Работещи мами 2006 - тема 21

  • 29 462
  • 740
# 630
Колегата се върна от отпуска и от вторник насам само слушам разкази  за Тайланд и Австралия, показва снимки и не ги интересува какво става с работата  Twisted Evil

Много мотивиращо! Twisted Evil
Виж целия пост
# 631
Колегата се върна от отпуска и от вторник насам само слушам разкази  за Тайланд и Австралия, показва снимки и не ги интересува какво става с работата  Twisted Evil

Много мотивиращо! Twisted Evil

М да Twisted Evil

Честит имен ден на всички именици!


Аз днес карах нетрадиционно с пангасиус и костур Mr. Green

Сутринта се опитах да снимам децата ама нещо не бяха на кеф. Въпреки това има няколко снимки, които стават Wink


Виж целия пост
# 632
Еее, много е сладка Ясмин! Каква усмивка!  Heart Eyes Не се притеснявай, рано е още. Ще им дойде коледното настроение.  Hug
Виж целия пост
# 633
Ако това е липса на коледно настроение ... много е хубава девойката, пу-пу.

При нас подготовката за празника се изразява в непрекъснато разместване на гирлянди и играчки, съчетано с опити за премъкване на част от тях в детската стая. Искат да правят няколко елхи, та да има повече място за подаръци  Crazy Направо се изкушавам да кажа поне на големия истината за произхода им.
В събота ще опитам да правя първата партида коледни сладки.  Laughing
Виж целия пост
# 634
Направо се изкушавам да кажа поне на големия истината за произхода им.

Смяташ ли, че това ще намали очакванията? Wink
Като каза сладки, да побутна темата с един пресен бисер от инженера. Направила му бавачката бухтички и той мило кани баща си: "Тати, хапни си бухалка, аз съм ти я запазил!"
Виж целия пост
# 635
Аз по тая причина украсявам елхата чак на 24.12 Laughing Не стига че е постоянно лудница, пък и играчки и гирлянди да събирам - ц Naughty
Виж целия пост
# 636
Писах, писах и го изтрих но с две думи сама съм с децата следващите 15 дни, водене, взимане, домашни до елха няма да опра, макар че те са си изкарали играчките и гирляндите
Виж целия пост
# 637
 Hug
Виж целия пост
# 638
Писах, писах и го изтрих но с две думи сама съм с децата следващите 15 дни, водене, взимане, домашни до елха няма да опра, макар че те са си изкарали играчките и гирляндите

Ваня, остави ги тях да си украсят, както има харесва:)
Аз още си чакам коледното настроение, щерката всеки дем ме пита кога ще украсяваме и тази вечер или утре и това ще стане. Сега съм решила да почивам, защото след Нова година лудницата започва отново Mr. Green
Виж целия пост
# 639
Ние украсихме, оставих ги да го направят сами. Резултат - елхата не се вижда от към стаята, а от обратната страна няма и сантим гирлянд или играчка. Смятам няколко  пъти да я въртя наляво-надясно и ще заприлича на каквото трябва  Mr. Green
Виж целия пост
# 640
Хайде малко да кача темата, че съвсем изпаднахме от класацията...
Аз съм на ръба на възможностите си вече... Нощем не спя, яд след яд за какво ли не, в офиса пълна лудница и анархия и сигурно ако се отпусна за 10 минути ще заспя зимен сън и ще се събудя след 2 месеца. Хубавото е, че от другата седмица ще идвам за по-малко в офиса и ще си бачкам от нкъщи, че вече забравих къде живея... Днес правиха и зъбите на иван с пълна ухойка та имах голяма нужда от памперс... Много страшно беше, ама мина...
Виж целия пост
# 641
Герчо, какво му е на зъбите на Иван?  Hug

Вчера бях на фирмено коледно парти, раздрусах тумбака и дупето яко, сега ме цепи главата. Ама беше голям купон. Искам пак.  Laughing
Виж целия пост
# 642
Герчо, дано покрай празниците малко да забавиш темпото:)


Мен сега ме е яд, че щерката ще си пропусне тържеството утре. Хубавото е, че тя не се вълнува от тържеството:) От сряда е с температура, а от петък реши че няма да пада под 38,5, снощи цяла вечер я дебнах, че беше с 39, поне засега е малко по-нормално Praynig И сега много ме е яд,  но не ми се рискува за 2-3 часа да си довлечем нещо по-сериозно.
Виж целия пост
# 643
Реших да се запиша, да не ме забравите. Не че имам нещо да кажа. Защо ли? Амииииииии познайтееее ...Защото кой е дежурен?  newsm78

Аз... Mr. Green

Поне има премия, която смятам утре да похарча  Wink Или поне част от нея.
Виж целия пост
# 644

Поне има премия, която смятам утре да похарча  Wink Или поне част от нея.

Aaaa, това е добре, защото за някои и тиквени медали няма  Mr. Green Приятен шопинг!  Peace

Мойто дете също е болно и по този повод си стоя вкъщи, но да не мислите, че това намалява харчовете? Откакто има нет, кредитни карти и онлайн пазаруване, положението става страшно...  ooooh! Да му мисля като завалят честитките от банката...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия