Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц. Байкова/ - 23

  • 33 493
  • 457
# 90
Stephy, аз мисля, че не е голям проблем (+ че имаш резултатчета). аз щях много да се радвам, ако имаше само протеинови дни, тъй като изпитвам страх от въглехидрати Embarassed каквото и въглехидратно да хапна, цял живот ми се лепва на мига ( нямам предвид само баници и хляб, а и всякакви царевички и бобчета Sad )  затова и питах вие какво ядете, тъй като все се притеснявам. иначе днес съм на ориз...ама с млякото май ми беше по-добре Thinking
Виж целия пост
# 91
Имам книгата на Майкъл Търманд и съответно си правих теста. Излезе, че трябва да ям листни зеленчуци и варен ориз, за да отслабвам. И това си е така. Ако ям картофи веднага се лепи, но оризът ми действа добре. Варен ориз с няколко зърна черен пипер и малко соев сос е супер. Постни сърми или пълнени постни чушки също става. Абе идеи много....Виж 2-ри и 3-ти режим и прецени с какво трябва да се храниш.
Виж целия пост
# 92
Имам книгата на Майкъл Търманд и съответно си правих теста. Излезе, че трябва да ям листни зеленчуци и варен ориз, за да отслабвам. И това си е така. Ако ям картофи веднага се лепи, но оризът ми действа добре. Варен ориз с няколко зърна черен пипер и малко соев сос е супер. Постни сърми или пълнени постни чушки също става. Абе идеи много....Виж 2-ри и 3-ти режим и прецени с какво трябва да се храниш.

krem4et0, а какъв е теста, за който говориш?

Ykk, как приготви ориза? И аз се надявам да не е проблем ...
Виж целия пост
# 93
сварих го без сол и сложих единствено малко универсална подправка на маги, че иначе много безвкусно( то тя ми е доста солена така или иначе).. Sick
мисля следващия път да го пекна някак си или да пробвам картофки...
Виж целия пост
# 94
Stephy, Тръгвам от 70 !
Днес съм на въглихедрат , дали мога да ям овесени ядки  newsm78?
Успешен ден   bouquet.
Всъщност погледнах темата в началото -може ! Shocked
Виж целия пост
# 95
Stephy, Тръгвам от 70 !
Днес съм на въглихедрат , дали мога да ям овесени ядки  newsm78?
Успешен ден   bouquet.
Всъщност погледнах темата в началото -може ! Shocked

Добро утро и от мен, страхотни момичета!   bouquet

annette, и аз днес съм на въглехидрати ... Дали да го сменя с така добре познатите ми белтъчини (незнам от къде да взема ориз ...), пък в събота да съм на въглехидрати ....  Thinking Ще го реша в движение ...

Ykk , мерси за идеята!  Peace

Да ви се похваля, че по дрехите си забелязвам, че отслабвам. Не съм се мерила, но самият факт че вече изглеждам различно, ме зарежда с амбиция да постигна повече!

Успешен ден на всички страхотни момичета - пожелавам на всички да се похвалим с много минуси!  Peace
Виж целия пост
# 96
Здравейте, приемате ли нови тук?
От днес съм с вас, имам да разкарвам едно досадни 5кг за да съм във форма за летните дрешки.  Party
Виж целия пост
# 97
Здравейте, приемате ли нови тук?
От днес съм с вас, имам да разкарвам едно досадни 5кг за да съм във форма за летните дрешки.  Party

Разбира се, че приемаме - ДОБРЕ ДОШЛА!  Peace
 
Успех!
Виж целия пост
# 98
Stephy, тестът е в самата книга. Мисля, че бяха 48 въпроса, прави се специална таблица, изчисляват се по формули резултатите.абе обърквация си е и без книгата не става.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103906
Линк към тема за книгата.
Виж целия пост
# 99
запис
Виж целия пост
# 100
тестът го има и онлайн:
(на английски)

http://www.mybodymakeover.com/tools_for_success/body_blueprinting_quiz.aspx

Хм, падна ми се Б. преди май ми се падаше С.. сега ми казват да ям повече месо, а аз не съм забелязала да свалям от месото Thinking но пък е вярно, че много бързо увеличавам мускулната си маса, ама кой ли да спортува.. Whistling
Виж целия пост
# 101
Здравейте, Страхотни момичета!


Ykk , защо така драстично действаш с ориза? Тоест , много постно...Не е необходимо да се мъчиш така. Вярно ,че е хубаво да се ограничава мазното, солта ...ама чака така.

Във въглехидратни дни е разрешено каквото се сетите от групата на въглехидратите.
Аз съм си приготвяла спагети с броколи, спагети с доматен сос и много подправки - всичко с малко зехтин. Ориз с чушки, ориз с тиквички, боб, зелен фасул, грах, леща, задушени/печени картофи или картофена салата.
Това й е хубавото на тази диета- няма толкова ограничения , които да ни затормозяват. Hug
Не избягвайте въглехидратите!
Нарочно са в диетата, защото после, когато решите да си дадете повече свобода, ако сте ги избягвали, наистина ще се лепят жестоко. А така балансирате. И няма да има йо-йо ефект , от който всички се пазим.

Klemy, добре дошла.   Hug  Peace

Stephy , браво! Продължавай! Знам колко е хубаво да усетиш разхлабено около талията... Grinning

Кала, как си? Внимавай с храната в София... Party

Аз си правя моята схема, чувствам се добре, спортувам.

Хайде по един чай от мен  Grinning

Виж целия пост
# 102
Ей, StaM БЛАГОДАРЯ!   bouquet С тези рецепти ми даваш много идеи!!!! Как ще хапна една картофена салатка довечера ... Може ли да прибава мааааааалко горчица?  newsm78

Аз се почувствах гузна днес, че съм яла само белтъчни храни и хапнах картофи с краставица.
Виж целия пост
# 103
Klemy,добре дошла при Страхотните момичета   bouquet
Кала никаква не пише,забрави ни  Crossing Arms
СтаМ,и аз карам някаква моя си схема,наблягам на череши и ягоди,чай,зеленчуци,но отслабвам по-бавно.От утре мисля да си почна първата схема.Хората са казали,че се отслабва като се яде често и по-малко.Аз умрях от глад и нищо не свалям  Whistling
Много минусчета ви желая момичета   bouquet
Виж целия пост
# 104
Момичета, здравейте Hug
Приемате ли нови попълнения?От днес съм с вас на кисело мляко и ябълки.
 След проблем със щитовидната жлеза за 1 месец съм качила 10 кг Shocked и вече е време да си раздвижа метаболизма, който напоследък е позаспал.
Имам въпрос относно белтъчните дни: месо всякакво ли може- свинско, агнешко, а кюфтенца на скара от истинска кайма?
Успех на всички и много минуси  bouquet!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия