Работещи мами 2006 - тема 21

  • 29 462
  • 740
# 120
Благодря!
jd честит празник и на Вас!

Аз още не съм говорила с Петър защото от вчера е на вилата и не си вдигат телефона, явно с дядо му празнуват сериозно.
Виж целия пост
# 121
Честито на всички именници!

Аз съм на ръба да пукна. Плановете за почивка преминаха в лежане в спешното с кръвно 170 на 125. Щях да пукна. И още не ми е добре. Досега съм спала и пак пулсът ми е 122 удара. Отидам пак на лекар. Нещо се сбабичосах рано рано.
Виж целия пост
# 122
Нана, какво ти става? Сериозно е това кръвно! Хайде като се върнеш от лекар, да пишеш!
Виж целия пост
# 123
Нана, дано не е нещо сериозно и да можеш да си починеш за по-дълго време.
Благодаря за пожеланията!  Hug
Всичко най-прекрасно и на адаша!
И, в тон с темата, да почерпя


Виж целия пост
# 124
Нана, какво ти става? Сериозно е това кръвно! Хайде като се върнеш от лекар, да пишеш!

Не знам и аз. Лекарката вчера ме пита дали се наспивам  Mr. Green
Естествено имам си постоянните притеснения за пари, за живота и вселената.
Естествено пуша, пия кафе и съм дебела. И съм вдигала кръвно и друг път
Но вчера за първи път се уплаших, че ще мра.
Не знам...много стрес, малкото пари, много разходи, чувството, че съм лоша майка. Въобще много са нещата и са в главата ми.
Виж целия пост
# 125
НАна, по-добре лоша и жива
оправяй се бързо
Виж целия пост
# 126
Nana77 аз имам периоди в които не пропускам ден, без да взема по 1-2 валериана и определено се чуствам много добре, не вреди на нищо.А и е по добре отколкото до обяд да се треса в бяс.Дай си малко почивка, обърни внимание на себе си и за това няма оправдание, винаги можеш да намериш време така както намираш и за всички останали.
Аз съм казвала от 106 кг. в момента съм с около 28 кг. по лека, естествено чуствам се и по-добре.Мога да си пазарувам откъдето си искам без да изпадам в ужас само като ми се наложи да вляза в магазин.
А за парите спокойно, важното е че дори и в тази криза успявате да се справите.
Аз хем изплащам страхотна вноска всеки месец, хем дори парцел още не съм харесала, а мъжо не иска и да чуе за апартамент и почвам да се чудя защо го изтеглихме кредита като никой не се занимава с търсенето на подходящо място но съм си казала "споко" това не е най-важното нещо, най-важното е да сме здрави.
И не си лоша майка, както каза Калина много сме готиниииии.

             
Виж целия пост
# 127
http://animoto.com/play/l1WT2ucclRFhW9RcP0txPw

това е фотосесия от едно раждане, не са мои снимките, и са готини. няма кръв Simple Smile
по весел ден днес Hug
Виж целия пост
# 128
Nana77 аз имам периоди в които не пропускам ден, без да взема по 1-2 валериана и определено се чуствам много добре, не вреди на нищо.А и е по добре отколкото до обяд да се треса в бяс.Дай си малко почивка, обърни внимание на себе си и за това няма оправдание, винаги можеш да намериш време така както намираш и за всички останали.
Аз съм казвала от 106 кг. в момента съм с около 28 кг. по лека, естествено чуствам се и по-добре.Мога да си пазарувам откъдето си искам без да изпадам в ужас само като ми се наложи да вляза в магазин.
            

Ванче, ако е с Дюкан няма да стане. Натоварва бъбреците и сърцето толкова много месо . Кардиологът ме предупреди. Трябва да ям всичко - месо, зеленчуци и плодове.
Абе ще се мъчим, то е ясно.
Днес съм по-добре, кръвното е в норма горе долу. Пулсът още е много висок. Ма от довечера започвам второ лекарство за него специално.
Виж целия пост
# 129
Ванче, ако е с Дюкан няма да стане. Натоварва бъбреците и сърцето толкова много месо . Кардиологът ме предупреди. Трябва да ям всичко - месо, зеленчуци и плодове.
Абе ще се мъчим, то е ясно.

Нана, пробвай с разделно хранене. Според мен е най-добре. И дано това лекарство помогне бързо да се възстановиш.
Виж целия пост
# 130
Важното е че днес си по-добре.Не излизай много на слънце, днес е бая горещо, ако можеш ограничи солта с течение на времето се свиква и не пречи.
Виж целия пост
# 131
Какво кръвно, какви нерви, я колко работа ни чака още Mr. Green Шегувам се разбира се, дано всички сте добре:) Аз изпушвам вече отвсякъде, но ще издържа още малко Mr. Green
Виж целия пост
# 132
Ей ме на и мен.... Пляс в темата...
Да ви развеселя малко - снощи координаторката на фирмата (с претенции за образован и интелигентен човек с 3 страници СВ) се сбила с чистачката  Joy #Cussing out. Да реве ли човек - да се смее ли... Шефа абдикирал от ситуацията и ме нахендри аз да се оправям днес. Ама кво да ги правя... Хората тотално изперкаха ви казвам... Ама тотално... Иде ми да се завра в някой ъгъл и да се гръмнаааааааааааааааааааааа... Защо все на мен се случват простотиите....

Нана, душо! Надявам се да си добре вече...
Виж целия пост
# 133
Eй ме на.  Grinning

Кръвното го нормализирах горе долу. Пулсът също. Обаче сега бъбреците нещо се обаждат. Сигурно е от някое от лекарствата за кръвното. Гледам да поспивам повече и да полежавам.

Иначе днес в Джъмбо ми вдигнаха яко кръвното, не се бих де, ама бях на косъм. Прибрах се и за пореден път се зарекох да не ходя никога повече в този скапан магазин.  Twisted Evil

Герчо, паричките ги преведох днес по сметката на майчето.  Wink
Виж целия пост
# 134
nana77 , кво те ядосаха в Джъмбо  newsm78. Аз не ги харесвам, щото играчка повече от 1 ден тяхна не е оцелявала - егати боклуците...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия