Работещи мами 2006 - тема 21

  • 29 462
  • 740
# 165
MIK казах му че има едно момиченце което много харесва Бен и отговора беше " Е това момиченце е страхотно, кога ще идва в занималнята?"  Joy


Ми хайде де, нали каза, че имаш път към Ямбол Laughing
Виж целия пост
# 166
Нана, освен когато можеш да си следиш кръвното, там да няма пак изненади.

Ми няма как да има изненади, щот пия два чешита хапчета  Mr. Green

То тогава може и от илачите да се получава Thinking
Виж целия пост
# 167
Нана, да нямаш проблем с разширени вени?

За ваканцията имаме само списък с 6 книжки. Нищо не са казали за таблицата, но май доста първокласници я учат сега.  newsm78

Митко се учи да смята  Shocked. Намери една игра на компютъра, с пъзели. За да ти даде парченце, трябва да посочиш верния отговор на задачка. И сега решаваме, обясняваме  ooooh! Много бърза да порасне! УжасТ!
Виж целия пост
# 168
Здравейте, днеска си имам рожденичка, едва сега стигам до компютъра да се похваля:)
Мирена стана на четири, утре продължаваме с празника и вечерта ако остане ред ще видим и как са снимките:)
Виж целия пост
# 169
Здравейте, днеска си имам рожденичка, едва сега стигам до компютъра да се похваля:)
Мирена стана на четири, утре продължаваме с празника и вечерта ако остане ред ще видим и как са снимките:)

Да ти е жива и здрава! Много да те радва!   bouquet

Дежурна съм и съм затрупана от работа. А и току що автобус катастрофира в Габрово и пак жертви и ранени.  ooooh!
Виж целия пост
# 170
Честит рожден ден на Мирена! Да е щастливо и усмихнато дете.

Гергана е с Т, следобяд преди да легне и сега отново. Утре ако е така сме на дядо доктор.

Хора, вече става страшно при нас. С всеки изминал все по-страшни бури и дъждове има. Такива светкавици и грамотевици, градушки и порои не съм виждала през целия си живот. Във фермата на сестра ми преди 2-3 дни гръм е ударил 26 овце. Добре, че до тях е нямало хора.

Нана, тъкмо чух за този автобус.

Виж целия пост
# 171
И кало е с Т т.е беше снощи. Някакъв гаден вирус. Гърлото го боли също. Иначе няма сополи, кашлица. Майка го гледа, че аз нали броя трупове  Tired
Виж целия пост
# 172
На море ли сте всички?  Thinking
Виж целия пост
# 173
Аз съм тука - 3 дни активно почивах, а и от една от поредните бури нямах нет, та съвсем... Днес на тръстиката, да ми дойде акъла в главата, ама хубава работа свърших на спокойствие....
МИК, честит ти празник! Много да те слуша и радва рожденничката...
Виж целия пост
# 174
MIK да ти е живо и здраво момиченцето   bouquet

Ние бяхме при децата на вилата.Вчера и двамата работихме и почивните дни минаха.
Виж целия пост
# 175
MIK, честит празник! Много щастие и слънчево детство й желая!

Не знам дали ще стигнем до морето тази година, че нещо се омОта с пустите отпуски. Пък и сме в офанзива за плащането на апартамента. Строителя подранява,  без това да е за сметка на качеството  newsm44
Виж целия пост
# 176
Какво море  ooooh! Работя  Mr. Green Дежурна и събота и неделя. Детето беше с висока температура и го пратих при майка. На всичкото отгоре си харесах апартамент и сега ще омайвам банката да ми даде 100 процента кредит. Да видим ще успея ли( УТре сутрин съм на ендокринолог, да видя ще мра ли или не  Mr. Green
Виж целия пост
# 177
MIK, честит празник! Много щастие и слънчево детство й желая!

Не знам дали ще стигнем до морето тази година, че нещо се омОта с пустите отпуски. Пък и сме в офанзива за плащането на апартамента. Строителя подранява,  без това да е за сметка на качеството  newsm44


 Shocked Shocked Shocked

такова нещо за пръв път чувам. хората се радват на САМО 6 месеца закъснение  ooooh!

това апартамента, който ти искаше ли е, или който мъж?
Виж целия пост
# 178
Който убедих и мъжът ми да иска миналата година  Laughing hahaha Сега дори и аз не съм сигурна какво искам.  Бяха казали акт 14 януари-февруари, но ще го вземат всеки момент ... Бавят предвидения МОЛ към комплекса, но си има вече достатъчно магазини.

Нана, ако някоя банка ти даде 100%, сподели поне на лични коя  Praynig Че и аз съм замислила едни врътки, едни чудеса ...  ooooh! Само да намеря банка, която да ми повярва.  Grinning Sunglasses

Виж целия пост
# 179
Днес е от лудите дни Crazy

Сутринта, точно тръгвайки на работа, намерих кърлеж на Ясмин на врата отзад..Айде към детската клиника - едно задръстване, едно чудо ..12км ми отнеха почти 1ч - още малко да бях изчакала и педиатърката щеше да отвори. Там слава богу минахме бързо ама пак си стана 10ч докато се замъкна в офиса. Тръгвам на обяд да ги взимам - колата пищи - налягането в едната гума било ниско. След 200м вика, че открила спукване. ЕнтЕлЕгентна кола за прост народ - добре, че гумаджийницата е на 500м от офиса - ама и там мина 1ч. Сложиха ми резервната и утре ще ми дойде новата гума.. Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия