Ако сте имали спонтанен аборт, в коя седмица загубихте бебчето?

  • 128 905
  • 430
# 135
nuclearbaby много много съжалявам мила. Hug Hug Hug Казаха ли ти да правиш имунологични и генетични изследвания?
Виж целия пост
# 136
nuclearbaby много много съжалявам мила. Hug Hug Hug Казаха ли ти да правиш имунологични и генетични изследвания?

в понеделник съм на преглед, но възнамерявам да се занимая с една лекарка от майчин дом и като начало да пуснем за тромбофилия..ако не е това ще търсиме докато намериме проблема
Виж целия пост
# 137
при мен лъсна проблема - след 3 спонтанни се оказа генетичен - "балансирана реципрочна транслокация на две от хромозомите". Изследването го направих след консултация с проф.Кременски.
Сега...за съжаление се разбра, че може да ми се случи още не се знае колко пъти, докато е успешна бременността. Посъветваха ме да се насочим към инвитро  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 138
при мен лъсна проблема - след 3 спонтанни се оказа генетичен - "балансирана реципрочна транслокация на две от хромозомите". Изследването го направих след консултация с проф.Кременски.
Сега...за съжаление се разбра, че може да ми се случи още не се знае колко пъти, докато е успешна бременността. Посъветваха ме да се насочим към инвитро  Rolling Eyes
от една страна е добре, че сте открили проблема и дай боже при инвитрото да се отстрани или да се избегне. консултирай се със специалист по репродуктивна медицина и генетик за да преодолеете това нещо и да се радвате на здраво бебче. не съм специалист, но ПИД няма ли да помогне в случая  newsm78
Виж целия пост
# 139
Здравейте и аз се записвам с два спонтанни аборта в 9 и 23 седмица...
Виж целия пост
# 140
Здравейте, всички бг мами. Аз съм нова тук.

При мен се случи преди месец в 10 г.с. - мисед. Това ми беше първа непланувана бременност.
Не бях подготвена за такава болка. Така и на никой не казахме. А буцата в гърлото ми си стои.
Затова реших, че трябва да споделя с някой.

Всички тук сте страхотни. Дано сте живи, здрави и мн обичани.
Виж целия пост
# 141
nuclearbaby много много съжалявам мила. Hug Hug Hug Казаха ли ти да правиш имунологични и генетични изследвания?

в понеделник съм на преглед, но възнамерявам да се занимая с една лекарка от майчин дом и като начало да пуснем за тромбофилия..ако не е това ще търсиме докато намериме проблема
сега намирам врема да пиша в тази тема..след трите аборта май проблема цъфна-хашимото Crossing Arms сама си го открих и вече имаме план за действие Wink

Раф... съжалявам, елиса и за теб...
Виж целия пост
# 142
Слонче, ПИД би трябвало да помогне, но то не се ли прави само при ин-витро? Нали така  Flutter
Рових до сега да намеря някоя тема за ПИД, но не открих нищо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 143
7 г.с..........беше планувано и желано...и въпреки 4е имам детенце сега живо и здраво(слава на бога и на лекарите) още ми седи буца в гърлото.......
като про4етох колко ужасни загуби са преживели моми4етата тук, пак си поревах...
дано в бъдеще се сбъднат вашите ме4ти и да се радвате на детенцата си , пожелавам ви го от все сърце!!!!!!!успех на вси4ки!!!!!!!!! Hug Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 144
В 5 г.с завършила с миссед, само имунологични изследвания ми препоръчаха, бяха по думите на доки обичайни нищо нередно, генетични не съм пускала.....темата е много болезнена, дано не се попълва занапред....като чета в нея и ми става много мъчно за всички претърпяли загубата и болката от спонтанните аборти.....бъдете силни и продължавайте напред момичета, много се надявам да успеем един ден и ние....късмет....
Виж целия пост
# 145
Здравейте,мили момичета ужасно съжалявам за загубите ви!И на мен току що ми се случи - в 5 г.с.В неделя вечер корема започна да ме наболява като преди цикъл.В понеделник ми нямаше нищо.Вторник сутринта болките се върнаха.Отидох на лекар и кървенето започна.Взеха ми кръв(венозно) за изследвания и ми казаха да отида на преглед след седмица.Аз все още не мога да осмисля какво точно се случи.Но едно нещо знам със сигурност:при първа възможност аз  и моето любимо момче започваме от начало!!!!
Виж целия пост
# 146
Съжелявам за всички преживели загубата на своите бебчета,аз също имам два спонтанни аборта и проблема се оказа анти -тела(кардиологични)които са убивали бебетата.За щастие следващите ми бременности бяха успешни но през цялата бременност пих аспирин протект .Всички майки които имат подобни проблеми ги съветвам да си направят изследвания на щитовидната жлеза ,анти тела,и генетика,също и съвместимост .
Виж целия пост
# 147
Вчера на ехографа не откриха сърдечен ритъм 6г. с .От 2г пробваме. Тази бременност беше резултат на втора инсеминация .Изпратиха ме вкъщи до вторник-тогава още едно ехо и в постъпвам в болница .Още не съм решила-операция или таблетки .С мъжа ми сме съкрушени. При нас причината е мъжки фактор-не се движат и ниякакъв кругер бил малко нисък-така и не разбрах какво е това.
Виж целия пост
# 148
здравейте момичета Забременях през ноември 2009 год. Всичко вървеше перфектно - леко гадене в първите три месеца, нямах кървене, не знаех какаво е контракция, чувствах се перфектно и естествено безкрайно щастлива  Но ............ приказката продължи до 23 г.с когато ми изтекоха водите и загубих бебенцето Направо съм съкрушена и не мога да повярвам, че се случват такива неща
Виж целия пост
# 149
Здравейте изстрадали мами!
И аз се присъединявам към тази черна статистика.  Cry Изгубих малкото си момченце на 14 април тази година в 23 г.с. и 3 дена.   Cry Cry Cry
Разширение на цервикален канал и изтичане на околоплодни води без контракции, без кървене, без болки, без температура, без нищо. Най-страшният шамар, който съм получавала от живота досега.. Причина не знам със сигурност - съмнение за цервикална недостатъчност и комбинирано с възпаление, защото имах завишени левкоцити и завишени стойности на ЦРП..
Пожелавам от сърце не всички мами тук да сбъднем мечтите си и да гушнем живи и здрави бебчета! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия