Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 24 218
  • 796
# 405
Честито и от мен на малкото сладурче Hug newsm51
Виж целия пост
# 406
благодаря на всички виииииии!аз немога да заспя и клецам тука-овнешка му работа Joyайде наздраве по нощите ето още няколко снимки-тези са преди да се приберем........(ама да не се сърди някоя мама???
Виж целия пост
# 407
Ася, честита ти именничка на патерици, да ти е жива и здрава  Hug
Супер сте си изкарали май, а Simple Smile Продължавай да слагаш снимки, на нас овнетата само ни трябва малко стимул и правим невъзможното за да получим това което искаме Simple Smile
Виж целия пост
# 408
Ася, честита ти именничка на патерици, да ти е жива и здрава  Hug
Супер сте си изкарали май, а Simple Smile Продължавай да слагаш снимки, на нас овнетата само ни трябва малко стимул и правим невъзможното за да получим това което искаме Simple Smile
то ние живяхме там 9 години-и се прибрахме,но с удоволствие ще слагам още-поне за тонус.
Виж целия пост
# 409
Здравейте Овнетатаааа Hug
АСЯ- пак да се върнете ви пожелавам ако толкова ви е харесало. Пък ти си слагай снимки да ни пълниш душите със красоти  bouquet
Виж целия пост
# 410
айде днес аз черпя.
Виж целия пост
# 411
ася20, Hug благодаря ще си пийна от кафенцето с удоволствие.

Дневния хороскоп е от мен:

Днес дозирайте изключително точно амбициите си в професионалната сфера.
Не допускайте заобикалящите ви на работното място да се почувстват
застрашени от силата,  която придобивате с всеки изминал ден.
Пазете се от действията на неприятел.
Виж целия пост
# 412
Здравейте Овнетата Hug
АСЯ- благодаря за кафенцето и на тебе vili-благодаря за хороскопа  bouquet
Аз да ви поднеса по една бира, че много топло
-хайде наздраве, девойките Wink
Виж целия пост
# 413
momicheta kato kokicheta!kak ste ? Hug
Maleeeee to strashna rabota tuka be kafeta,birichki da bi iziade chovek mn.ste sladki Heart Eyes

Vili,napravo me spe4e horoscopa dnes ooooh!,iskam utre nesto po-veselko Mr. Green
Виж целия пост
# 414
Хороскоп за днес:
Новият ви имидж ще се приеме положително от висшестоящите и благодарение само на лека промяна във външния ви вид ще успеете да постигнете това, което не сте успели, залагайки на рационалните аргументи и сериозни доводи.

Действайте смело, девойки - овнета Hug
Това беше вместо "Добър ден" Hug
Виж целия пост
# 415
Как сте Овнетата Hug
Албенка, благодарско за хороскопчика.
За съжаление около мене няма висшестоящи които да мога да замая.
Че даже няма да е нуждно  и лека промяна да направя ако се моткаха около мене newsm03
Виж целия пост
# 416
опа.ето следобедното кафенце от мен.
Виж целия пост
# 417
много кафета ми дойдоха днес ма ще си хапна бисквитката Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 418
Ася, защо не го предложи сутринта това кафе  Grinning имах нужда от нещо свежо, че деня ми почна гадно.
Виж целия пост
# 419
Momicheta,privet i ot men!kafeto vaji i ot horoskopa sum dovolna Mr. Green
Kak e vremeto v BG i po-spec.v Sf.?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия