Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 24 217
  • 796
# 375
Пети имаме и еднаква мечта Mr. Green

Искам да ида, и някой ден ще видя Бразилия, мамка му Crazy Crazy Crazy
И на мен това ми е мечтата Mr. Green Даже ако заживея там ще бъде прекрасно Praynig
Виж целия пост
# 376
Пети имаме и еднаква мечта Mr. Green

Искам да ида, и някой ден ще видя Бразилия, мамка му Crazy Crazy Crazy
И на мен това ми е мечтата Mr. Green Даже ако заживея там ще бъде прекрасно Praynig
И аз в клубът с мечта- Бразилия  Grinning Crazy
Виж целия пост
# 377
Как искам да се опъна на копа кабана Joy
Виж целия пост
# 378
Поредна обща черта на Офците - БРАЗИЛИЯ Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 379
Мда...има нещо, и на мен ми се ходи, бих добавила и Мароко, нещо като мечта са ми двете Grinning
Виж целия пост
# 380
Мда...има нещо, и на мен ми се ходи, бих добавила и Мароко, нещо като мечта са ми двете Grinning

Колкото по-диво и екзотично, толкова по-желано Blush
Виж целия пост
# 381
Лично на мен са ми мечта всички страни, в които се говори испански и португалски. Дори съм си купила самоучители по испански и дано някой ден успея да го науча Blush
Виж целия пост
# 382
Хайдеееееее на хороскопа- топличък и пресен  Grinning

Дневен хороскоп ОВЕН 10 юли 2009

ОВЕН    
Избягвайте рисковете

Днес жените от знака са забелязвани, където и да се появят. Те са уверени в себе си и са доста обаятелни. Мъжете от зодията следва да очакват делови предложения. Звездите ги предупреждават да не взимат и да не дават пари на заем, тъй като едва ли ще вземат правилно решение. Избягвайте рисковете и физическото пренатоварване.


Хайде и на кайвенцету  Mr. Green
Виж целия пост
# 383
ДобрЮтрУУУУУУУУУ Овнетатаааа Hug
Хайде пък аз да ви фрасна палачинките smile3503

У БразилскУ не ми се оди. Там ще ви води мойтУ БаткУ, че е на Ти със БразилскУ.
Аз шЪ бегам у МарокУтУ-- тъкмо снощи казаха, че ще имаме и посланник там- Дано да е свестен, че тези човечните посланници не се събират и на едната ми ръка......
Виж целия пост
# 384
Лично на мен са ми мечта всички страни, в които се говори испански и португалски. Дори съм си купила самоучители по испански и дано някой ден успея да го науча Blush

И аз така, при първа възможност ще се запиша на курс по испански, много красив език, и секси Crazy Искам да науча и гръцки Crazy
Виж целия пост
# 385
Определено и аз си падам по екзотични места а още не съм посетила и една ooooh! всичко е в сферата на мечтите Crazy
Виж целия пост
# 386
Определено и аз си падам по екзотични места а още не съм посетила и една ooooh! всичко е в сферата на мечтите Crazy

Ооооооо, мечти, мечти, ама аз си знам, че ще видя някой ден Бразилия, няма начин просто Naughty А един Овен нали знаеш като каже нещо какво става Mr. Green
Виж целия пост
# 387
Момичета, май екзотичното ни привлича, не точно Бразилия - моята мечта е Тайланд Laughing, само че не виждам шанс за реализация.
Пийнах си и кафе, хапнах и палачинки /обожавам ги/ Hug
Виж целия пост
# 388
Ох Пети, гръцкия е доста труден, особено за писане. Айде за говор, що годе по-добре, ама писането е зор.
Аз преди ходих на уроци по гръцки  Mr. Green
Сега горе долу се справям ако ми заприказват , че и да им отговоря, но да напиша нещо е абсурд. По мога да го прочета  Joy
Виж целия пост
# 389
Общо взето е хубаво да се знаят езици колкото повече толкова по добре.За съжаление на мен не ми се отдават много Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия