Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц. Байкова/ - 23

  • 33 495
  • 457
# 315
Честит Празник Стам   bouquet  bouquet  bouquet Здраве и Радост ви Пожелавам   bouquet  bouquet  bouquet

Аз не съм си налегнала и размърдала нищо  Blush Blush Blush

Бъдете стриктни и за мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 316
Здравейте! Днес е последния ден от първата диета. Досега съм свалила точно 4 кг. Остават ми още два-три до мечтаното тегло, но ми предстои по-съществената част - да задържа постигнатото. Моля, кажете ми оттук нататък как да действам? Започвам с диета 2, после със задържащите, но как да се мотивирам? Досега се държах под контрол, но ме е страх, че като съм постигнала нещо, ще ми е по трудно да съм твърда със себе си. По-лесно ми беше досега, като не хапвах нищо освен плодове и КМ. Сега как да се опазя да хапвам, но малко? newsm78
Стам, да ти е жив и здрав рожденика!  bouquet Много късмет желая на него и на теб!
Виж целия пост
# 317
С воля и ядене в отделна стая от домочадието. Друг начин няма.
Виж целия пост
# 318
Аз съм разочарована...днес ми е 9ти де от втората диета и до момента съм свалила окол 1,5-2 кг. Не знам колко са точно, тъй като чакам да дойде "мечтаният" МС и съм подута вече 5ти ден. Тежа 54 кг в момента, при положение, че зап0чнах от 54,7, а предид 2 дена бях 52,я....спазвам стриктно режима, дори ям по-малко, но няма голям резултат. Виждам как накои хора се хвалят, че са свалили по 3-4 кг, а аз почти нищо....до мечтаните 49 има тоооооолкова път още. Прочетох, че режимите трябва да се сменят на всеки 2 седмици и затова диетата е подходяща. Видимо съм отслабнала, по дрехите също, именно мазнините по корема изчезнаха почти напълно и частично по краката, тъй като панталонът, който ми беше тесен, сега не просто виси, но и пада, но по кантар почти нищо...

Въприсите ми са,
 
1. дали това което се случва с мен има някаква обяснение според вас - тази мистерия с кантара - или просто МС-то е виновно, че се чувствам толкова "дебела", въпреки че дрехите говорят за обратното.

И още, тази диета ми я препоръча една позната, която каза, че миналата пролет пазила един месец (2 по 2 седмици) първия период, свалила 6 кг трайно, без захранвания и тем подбни неща.

2. Чудех се, дали да не последвам примера й, искам съвет за това и колко време след края на тази диета, която така или иначе ще изкарам докрая, бих могла да я повторя...Щом организмът ни помни диетите, вероятно ще му трябва почивка  newsm78
Виж целия пост
# 319
Добро утро, Страхотни момичета!   bouquet

Стам, да ти е жив и здрав рожденника, много да те обича, уважава, радва и слуша!  newsm67

Аз свалих още половин килограм, въпреки, че съботата и неделята се отдадох на морскa кулинарна вакханалия.  Embarassed От вчера пак съм режимна, но обърках дните  ooooh!
Утре съм отново на ден 1 от втората диета ...

avr1lka, аз също се чувствам тежка и подута по време на месечния ми цикъл и мисля, че това е нормално. Аз също свалих, както твоята позната, 6кг за месец и една седмица. Момичетата, които са от дълго време в темата споделиха, че много по-трудно се свалят малко килограми.  Peace

Виж целия пост
# 320
Забравих да ви почерпя с кафе ...

Виж целия пост
# 321
Момичета, мотивирайте мееееееееееееее. Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 322
Момичета, мотивирайте мееееееееееееее. Cry Cry Cry

Какво става, Клеми? Не си ли режимна?
Да ти кажа, няма по-голяма мотивация от това да виждаш как дрехите ти стават все по-големи   bouquet
Виж целия пост
# 323
avr1lka, а ти точно какво искаш да свалиш? 2-3-4 кг се свалят много трудно, обесено ако са близо до мечтаното ти тегло. Да не говорим, че темпът ти на отслабване е чудесен. Аз лично свялях по около кг на седмица и даже това е твърде бързо за здравословно отслабване. То е не повече от 2 кг месечно. Организмът си има оптимално тегло, на което се чувства добре. Моето трябва да е 56. Аз в момента съм 52 и съм на легло вече 3-ти ден. Ниско кръвно, сближени граници, сърцебиене, отпадналост. Утре сутрин съм пак на изследвания, а вчера цял ден по болници се мотах. кардиологът каза-слаба си. Даже за моят ръст най-добре за сърцето е да съм 58-60 кг по неговите таблици. За това не се вманиачавай. 54 кг са си супер, а 49 са прекалено малко. Да не се докараш на моето дередже, че нямам сили дори да отида до тоалетната сама.
Виж целия пост
# 324
Здравейте и от мен!!:) Най-накрая отново съм с вас, само че започвам отначало с първото режимче. Днес съм на КМ и портокали. Ще отчитам сваленото на тикерчето:)
Поздрави на всички  bouquet
Krem4et0, пожелавам ти бързо да се възстановиш!
Виж целия пост
# 325
Момичета,приемате ли нови попълнения?Аз отдавна ви чета и се настройвам и в неделя си помислих,че всички диети започват все в понеделник и затова аз ще започна в неделя LaughingИмам да свалям 5-6 кг.,ама няма и на повече да се разсърдя де...Сега се въртя все около 60кг.,висока съм 164см.,не мисля,че искам кой знае какво,обаче нещо все не се получава...Този режим ми допада,защото много обичам кисело мляко,трети ден ми е днес и за сега се справям,днес на мляко и ябълки.За сега целя да изкарам първият режим стриктно,а други цели ще си поставям после,че до сега я карам само на поставяне на цели,изпълнение обаче никакво.Хайде стига,че много дълго стана,успех на всички и пишете,много ме мотивирате  Hug
Виж целия пост
# 326
Момичета записвам се сред вас и от утре започвам Simple Smile
Крайно време е!

Клеми,привет!

Я да ви питам ,праите ли и някакви упражнение заедно с диетата ?
Виж целия пост
# 327
Здравейте Страхотни момичета!   bouquet

mamamishi и slan4ogled, добре дошли сред нас!  Hug

Ykk, радвам се че отново си в нашите редици и ще си правим компания!  Wink

krem4et0, много неприятно! Sad Надявам се скоро да се съвземеш. Може би ако взимаш витамини ще се възстанивиш по-бързо ...  Thinking

Да ви почерпя с кафе за добро утро



Днес се премерих и вече съм 63.8кг  Wink

Виж целия пост
# 328
Момичета, къде сте? Стана някак самотно в темата ...  Confused
Виж целия пост
# 329
Ей ме на, първи ден режимна, днес съм на тараторче. Не смея да се обадя, че да не си подкопая волята.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия