114 прекрасни БГ стиха вплетени в арабска любовна поема

  • 30 329
  • 291
# 150
Хе-много е интересна темата.
Гостите не казаха ли,че си отиват?

Любовната поезия на шейх Мохамед ще пусна утре:на него антилопите,розите,залезите и т.н. са му романтични и 2 книги издаде човека.

Дуата-бе посъветвах Мимич да научи 3 сури,за да си прави молитвите.Напр. Ал Фатиха,Ан-Нас и Кафирун и е готова.Едната за единия ракат,другата за втория.

Бз-изтекоха ми очите от тез шрифтове,и аз щях да пиша сурата от Корана Кафирун в отговор на Шакира,която не знае,че опростяване на всички грехове става и с покръстването,и се чуди и мае за Исляма Crazy

Дезърт-историята не е хадис,но е много поучителна.
Хадиса-преразказан:

Една еврейка,която си изкарвала хляба с ,,най-древната професия,, видяла отпднало от жажда и глад куче,
съжалила животното и се зачудила как да му помогне,като няма никакъв съд да
гребне вода от дълбокия кладенец на близо.
Слязла в кладенеца,събула си обувката,загребала вода,но не можела да
се изкачи,колкото и да опитвала.
Тогава жената захапала обувката и се изкачила и дала
на кучето да пие.
Заради това милосърдие Аллах СУТ и опростил греховете и с неговата Милост
проститутката влязла в Рая.


Рейн-за какво са им шорти на пакистанците,като си имат най-удобната и феерична дреха:шалвар-камиза. GrinningМайка ми не може да я нахвали тая дреха от две части,а пък за мъжете са още по-удобни сигурно.

 Приятен петък!Петъкът е като празник :лекция и молитва в джамията,после по-специален обяд,после излизане из необятните дубайски молове. Grinning
Надявам се като се върна да е почистено тука. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 151
Мансун, не ме бива за адвокат  , а и не ми плащат добри пари : lol:  По- ме бива за прокурор, т.е да повдигам обвинения  Mr. Green   Twisted Evil

Кюрдите дето познавам се радват на жени по шорти, освен ако не са техните собствени  Mr. Green


Дядо Хаджи,  като се има предвид пайнерките какви млекоцентрали притежават, нищо чудно и сирене да произвеждат  Mr. Green  
Виж целия пост
# 152
...
Дядо Хаджи,  като се има предвид пайнерките какви млекоцентрали притежават, нищо чудно и сирене да произвеждат  Mr. Green  

Ама па да ти кажа то може и затова съм направил асоциация аз. Ама чакай бе, не знаех, че силикона давал мляко вече.  Laughing
Виж целия пост
# 153
Аз пък за да отсрамя поетичната ни тема сътворих нещо.Малко е тъпичко, но толкова си мога
   "114 прекрасни БГ"-арабски дами
   с изкусителен блясък(arabski) в очите
   с любовта си на своите любими дали
   не само сърцето, а всичко-лицето, ръцете очите...


А дискусиите до сега си ги биваше. Но не ми се иска да имаме такива "гости" повече.
Нероли,   bouquet
Виж целия пост
# 154
ееееееееееееееей      викам  си да се разпиша  по  повод  снощните  ама вие  сте ги подновили   Shockedс вас    интригантки  не може да се мери човек newsm09

Шило   аз  те бия по  точки      била съм 2  пъти    на диско   smile3533  единия пъг в  германия  на  лагер  и  един път  на  една среща  с  едни  морячета  от   варненското  ама  то  беше  обмяна  на  опит    покласово Mr. Green

не обичам  семки  ,дъвки  ,анегдоти   и  дискотеки,вино  и  ракия  ,навремето  баба ми   алла рхама  на сила  ме  караше  да близвам  в  църквата едни  хапки     #Cussing out  Embarassed   но  обожавам  четенето  и  слушането   на Корана   Peace
ето  малко  дуа  в днешния  петъчен ден
http://www.alhidaaya.org/duas/dua-of-friday


 сара  тед   къде  е  вчера  правих  минцев   и  се  сетих за нея    bouquet тези  сандвичи  май  са  ми  познати   Hug Hug

дуа   Praynig  Алла  шефи   Рабуба 

до  скоро    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 155
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

За стихотворението на новоизявилата се поетеса.

Някой има ли опит с фъфлещи деца?

Моичкото казва С и Ш с език между зъбите, дали това ще отмине, или ще ходим по логопеди? Или да правя дългосрочни планове да оставаме в испания, та да изглежда, че фъфленето идва от испанския език?
Виж целия пост
# 156
спокойно    моите  и  трите  фъфлиха   но  до  скоро  до  съм  5 година  изчезва   е  малко  гимнастика  с  зъбките     и  да  се  набляга  на  думичките    Peace  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 157


Някой има ли опит с фъфлещи деца?

Моичкото казва С и Ш с език между зъбите, дали това ще отмине, или ще ходим по логопеди? Или да правя дългосрочни планове да оставаме в испания, та да изглежда, че фъфленето идва от испанския език?

ДИ имам 2 такива в къщи-Самара и Даяна-с възрастта намалява,но не изчезва. bowuu
Виж целия пост
# 158
добър ден, 4е при утро е нямало, от 2 през нощта съм на крак, линда е с темп, не иска да се сваля, оставих я до 38 и сега е толкова! по4нахме антибиотик, 4е и конюктивит има от два дни и пак запушен нос! добре,4е бълнува при темп да ско4а да я наглеждам и обтривам до сутринта!много лошо време е, 36 гр преди два дни, в4ера 17 с ураганен вятър и студен дъжд, снощи навън беше ужасно студено след бурята и града!
някой има ли данни за метро (фирмата от истанбул до бг)? как са билетите и да даде сайта им с цените?
минете  към сутиените днес за  да не се спори за неща,които някой пуска като провокатив! дайте идеи за сутиени за  увиснали от кърмене на много деца бюстове! особено съобразени с местонахождението ни по арабските земи, какво е хубаво, кое дава фира и кое дразни?  newsm78
Виж целия пост
# 159
                И моят малък син има проблем с говора.Вече цяла година ходи на логопед и има подобрение.Като имам предвид че и сега не мога да разбера някой негови думи и изречения,и аз се притеснявам.Замислям се това дали има нещо общо с факта ,че една седмица беше в кувьоз newsm78                                                                                       Предлагам да се изпуши лулата на мира,относно конфликта който нараства все по-застрашително.               Нека Мирът да се върне обратно-тук! newsm51
Виж целия пост
# 160
Dua    za  teb    специален поздрав      bouquet


http://www.alhidaaya.org/duas/dua-makarimul-akhlaq

лили   ще ти пиша  на лични за  нововъведения в ислям    bouquetпоздрави  на  Н    bouquet


Бз    едно  голямо  Hug

и на всички    bouquet  bouquet  bouquet

пускам    ядене  да  се  успокоите   Party  отивам да го  докарвам
Виж целия пост
# 161
Спокойно Миме, едва ли си ти, тук периодично се получават подобни спекове. Пък и ние вече го приключихме конфликта, но сега има още десетина човека да се изредят да кажат да престанем, когато си минат по реда, ще настъпи абсолютния мир.

Иначе одобрявам идеята на Марси, ние си имаме спасителни теми за подобни случаи, обикновено се хващаме за гащите, но виж за сутиените никой не се беше сетил. Ми споделете как е по арабско, аз не мога да се изкажа, в Пакистан бельото е толкоз дискретно нещо, че въобще не го забелязах да съществува, но в Англия сутиените за кърмачки пък имат нещо като вратичка, което се отваря без да сваляш сутиена. В Испания още не ми се е налагало да купувам сутиен.

п.с Свеар, ако ще пишеш нещо свързано с тасбито дали и бида, или не, може ли да го метнеш и на мен. Не мога все още да си изясня този въпрос.
Виж целия пост
# 162

аз не  пуша сега, ама мога да кажа ,4е някои аромати биха ми дошли добре,ако има  приятна  дамска обстановка, приятелска и с много шеги и зака4ки, няма да мерим нищо, само ще си говорим за ... 1001 неща! и за сутиените, сериозно говоря, от какви материи харесвате, какви се продават  и какви се носят? Laughing
Виж целия пост
# 163
Аз пък един път съм пушил негрилие на морето и ми се стори много тежък тютюна. Уж пред вода минавало през не знам какво ама ме тресна в главата веднага. Иначе пуша ама леки цигари.

Впрочем по вашенско правят ли още чай от ябълки или само в Турция има такъв.
Виж целия пост
# 164
нямаме друго момиче в швейцария,освен мен тук  нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия