подсъзнанието може всичко 10

  • 47 377
  • 447
# 270
Вижте каква красива медуза се е появила отново в полетата на Англия    Grinning
Невероятно съвършена!  Grinning

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england/oxfordshire/8080315.stm

Да, много е красива! А тези кръгове в средата ,ми приличат на разположението на чакрите


За споделянето- около мен няма хора с такива интереси, или поне никой не се е разкрил  . Само едно 20годишно момиче, което е изненадващо отворено за такива неща. Но съм щастлива ,че имам вас и мога да си споделям без задръжки  Heart Eyes.
Иначе аз също предпочитам да общувам с " луди" (мръднали ), отколкото със скучни хора . Разбира се защото съм от първите  Joy thumbsup

Винце  Hug, от самото начало на общуването с Ангели , ли ти се появи жената - Ангел.  Питам те , защото аз само си ги представям , но никога не съм улавяла видения. Но да си призная , малко се страхувам да видя нещо  Shocked Embarassed. Засега ще се задоволя и на усещането което имам.
Аз също искам по-ясно да ми се казва или насочва ,показва , защото понякога се чудя дали е Ангелски отговор или фантазията ми  newsm78
Момичета  , вие как разграничавате напътствията от собствената ви фантазия?

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 271
Виж ти!!  И моят ангел /по-скоро ангелка  Wink / си има име  Laughing
А това за медузите, че са безсмъртни е страхотно откритие!

Да, Ели, и на мен ми направи впечатление, гледайки медузата в нивата, че кръговете под тялото са седем, както и пипалата им. И те също са седем.


Момичета  , вие как разграничавате напътствията от собствената ви фантазия?

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А всъщност дали трябва да ги разграничаваме?  newsm78
Виж целия пост
# 272
... Но по ми се вярва в това, което Dani Avramova каза, че енергията не се губи.  Thinking

Така си мисля и аз. Това е основен физичен закон. Енергия в природата не се създава и не се губи, а само преминава от един вид в друг.
Виж целия пост
# 273
Благодаря на всички, които ми се зарадваха.  Hug
Винце, благодаря ти, че сподели. Hug На мен не ми се появява конкретен образ, но молитвите ми се чуват. Praynig
Аз например много често когато се колебая за някое решение се моля, че ако даденото нещо трябва да стане и е по Божията воля- например да намеря четирилистна детелина. Понякога веднага намирам, а понякога потърсвам повече, а понякога просто не намирам, и тогава значи отговорът е - не. Спомням си за едно нещо, което много исках да стане търсих години и не намерих- е, така и не стана. И още веднъж ми се случи да търся и да не  намирам и тогава загубих най-добрия си приятел...  Просто за мен като, че ли отговорът е в детелината.

mijjjka,  медузата е невероятна!  bouquet
Виж целия пост
# 274
Reny, този филм преди доста време ми го препоръча и друга съфорумка, но за съжаление не успях да си го сваля. Нещо не ме бива в торентите.  Sad

ЧервеноВинце  Hug Благодаря, че сподели! Както винаги много интересни случки разказваш!

darena, разговарях с мъжа ми, но за съжаление няма да можем да отскочим събота и неделя, но нищо запазвам си правото за друг път!  Grinning

Desss, пак ми показа невероятно послание, но за съжаление на този етап не съм склонна да се примиря.

Момичета, миналия ден помолих ангелите да ми помогнат за един въпрос, който се мъча да реша от три години. И като приключих каквото имах да им казвам усетих силен полъх на вятъра и в този момент видях и един гълъб да прелита. Приемам го като знак, че е чута молитвата ми от тях. Ще видим дали ще се случи нещо, защото не зависи само от мен.
Иначе до сега съм чувствала, че има за духовни учители по-напреднали души, не съм усещала присъствието на ангели, но е факт, че "нещо" ме е спасявало от невероятно опасни ситуации и то не веднъж.

Виж целия пост
# 275
Цитат
Аз също искам по-ясно да ми се казва или насочва ,показва , защото понякога се чудя дали е Ангелски отговор или фантазията ми  newsm78
Момичета  , вие как разграничавате напътствията от собствената ви фантазия?

Elena Същият въпрос бих задала и аз.Аз от осем години се опитвам да ги разграничавам,но е много трудно.Започвам да си мисля че така трябва,предполагам че ако всичко знаем живота ни ще е скучен  baby_neutral Надявам се все пак някой ако има идея да каже. Simple Smile
Виж целия пост
# 276
Всеки ден моля ангелите за различни неща. И преди съм писала, че имам доста добра интуиция. Обикновено още докато отправям молбата получавам усещане дали ще бъде изпълнена. По същия начин се чувствам и когато паля свещ. Усещането няма нищо общо с фантазията и няма как да се обърка. То се появява от нищото, без да разсъждаваш, като предчуствие за бъдещите събития.
Виж целия пост
# 277
Елена, жената ангел ми се появи като образ, когато няколко пъти  помолих за това.Но винаги образа е леко разсеян и не мога  да видя точните  черти на лицето и ...но  усещам присъствието и  много силно.  Rolling Eyes
Може би защото се страхуваш, затова не може  да я видиш ? newsm78   Всъщност няма нищо страшно.  Grinning Преживяването си заслужава ,защото е хубаво!Свързано е чувтсвото за сигурност, уют и усещане за закрила!   Heart Eyes  Hug






 
Виж целия пост
# 278
Винце, исторята с кецовете и книгата е много интересна. Благодаря ти, че ни я разказа  Grinning
Тя ме накара да се замисля - дали пък всъщност ангелите, действайки чрез сина ти, не са му внушили, че точно с тези кецове трябва да отиде?  Сама казваш, че има и други, но той е настоявал именно за тези - иначе едва ли щеше да имаш причина да слезеш в мазето  Simple Smile
Виж целия пост
# 279
Винце, исторята с кецовете и книгата е много интересна. Благодаря ти, че ни я разказа  Grinning
Тя ме накара да се замисля - дали пък всъщност ангелите, действайки чрез сина ти, не са му внушили, че точно с тези кецове трябва да отиде?  Сама казваш, че има и други, но той е настоявал именно за тези - иначе едва ли щеше да имаш причина да слезеш в мазето  Simple Smile


Мише... Hug Да, обаче кецовете така и не ги  намерихме... Joy Само книгата намерихме,  така,че той дойде на излета с други кецове.   Laughing  А тези, или съм ги хвърлила или той ги е забравил някъде , като се е местил  обратно при нас....нямам спомени за тях... newsm78

Приятна вечер! Аз отивам да работя!  Hug

  bouquet

Виж целия пост
# 280
Винце и от мен за споделеното Hug   bouquet   bouquet

Значи всичко е ясно - истинската цел е била да намерите книгата, а не кецовете   Peace
Виж целия пост
# 281
Здравейте момичета ... Simple Smile
Нова съм във форума , чета ви от няколко седмици и накрая реших , че ще ми е по - полезно направо да се регистрирам . Всички изглеждате добронамерени и лъчезарни , така че вярвам , че ще си паснем.
Вярвам в силата на подсъзнанието , убедила съм се няколко пъти , че методите наистина работят и то за сериозни желания. Компютърът ми е пълен с всички книги , които препоръчахте , само не знам кога ще ми остане време да ги чета ... Grinning  Общо взето съм чела сямо няколко книги на тази тематика сред които "Подсъзнанието може всичко" , "Тайната" и "Поръчки към вселената" , но смятам,че дори само една от тях е достатъчна, за да предаде идеята и силата на успеха , ако човек има силна вяра.

Таа ... бих искала да ви задам няколко въпроса относно ангелите. Смятам да прочета книгата скоро , но проблемът е, че до такава степен си самовнушавам понякога за тези ангели ,че през последните десетина дни едва заспивам от чувство на страх ,че може всеки момент някой ангел да ме дръпне от леглото. Embarassed Laughing В понеделник дори си наложих да стоя на лаптопа докато не стане светло навън , така че си легнах чак в 5 сутринта. Вие имахте ли подобни страхове в началото , или в настоящия момент? newsm78 Да не ме разберете погрешно ... не се страхувам от мисълта , че ангели съществуват , а че може да решат да ми се явят Laughing и аз да си изгубя ума от уплаха. Thinking

Снощи си изтеглих "В какво се превръщат мечтите" - филма, който Рени препоръча и смятам сега да го гледам. Приятна вечер засега ...  bouquet
Виж целия пост
# 282
Анн Шърли, добре дошла при нас!  Grinning
Няма защо да се страхуваш, че ще ти се покажат. Това няма да стане, ако не си готова.
Имам едно подобно преживяване, трябваше да реша дали искам да виждам душите около мен, помислих си какво бих изпитала (не беше много приятно изживяване) и тогава си отговорих "Не не искам, ще се скова от страх!" Е не мога да ги виждам, но понякога усещам някои неща, но поне вече не ме е страх както преди. Приемам си, че понякога има някой, но ако иска да се свърже с мен винаги може да го направи в съня ми, тогава не ме е страх да разговарям с душите на починалите хора.
Виж целия пост
# 283
Анн Шърли - Не мисля, че можеш да изпиташ уплаха от ангели. Ако не си готова да ти се покажат няма да го направят. Ето примерно аз искам да ги видя, но досега не са ми се показвали.  Може би не съм готова. Относно показването, не е нужно да виждаш нещо като картинка. Просто трябва да обръщаш внимание на детайлите. Давам пример - една вечер с една приятелка си говорихме много време за тях и радиестезията и т.н... И изведнъж докато измервахме нещо... до линеала мина бръмбар... аз викнах виж хлебарка и посегнах да я убия... но тя ме спря и ми каза, че това е ангелче Simple Smile

Примерно аз докато си чета книга на дивана и си мисля какво да ги накарам да свършат за мен на следващият ден мина калинка Simple Smile

Може да е полъх, може да усещане, може да е идея... научи се да им обръщаш внимание...

Някой друг занимавал ли се е тук с радиестезия? Ще ми е интересно да обменим опит.

А за ангелите в Лечение с ангели има една част в която е описано как можеш да ползваш ангелите като управители, секретари и помощници е работата и да им поръчаш да филтрират разговорите ти по телефона за да си свършиш работата...  Обикновено прекарвам цял ден на телефона... днес е звъннал два пъти  Hug Така, че за мен днешните ми секретари си свършиха прекрасно работата  Heart Eyes И май съм доста " мръднала "  Laughing

Passiflora - Май сме писали по едно и също време еднакви отговори Simple Smile И аз мисля, че не може да се явят без да искаш.
Виж целия пост
# 284
Цитат
ангели ,че през последните десетина дни едва заспивам от чувство на страх ,че може всеки момент някой ангел да ме дръпне от леглото.
Здравей,и аз съм от новите тук  Simple Smile Да те успокоя,ангелите са интелигентни същества и никога няма да ти се появят ако не си готова бъди сигурна в това,бъди спокойна и не се притеснявай.Последното нещо което ще направят е да изплашат някой.bouquet Аааа и като се появят когато си готова едва ли ще те дръпнат от леглото  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия