пробвам  Simple Smile
Хайде едно стимулче:
Виж целия пост
# 116
Здравейте , Страхотни момичета! Hug

Кала, erota , Hug мерси за стимулите  bouquet

Аз продължавам да съм на мой си режим - с ограничения, но не и стриктно диетичен, резултати нямам, но и нагоре нямам

Не пиша тези дни, защото имам много работа и малко настроение, но се надявам от другата седмица да мога да бъда вече по-редовна в Страхотните редици

Много  Hug Heart Eyes на всички и Страхотна вечер
Виж целия пост
# 117
Здравейте отново и от мен! Hug
малко прегреших днес, ядох 2 различни вида месо Blush на обяд ядох пилешко, на вечеря свинско ( пилешкото не ми е от любимите, просто трябваше да започна със свинско от обяд май Thinking ).. надявам се да не окаже много голямо влияние, че и без това съм подута като балон и се чувствам супер тежка..това МЦ ако не дойде скоро, ще се пръсна Tired
Приятна вечер на всички и чудесна събота!  bouquet
Виж целия пост
# 118
 Hug Добър ден от мен, Страхотни момичета!

Аз днес съм на ябълки от сутринта, на обяд съм на пилешка пържола с краставица! Много съм доволна, защото виждам резултат от диетата. Утре съм на LPG и там има електронен кантар. Ще проверя колко съм свалила и ще се похваля  Peace

Ykk, дано скоро да ти дойде за да се почувстваш по-добре!  Hug Ние с теб не бяхме ли от групата, която трябва да избягва червените меса?  Wink (не че и аз не обичам свинско и телешко... Embarassed) Гледам ти тикерчето и забелязвам, че се движим с еднакъв темп на отслабване. Колко време си на диета - аз завършвам първият цикъл във вторник?

erota, моля - удоволствието е изцяло мое  Peace

lideto70, дано скоро да ти се подобри настроението!  Praynig  И на мен ми е едно такова ... докато съм в офиса. Обаче изляза ли навън и ме обхваща една еуфория - много обичам пролетта!  Party

krem4et0, това с кръвното не е шега работа! Хапвай шоколад и пий кола и заради нас (аз много обичам кола   Blush)

P.S Като гледам втората диета ... Sad ... изглежда, че доста ще гладувам.
Виж целия пост
# 119
добър ден красавици!  bouquet

Stephy,днес ми е 6-ти ден, т.е. имам още една седмица на първото режимче. До сега съм свалила килограм, килограм и половина, надявам се през втората седмица малко да се активизират тези килограми Peace Пожелавам ти страхотни резултати утре с кантарчето Hug
На всички приятен ден!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия